Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pontosan.Kollégának nemrég mondta a nője, hogy nincs alkohol vagy megy visssza Pestre.Ha nekem ilyet mondana már mondanám:'hogy húzzál a halál ......

Mondják már meg kedves hölgyeim MIÉRT baj az ha férfiember néha hülyére issza magát?Tényleg nem értem.Másnapra kijózanodik.Nem ver meg senkit csak hülyén vigyorog.ÉS????Miért nem lehet ebbe beletörődni???Mert a srác a tiltás ellenére úgyis megissza amit kell a tiltás ellenére.Hát nem jobb békében élni???????????????????????????????????

Ez bár igaz lenne. Sajnos azonban rengeteg az agresszív állat, aki részegen hazabandukol, aztán félholtra veri a családot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka: drukkolok neked.

 

 

A piálásról meg annyit, hogy természetesen nem arról van szó, hogy állandóan részeg az ember, én még részegen sem láttam.Egy tök normális fazon.Itt már arról van szó, hogy egy pohár bort sem.Azaza túloztam.Mégpedig azért mert egy évben ha valaki mondjuk párszor kicsit túlissza magát, nem agresszív az miért gond?A túlivást úgy értem, hogy kb olyan állapotban van mint mondjuk egy fórumtali után.Nem eszméletlen, nem hány, nem kell hazavinni, kicsit akad a nyelve meg lazább.

Dzséjttel én is egyetértek, egyszerűen nem értem hogyan lehet annyira berúgni mint némely orosz videón látni.A szervezetem mindig szól hogy elég oszt kész.

Szóval erről van szó.Mert ha valaki állandóan holt koki és nem lehet vele semit megbeszélni azt mondom váljanak el.

De sok férfibarátom szívja amit kell emiatt.Pl egy sráccal állandóan pöröl a barátnője.Ok nem iszik nagyon a bulin, de ahogy ketten lementünk az állomásra egyből bement a kocsmába és rendelte a töményet.Végül holtrészegen ment haza.

Azaza ha tiltják akkor zugivó lesz.

Nem hiszem el hogy egy 51 éves embernek meg kell tiltani, hogy igyon egy pohár bort.Sosem iszik sokat, tök rendse ember, szelid stb.Itt a nő viszi túlzásba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek! :P

 

Frenkie, ezt valahol már az elején tisztázni kell. Én pl elmondtam, mi az én álláspontom, Ortis is elmondta, ő mit tart elfogadhatónak. Nem volt komoly vita emiatt, max 1-2, de mindig lerendeztük. - általában akkor sem a pia mennyisége volt gond. :P

Zugivás semmiképp nem jó. Viszont komoly gondok vannak egy kapcsolatban, ahol az ötvenéves pasiban nem bízik a barátnője. Ott nem(csak) a pia lehet a gond. Szerintem.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos azonban rengeteg az agresszív állat, aki részegen hazabandukol, aztán félholtra veri a családot. :P
Ajaj ne is mond. Anyai nagyapám is ilyesmi csak a félholtra verekedés nem illik rá. Ő se komplett. Már ott tartok hogy szívesen beutalnám egy shotis kezelésre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mi a jó frenkie? Ha a csaj is legalább annyit iszik mint Te. :P Nekem volt ilyen barátnő-kezdeményem. Esténként volt úgy, hogy két üveg bort vittem át, és megittuk. Ha meg buli volt, akkor be is rúgtunk, persze csak jó ízlés határain belül. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj ne is mond. Anyai nagyapám is ilyesmi csak a félholtra verekedés nem illik rá. Ő se komplett. Már ott tartok hogy szívesen beutalnám egy shotis kezelésre.

 

 

Ezeknél csak a Duna-part a megoldás.Aki a saját gyerekét megveri részegen azt azonnal a partra és tarkón.

 

 

Ody:Érdekes, hogy én viszont nem szeretném ha a barátnőm inna.Iszonyúan ki tudok ábrándulni egy részeg nőtől.Persze egy-két pohár bor belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeknél csak a Duna-part a megoldás.Aki a saját gyerekét megveri részegen azt azonnal a partra és tarkón.

 

 

Ody:Érdekes, hogy én viszont nem szeretném ha a barátnőm inna.Iszonyúan ki tudok ábrándulni egy részeg nőtől.Persze egy-két pohár bor belefér.

1. akkor kihalna a fél ország.

2. ha Te is iszol akkor ő miért ne ihatna annyit mint Te? Ez a férfi sovinizmus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van különbség a férfi és női ivászatban.... elvileg egy nőnek életében minimum egyszer kell kilenc hónap, amikor ki KELL bírnia alkohol nélkül. Ha valaki erre képtelen(nek tűnik) akkor sokkal nagyobb a baj, mint egy férfi esetén.

 

Persze az ideális az, ha mindkettő tartja a mértéket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van különbség a férfi és női ivászatban.... elvileg egy nőnek életében minimum egyszer kell kilenc hónap, amikor ki KELL bírnia alkohol nélkül. Ha valaki erre képtelen(nek tűnik) akkor sokkal nagyobb a baj, mint egy férfi esetén.
Itt nem alkoholizmusról van szó, hogy NE bírja ki valaki, hogy ne igyon kilenc hónapig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. akkor kihalna a fél ország.

2. ha Te is iszol akkor ő miért ne ihatna annyit mint Te? Ez a férfi sovinizmus.

 

1.Haljon.Inkább ő mint a felesége és a gyerek.

