Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: aki a Balatonon van, nem hiszem, hogy hóra vágyik... vagy hideg frontra...
Aki nyaral és főleg víz mellett, annak szerintem se hiányzik a hűvös, hideg levegő. Azért mentek nyaralni... Szóval ők szerintem úgy érezhetnek mint frenkie, csak más előjellel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, ablakok tárva nyitva, lassan hűl a lakás. Ma este most már többet kéne aludni mint két óra.

 

Nálam is. Hüljön le minden estére. Tőlem a Baaltonon lehet 38 fok is, csak Pesten maradjon ilyen az idő lehetőleg augusztus végéig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők valószínűleg nem. :D

Igaz, nekünk nem kell a hó, jól írod :D

 

Dehogynem, hisz ők is szeretnek aludni.

Azért a nagy víz mellett mégis más, itt éjszakára viszonylag lehűl a levegő, elviselhetőbb, mint mondjuk városban :D

Vihar nem volt, délelőtt még strandoltunk egyet. Most meg reménykedem, hogy nem lesz eső, mivel nem hoztam cipőt, csak szandált, szóval nem kéne esnie :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. :D Aki akart vagy szeretett volna nyaralni ( micsoda luxusigények manapság :P:D ) az megtehette. Most már legyen hűsi, húsz fok körüli idő :D;)

 

 

Legyünk azért nagylelküek. 25 fox max, persze októberben már csak 10 decemberben 0 vagy alatta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy hét Balatont szeretnék, időjárástól függetlenül ;) Apám most jött meg Horvátországból, mutatta a képeket (vagyis a felét, gépre másolás közben merült le a műszer) és most kicsit irigykedős hangulatban vagyok. Pécsről még közel is van a tengerpart, másodunokatesóm jár rendszeresen.... de amivel ezt a mostani hetet töltöttük (lakás berendezése :D ) az sem rossz dolog. Jövő héten elvileg lekerül a jelzálog róla, akkor aztán teljes hepinesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nincs hideg egyébként
Ezt most már visszavonom. Este kardigánt kellett felvennem, ami mégsem járja júliusban. :D

 

 

Legyünk azért nagylelküek. 25 fox max, persze októberben már csak 10 decemberben 0 vagy alatta. ;)
Ez nekem kb. meg is felelne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek az miért van, hogy néhány weboldal miután betöltődik, azonnal átvált valami google keresésre, és nem jön be semmi. Google-analytics -ot ír ki, hogy onnan tölti, de nem jön be semmi. Nagyon idegesítő tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.