Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

NorbiLordi értelmezd csak Ody szavait kicsit mélyebben.

 

"A demokraták (Obamáék) a gazdagokat sarcolnák meg, de erről a republikánusok (az ellenzék) hallani sem akarnak."

 

Vagyis pont, hogy Obamáék sarcolnák meg a gazdagokat. (Ami szerintem jogos lenne ilyen helyzetben.)

Tehát nem Obama és pártja csinálja a feszkót, hanem a republikánusok!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én értem akkor rosszul, de ha Barack bácsinak megterhelő lenne picivel többet fizetni, akkor miért is ŐK javasolják a "gazdagok megsarcolását"? (Obamámék miért javasolnának egy olyan dolgot, ami "megterhelő" lenne nekik.. nem ők, hanem pont, hogy a republikánusok nem akarnak erről hallani, vagyis nekik lenne "megterhelő"... ergo nem Obamáék, hanem ők (a republikánusok) nem akarnak többet fizetni.)

 

Szerintem itt ellentmondás van... vagyis NorbiLordi nem jól értette (szerintem)... vagy én vagyok már teljesen meghülyülve... :( .. ami nem is lenne csoda, elég sok minden jött össze mostanában :(

 

---------------------

 

Mondom, hogy meg vagyok hülyülve... ha behelyettesítem a "Barack bácsinak" helyére az ÁLLAM szót, akkor már stimmel, amit NorbiLordi mondott. :D

Ehh... ez az elmúlt 1-2 hét.... már teljesen kettéáll a fejem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én értem akkor rosszul, de ha Barack bácsinak megterhelő lenne picivel többet fizetni, akkor miért is ŐK javasolják a "gazdagok megsarcolását"? (Obamámék miért javasolnának egy olyan dolgot, ami "megterhelő" lenne nekik.. nem ők, hanem pont, hogy a republikánusok nem akarnak erről hallani, vagyis nekik lenne "megterhelő"... ergo nem Obamáék, hanem ők (a republikánusok) nem akarnak többet fizetni.)

 

Szerintem itt ellentmondás van... vagyis NorbiLordi nem jól értette (szerintem)... vagy én vagyok már teljesen meghülyülve... :( .. ami nem is lenne csoda, elég sok minden jött össze mostanában :(

 

Norbi úgy értette, hogy a gazdagoknak lenne megterhelő többet fizetni "Barack bácsinak". Tehát Barack, mint az állam megtestesítője, kapja a pénzt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt szerintem nem nekem szántad. :) Az olajról jut eszembe...ma vettem egy kis MOL -t, hátha megtermeli a Blu-Ray árát. :D

Egyik volt osztálytársam is beletett egy csomó pénzt, most veszi a Mercedesét. Mondjuk mondott pár.. érdekes dolgot hogy mik miatt kapta a pénzt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hogy tisztába tegyem a dolgokat. Én úgy értettem, hogy a gazdagok nem halnának bele ha picit több adót kellene fizetniük Barack bá'-nak, azaz az államnak :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hogy tisztába tegyem a dolgokat. Én úgy értettem, hogy a gazdagok nem halnának bele ha picit több adót kellene fizetniük Barack bá'-nak, azaz az államnak :)

Hát, ha a felső tízezer pár százalékkal több adót fizetne akkor nem nagyon lehetne válságokról beszélni. De az is igaz hogy ez nem ilyen egyszerű. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik volt osztálytársam is beletett egy csomó pénzt, most veszi a Mercedesét. Mondjuk mondott pár.. érdekes dolgot hogy mik miatt kapta a pénzt. :)

Ezek az érdekes dolgok nekem is jól jönnének, hátha kitermelődne az új tv és társai. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha a felső tízezer pár százalékkal több adót fizetne akkor nem nagyon lehetne válságokról beszélni. De az is igaz hogy ez nem ilyen egyszerű. :)

 

Jó hát én nem vagyok valami gazdag így nem látok bele, de én továbbra is úgy gondolom hogy nem megterhelő nekik pár dolcsival többet adózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy értettem, hogy a gazdagok nem halnának bele ha picit több adót kellene fizetniük Barack bá'-nak, azaz az államnak :)

Nem halnának bele, de itt most igazából politikáról van szó, a lenti cikk alapján a republikánusok ígérték, hogy nem lesz adóemelés, így ragaszkodnak ehhez a választóik miatt. Már ha jól értettem a problémát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen a legfőbb probléma a jövő évi elnökválasztás. Mindkét oldal úgy egyezne bele a plafon emelésébe hogy megszorításokkal karöltve. Az egyik a kiadásokat csökkentené, a másik a bevételeket növelné. Namost másfél évvel a választások előtt nem merik bevállalni a népszerütlen intézkedéseket. Mintha Magyarországon lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha érdekel valakit a Robot Chicken és a 3. 4. évadokhoz nem talált magyar felriatot, akkor az nézze a hosszupuskát egyenlőre a 4. évad 1-2. része van fent, most csinálom a 3.-at. Ha minden terv szerint olyan naponta 1-2 felirat fog elkészülni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látva a Vicces topikban azt a zenés videót, nem tud valaki egy bringára erősíthető rádiót ajánlani? Az se lenne baj ha pl egy mp3 lejátszót hozzá lehetne "ragasztani" vagy egy pendriveról lejátszaná az mp3 fileokat. A lényeg, hogy bringán nem akarok fülhallgatóval tekerni mert balesetveszélyes és már volt alkalmam hallani más bringáján, hogy szól egy ilyen rádió és egész elfogadható hangminőségben :) Neten néztem, de csak egyfajtát találtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma értem haza egy 3 hetes szlovákiai nyelvi táborból. Képeket sajnos nem készítgettem- vagyis készítettem és, csak nem éppen az ország szépségeiről - és mivel nem nagyon komálom a sört ezért olyan terjedelmes beszámolót sem tudok tartani, mint amilyet anno Frenkie írt(de azért Szlovákia első sörgyárában még így is lehúztam egy telipohár kóstolót), különben is inkább borvidéken voltunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma értem haza egy 3 hetes szlovákiai nyelvi táborból. Képeket sajnos nem készítgettem- vagyis készítettem és, csak nem éppen az ország szépségeiről - és mivel nem nagyon komálom a sört ezért olyan terjedelmes beszámolót sem tudok tartani, mint amilyet anno Frenkie írt(de azért Szlovákia első sörgyárában még így is lehúztam egy telipohár kóstolót), különben is inkább borvidéken voltunk.

Pedig jöhetnének azok a képek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, Frenkie, az USA megpusztulása határozatlan időre elnapolva. :)

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20110730-az-amerikai-kepviselohaz-penteken-dontott-az-adossagplafon-megemeleserol.html

 

Boldog születésnapot, Zééé! Egy szeneslapátnyi tortát, köré teli sörösüvegeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.