 

2. Félreértesz.Én csak a részeg nőket nem kedvelem, aki már tántorog és hány, nem aki megiszik pár pohár bort.Én sem iszom le magam holt szódásra.Tulajdonképpen a kultúrált alkoholfogyasztásnak vagyok a híve.Pl ha buli van akkor megiszok 6-7 sört, de aztán egy darabig nem.Nem kell mindennap inni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem alkoholizmusról van szó, hogy NE bírja ki valaki, hogy ne igyon kilenc hónapig.

 

Hát sokan sem az alkoholt, sem pedig a cigit nem tudják letenni még ilyenkor sem. Gyakran még azok sem, akiknek pl lombikos babájuk van, pedig náluk még nagyobb a kockázat. az ilyenek mindig azzal jönnek, hogy xy is ivott és dohányzott, mégis egészséges lett a baba. Pedig ez szerintem a minimum, amit meg KELL tennie az embernek, ha 9 hónapig óvja, félt - és utána is persze. Mert utólag már kár sírni, hogy vigyázhattam volna jobban, figyelhettem volna jobban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ez már kezd nem ide tartozni, de én pl soha életemben nem ittam alkoholt és úgy járok bulizni, hogy ugyanúgy jól érzem magam pia nélkül, mint mások, akiknek szüksége van leinnia magát ugyanehhez az érzéshez.

Mindig szánakozással nézem azokat akik berúgnak mert képtelenek leállni vele, mikor már érzik hogy átesnek a ló túloldalára, és lehet akár ez csak egyszeri alkolom is. Finál és lánynál egyaránt. Nyílván lányoknál kicsit durvább. Persze lehet ezt csak én érzem így, mikor hánytatom a lányt aki tetszik, az marhára kiábrándító.

Azzal ha valaki megiszik egy két sört egy haveri társaságban azzal nincs semmi baj. De ha már lerészegedik az ember, akkor ott már baj van, és nem csak azért mert hogy a saját egészségére ártalmas, ami szintén nagyon fontos, hanem hogy másokra is veszélyt jelenthet. Mint lejjebb is írták, nem mindenki az ülve mosolygós fajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Téged jól átvernek.56 ft-ért veszek tdk-t itt a Novák-piacon.
Szám. tech boltban vagyok kisegítő és rendelési áron hozom a DVD-ket, szóval nem vernek át, mivel másnak 450 meg 1500-ért adjuk a lemezeket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szám. tech boltban vagyok kisegítő és rendelési áron hozom a DVD-ket, szóval nem vernek át, mivel másnak 450 meg 1500-ért adjuk a lemezeket.
Persze, hogy nem vernek át. Olyasmi a rendes ára, amit ők mondanak az mind kétes eredetű, értsd lopott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szám. tech boltban vagyok kisegítő és rendelési áron hozom a DVD-ket, szóval nem vernek át, mivel másnak 450 meg 1500-ért adjuk a lemezeket.

 

 

Rosszul fogalmaztam.Ugyanazt amit a boltban megveszel(tényleg ugyanazt) a kinai piacon a töredékéért megkapod.Sőt az Akácfa utcában van egy boltféleség, ami nem kinai, de ott is nagyon olcsó.Én azt sem tudom már vagy 10 éve mennyi a boltban az üres dvd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul fogalmaztam.Ugyanazt amit a boltban megveszel(tényleg ugyanazt) a kinai piacon a töredékéért megkapod.
Ja, így már mást. Furcsáltam is, hogy legális helyeken ilyen olcsóért tudtok venni :D

A kedvencem a Media Markt volt aki 7500-ért adott 10-es hengeres DVD5-öt pár éve :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, így már mást. Furcsáltam is, hogy legális helyeken ilyen olcsóért tudtok venni :D

A kedvencem a Media Markt volt aki 7500-ért adott 10-es hengeres DVD5-öt pár éve :)

 

 

Nem szabad legális helyeken venni ezeket túl drágák.A Media Markt meg egy rablóbanda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szabad legális helyeken venni ezeket túl drágák.A Media Markt meg egy rablóbanda.
Én vettem már ilyen 'ócsót', a fele ment is a kukába. Szóval csak óvatosan az illegális szajréval, mert könnyen megjárhatja az ember.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem találtam jobb topikot...

 

Nem tudna valaki ajánlani egy jó videóvágó promgmaot, amivel lehet Full HD .mkv fájlt vágni, és hangot berakni alá? :)

 

Azt kerestem egész nap és semmi normális... Lerszedtem vagy 12 programot, de minddel valt valami kis baj...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az mkvtoolnix-ot ajánlanám. Bonyolultnak tűnik, de a leghatásosabb. És íme egy szép kis leírás, hogy hogyan teheted meg. Sok sikert!

 

Közben összedobtam egy saját tutorialt is. Innen töltheted le!

 

Ez a progi inkább a hang alárakásához/vágásához jó. De én így dobtam össze magamnak a HD filmeket.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na emberek!

 

A héten kevesebb időm volt, úgyhogy inkább csak olvastam, semmint írtam, holnaptól azonban 10 napig azt sem fogok (tudni):

 

Európai tanulmány útra megyek:

 

Bécs, München, Frankfurt, Rust, Strassbourg, Brüsszel, Luxemburg és Amszterdam érintésével :)

 

Addig is legyetek jók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az mkvtoolnix-ot ajánlanám. Bonyolultnak tűnik, de a leghatásosabb. És íme egy szép kis leírás, hogy hogyan teheted meg. Sok sikert!

 

Közben összedobtam egy saját tutorialt is. Innen töltheted le!

 

Ez a progi inkább a hang alárakásához/vágásához jó. De én így dobtam össze magamnak a HD filmeket.

Ez is a 12 között volt, ami valamiért nem tettszett, de ha azt mondod jó adok neki még egy esélyt. Köszi a tippet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.