Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A gépem ma videó nézése közben spontán újraindította magát, újraindítás előtt bejött valami kék fény kiírásokkal. Miután újraindította magát nem tudott a net behozni semmit. Aztán én is újraindítottam, elvégeztem vírus, kémírtás, és optimalizálást a Winoptimizer7 nevű programmal. Már kétszer bekapcsoltam még ma és eddig még nem történ újra baj.

Valami baj lehet? Ha a gép túlzottan felmelegedett, akkor csinálhatott ilyet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erős idegzetűeknek :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=btViXvIDsi0&feature=share

 

Revan: Kék halált "halt" a géped :D ez lehet windows hibája is, de főképp valamely gépalkatrész (memória, proci stb) pillanatnyi helytelen működése okozza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. Most is jól működik a gépem, remélem valami pillanatnyi helytelen működés volt az egész, és nem fog bedögleni később.

 

Nekem is volt már párszor kékhalál, mondjuk 5 éves gépnél nem csoda, de eddig nem volt különösebb baja :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok sagások!

 

Nem tüntem el, csak kissé sűrübb lett a nyaram, mint terveztem, de adok hírt magamról.

 

Sikerült elkészíteni apálinkát, ami nagyon kis barátságos lett, a maga 38 fokával, de ezt feledteti a természetes barack illata,. Fogy is rendesen. A szilvaszedés is nagyon eredetien zajlott nálunk, ugyanis a fa hihetelenül ágas-bogasra nőtt, így tanulva a szomszéd indiánoktól, szerény személyem fűrésszel és szüretelt. Eme kis kétszikű olyan tövisesre sikeredett, hogy az egész családon stigmák, karcolások, vágások jelentek meg. Nekem lett két tetanusz gyanús a csuklómnál, tehát egy fanatikusabb hívő, akár azt hiheti, hogy most feszítettek meg. Szedés végeztével a fácska gyümölcstelenül és jólfésülten álldogál házunk elött. Sajnálatomra annyi szilva lett, hogy a harmada mag, harmada lekvár és még maradt annyi, hogy menjen a cefrébe. Ezek végeztével, anyu megint, folytatva az aktív pihenés újra értelmezését, ismét festésbe kezdett. A nappali és az előszoba is új színeket kapott. Tesóm sikeresen beletnyerelt a friss terrakotta felületbe, így olyan barlangrajz hatások fedezhetöek fel imitt-amott. Gondoltam festek köréjük egy pár bikát, mint Altamirában.

 

Ha, már idén nem jutottunk el kedvesemmel a Magyar Szigetre, így elmentünk Bösztörpusztára, a Magyarok Országos Gyülésére. A két rendezvény nagyjából ugyanaz, a különbségek ellenére is. Itt hihetelen sokan voltak, meleg volt a puszta közepén, árnyék nélkül. lLeginkább egy népművészeti vásárra hasonlított, amit én nem bántam. Véleményem, annyi lenne, hogy, amit a M. Szigeten megkapok 2 ezerért, azt adták kettőötért, gondolom a tömeg és a nagyobb látogatottság miatt. Itt nem voltak idióta karlendítgető brittek, de volt két csángó srác, akik ott tolták az övest és a moldvai zenét élőben. A népzenei cdket végigböngészve rájöttem, hogy, majd az összes meg van, egy-két újat leszámítva, ez hatalmas boldogsággal töltött el. Elvileg lett volna történelmi élőkép, de a sokaság miatt nem láttuk se a 300 lovast, se az 500 gyalogost. Viszont lehettt magyra kutyafajta bemutató, mert ennyi vizslát, raggie zenészre hasonlító pulit és komondort még életmben nem láttam. Volt minden féle népi étel ritkaság a kommersznek számító kürtöskalács mellett, mint dödölle, langalló. Volt kint egy pult, zsannamanna, vagy valami hasonló névvel, amit még néhány vega is szívesen kifosztott volna, mivel aszalt gyümölcsből és magvakból alkotott édességeket árultak, én is vettem belőlük. Beruháztunk még öt liter 100%-os szilvalére, ami nagyon finom volt, viszont hajtott, mint az ott jelenlevő tatárnak öltözött egyének.

Kifejezeten dühítőnek tartom, hogy az íjászat fizetős volt, ebben a másik rendezvény,jobb, hiszen ott mind a versenyek, mind a lövöldözés ingyén van.

Egyszóval ez egy remek, sokkal több embert megmozgató esemény volt, nem voltak balhék, mindneki kedves volt, a tömeg és a bárány effektus ellenére is, viszont az árak magasabbak is voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki: ha levágsz egy ágat, az elágazásnál csak még ágasbogasabbra fog nőni.....persze, ez sem baj :)

A baj ott kezdődik, hogy ezeket a növényeket minden évben gondozni kell. Évek óta készülök a barackfáink megnyírbálására, de valahogy sose marad rá kapacitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ágas bogas lesz, de ahol eddig letöviseztem, ott nem nőtt újra! Bízok ebben idén is! Pedig állj neki, mert aztán olyan magas lezs, hogy létráról nem éred fel, illetve valszeg csak nekem van tériszonyom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tériszonyom nekem is van, de az őszi már nem lesz magas, ellenben túl ágas-bogas, szóval ritkítani kellene. Attól függetlenül, hogy letört róla egy jó nagy ág. Sárgához meg marad a létra tériszony ide vagy oda, ellenben azzal is kéne vesződni, nem csak a magasság miatt. A többi még kicsit homályos, majd jobban utánanézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neten kutatom családnevem eredetét gondoltam beírom Facebookon családnevet, mit ad ki.

 

Erre ez volt az egyik találat :D

 

Beszarás miket lehet találni :D

 

Ja és így már tudjátok a teljes nevem is :)

Pacai Lordi? :D :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna megyek holnap Balatonra így nem tudom megnézni az 5. részt.

Ez miért sajna? Igazi strandidő van, szóval jó mulatást a Balcsihoz :) És még panaszkodtak az emberek nem olyan régen, hogy nem lesz már idén nyár. Amit értek, mert nagyon sokan júliusra terveznek sok mindent, nyaralást, stb. és az valóban rossz volt, de az augusztusra sok panaszunk nem lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogat! :)

 

Egyébként aki ismeri valamilyen szinten a madarakat az segítsen már. Éjszakánként (csak nyáron!) szoktam hallani házunk környékén egy madarat, ami csipog 2őt, majd hosszan visít. Tavaly óta hallom, de egyszer se láttam még. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot Nabopolasszar! :clap:

 

Éjszakánként (csak nyáron!) szoktam hallani házunk környékén egy madarat, ami csipog 2őt, majd hosszan visít. Tavaly óta hallom, de egyszer se láttam még. :D

Tegnapelőtt este én is hallottam egy ablakom közelében visítozó madarat. Gőzöm nincs miféle lehetett. Talán egy vészmadár volt. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapelőtt este én is hallottam egy ablakom közelében visítozó madarat. Gőzöm nincs miféle lehetett. Talán egy vészmadár volt. :D

 

Lehet :D

De én minden este hallom, és felbasz hogy nem tudom milyen madár, ablakba meg hiába kuksolok, sose látom. Megkeresni meg körülményes lenne, mert csipogása visszhangzik mint az állat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.