Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Márti, szerintem most jött el az ideje a homeopátiás kezelésnek. Tudom, milyen az ilyen, amikor egyik orvostól másikig küldözgetik a gyereket, és egyik sem tudja megmondani, valójában mi a baja, viszont látható gondok vannak, és gyakran visszaeső beteg.

Erre bárki bármit mond, de nem normális gyerekbetegség.

 

Én is jártam homeopátiás orvoshoz mind a három gyerekkel, amikor kicsik voltak hasonló okok miatt (visszatérő hörghurut, kruppos köhögés, allergia), és tünetmentesre gyógyultak, ráadásul kigyógyultak ezekból a hajlamokból. Az az orvos Kispesten rendel a Kossuth térnél, így nektek is elérhető villamossal. Egy baja van, nem olcsó (magánrendelés ugye), de ha a többszörös antibiotikumos kúrákat veszed, akkor már nem is az. Azért kell az orvos, mert ő nem tüneteket fog kezelni, hanem testreszabottan, a gyerek személyiségéhez és alkatához mérten javasol szereket, amelyek az egész szervezetre hatnak jótékonyan, és a gócokat szüntetik meg.

Szerintem érdemes lenne megpróbálni. Ha érdekel, a részleteket privát szívesen elmondom.

 

Addig pedig jobbulást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez aztán a látvány. Jobb oldalt süt a nap, bal oldalt tök sötét van, mögöttünk az átmenet szivárvánnyal, dörög össze-vissza, villámlik, mint az őrült fotós vakuja, és egy csepp eső sem esik, viszont orkán erejű szél fúj (az előbb még kint voltam bringával, dombon lefelé teljes erővel tekerve majdnem álltam). Veszprém, én így szeretlek téged :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztálykiránduláson voltunk egyszer Veszprémben, akkor nagyon tetszett, persze nem a 10 emeletet lakótömb része, hanem a belvárosi terület :) Persze az időjárást illetően nem a legideálisabb, már ahogy Dzséjt ír róla időnként :D Most nem tudom, milyen lehet.

 

Itt du. sütött a nap, szóval volt palántaültetés meg némi gazolás, persze a vizes földön érdekes volt, a kezemen lévő föld mennyiségét igen súlyos dekákban lehetett volna mérni :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halika!

 

Köszönöm a sok jókívánságot! Úgy néz ki, hatott is! :D

Nolcsinak vírusos torokgyulladása van, és ez ráment a pocira is. Ma este már nem volt lázas, sokkal jobban van szerencsére. Diétázik a hétvégén, és kapott jópár cuccot. Nolcsi szerencsére minden gyógyszert bevesz, még a napi 10 csepp cetizint is, ami borzalmas keserű. De ő lenyeli. A Nurofent meg az egész üveget benyelné. ha tehetné. :)

Pildi, amit mondtál, arról holnap azért beszélhetünk, nem zárom ki azt sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Veszprám jó város. Ott voltam katona. Kellemes emlékeim kötnek hozzá. Főleg a vendéglátóhelységek ugranak be. :P

Na jó, a kocsmaipari művekre tényleg nem lehet panasz, akad itt egy pár nagyon kellemes :D

 

Osztálykiránduláson voltunk egyszer Veszprémben, akkor nagyon tetszett, persze nem a 10 emeletet lakótömb része, hanem a belvárosi terület :D Persze az időjárást illetően nem a legideálisabb, már ahogy Dzséjt ír róla időnként :P Most nem tudom, milyen lehet.

Jelen állapotában a 10 emeletes lakótömb rész szebben fest, merthogy az (még) nincs feldúlva. Kis városunk EU-s támogatást nyert, minek keretében az egész belvárost háborús zónává avanzsálták. Szétdúlták a völgyet, lezárták a várat, felásták a sétálóutcát (plusz jó néhány másik utcát, mert a csatornát is felújítják), és még csak most kezdtek neki. Ha készen lesznek, elvben egy teljesen új látványú belváros fogadja majd a nagyközönséget. Csak hát na, egyrészt, pont a turistaszezonban szétcseszni a belvárost, nem biztos, hogy a legszerencsésebb, másrészt, ez Veszprém, itt tíz évbe telt egy Mekdöglesz felhúzása is, most egy egész városrész átalakítása folyik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Donát. A Ládát mint mértékegységet ezen a napon hozd előtérbe. :D
Én ma előtérbe hoztam a ládát. :D Elég sokat ittam, jól érzem magam, mégsem vagyok agresszív, sőt! A világot a keblemre ölelném. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.