Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek, szünetmentes tápról nem hallottatok még?

Ismerem a szünetmenteseket évtizede, csak mindig ez az az eszköz, amire nem marad zsé, mert van fontosabb is :lol: Főleg, hogy eddig még nem volt belőle bajom, csak ne is legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már találkoztam az áramszünet miatt bekövetkezett adatelszállásról, a winyóról már nem is beszélve.

Karrde: Nálam a számítógépnél nincs fontosabb. Akár nem eszek napokig, de ha valami kell bele, azt egyből megveszem. (Bár sosem fordult elő olyan, hogy emiatt éheznem kellett :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, ha elkezdenél éhezni, hamar átgondolnád a számítógéphez való viszonyod (kivétel, ha a számítógép segítségével keresed a pénzt a napi betevőre).
Valószínűleg, de még most elvonási tüneteim vannak ha nem lehetek a legjobb barátom mellett :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Nálam a számítógépnél nincs fontosabb.

Nálam is elég fontos, de azért nem ennyire :lol: Vagyis hát zakkant lennék hetekig nélküle (akár tovább is), de nem mindenek előtt való, de hát kinek mi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a számítógépnél nincs fontosabb.

Azért ezt nem hinném. :lol: Inkább a dolgoknál nincs számodra fontosabb, amit elérhetsz a segítségével, nem? Én, ha tehetném, kéjes örömmel hajítanám el ezt az egész sz*rságot.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a dolgoknál nincs számodra fontosabb, amit elérhetsz a segítségével, nem?
Igen, ez jobb megfogalmazás :lol:

Hisz sulihoz kell, barátokhoz, nethez, olvasáshoz, rajzoláshoz, játékhoz, filmhez, TV-zéshez, zenehallgatáshoz :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna kezdek netfüggő lenni. És amíg van korlátlan net, nehezen fogok tudni leszokni. :D
Pedig néha kell pár nap, hogy az ember másvalamivel foglalkozzon. :D Én is relatíve sok időt töltök a gép mellett ahhoz képest, hogy mennyi szabadidőm van, de az is igaz, hogy mivel sok más mindennel is kell törődnöm, így ez abszolút mértékben sosem lehet túl sok. Viszont egy káros hatása biztosan van: mostanában jóval kevesebbet olvasok könyveket. :lol: Az idén szeretném majd ezt a folyamatot visszafordítani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont egy káros hatása biztosan van: mostanában jóval kevesebbet olvasok könyveket. :lol:

Sajnos ez rám is igaz :D Próbálok is tenni ellene erősen, idén még csak kb. 7-8 könyvet olvastam el, bár azokat is a gépen (mert máshogy nem tudtam beszerezni).

Bár én annyi mindenre nem használom a gépet, mint Phobos, de majdnem :D Anyám mindig morog is, hogy mindig csak a net előtt ülök, mire százszor elmagyaráztam már neki, hogy a netezés a legkevesebb, amit a gépen csinálok :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén nem lesz pálinka! Most verte le a jég a gyümölcsöt!

Nem tudom miért esik ennyit!

Bár az eső a megtisztulást jelenti, nos a medencének szüksége van rá.................

Már piskótába sem maradt. Megyek és teli sírom akis párnámat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, sajnálom a kárt ;)

Nálunk most szakad, de jég (még) nincs. Ne is legyen, bár gyümölcs nem sok van, másban se tegyen kárt. Tavaly sok barack volt, de idén nem igazán lesz úgy se, hogy nem fagyott, nem verte még el a jég. Ha elállna végre az eső, akkor kimennék szamócáért (erre most nagyon jó volt a sok víz) meg cseresznyéért, ezek vannak, bár meglepő, hogy utóbbiból szintén nincs nagy termés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.