Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szgény Jobs...rossz volt arra felkelni hogy első poszt amit megláttam az a BBC-től volt, hogy Steve bácsi meghalt. Nyugodjék békében.

 

Más:

 

Egyik haverom elég komolyan foglalkozik pár éve az amatőr filmezéssel, több on-line sorozatot is csinált már, ez az újnak az

. Ismétlem, ez amatőr. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt pedig nagyon érdemes megnézni, meghallgatni.

 

http://www.indavideo.hu/video/Steve_Jobs_stanfordi_beszede

Nem ismertem korábban, tán csak a nevét hallottam, és ezt most sajnálom. Remek ember lehetett, aki nemcsak alkotni tudott rendkívüli dolgokat, hanem igazán élni is. Pontosabban, a kettő összefügg, nagyon is. Nyugodjék békében. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismertem korábban, tán csak a nevét hallottam, és ezt most sajnálom. Remek ember lehetett, aki nemcsak alkotni tudott rendkívüli dolgokat, hanem igazán élni is. Pontosabban, a kettő összefügg, nagyon is. Nyugodjék békében. :(

 

Gyakorlatilag 10 év alatt egy csődközelben lévő céget(Apple), felhozott a világ legértékesebb cégévé(pár hónapja megelőzte értékben a Microsoftot), olyan előrelátó ötletekkel mint az Ipod,Itunes, Iphone, és Ipad. Ez a nem semmi. Én nagyon tiszteltem őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis technikai segítség kellene.

 

Most amikor beléptem MSN-be, a következő üzenet fogadott:

 

msn_zi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Alapból a legfrisebb Flash Player van fent (11.01.) de azért újratelepítettem neki hadd örüljön. De nem, azóta is folyton kiírogatja amikor belépek. Valaki találkozott már ezzel? 2009-es MSN van fent.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem találkoztam még ilyen problémával de valószínűnek tartom hogy a 2009-es MSN zavar be. Egy 2011-es MSN telepítése után talán már nem követelőzne többet a kelleténél a Flash-telepítő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem találkoztam még ilyen problémával de valószínűnek tartom hogy a 2009-es MSN zavar be. Egy 2011-es MSN telepítése után talán már nem követelőzne többet a kelleténél a Flash-telepítő.

 

A 2011-es viszont egy sz*r szerintem, ezért rakom fel mindig a 09-eset. Eddig nem irkált ki ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog megírta a megoldást. A legújabb msn-t kell felrakni. Nekik az az érdekük hogy azt használd, a régieket el fogják lehetetleníteni.

Így van. Bár néha az az érzésem, hogy az aktuális verziót is lehetetlen használni. :para::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011-esenél nevet se lehet változtatni, ilyenekért nem váltok át rá, majd megvárom a köv verziót. Naponta két mégse nem ér annyit :D

Mondjuk azt, hogy nem lehet nevet változtatni, díjazom. Mocskosul tudom utálni, mikor rám ír valaki, és azt sem tudom ki, aztán régi ismerős, csak megváltoztatta a nevét. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011-esenél nevet se lehet változtatni, ilyenekért nem váltok át rá, majd megvárom a köv verziót. Naponta két mégse nem ér annyit :D

A 2011-esnél csak a saját neved nem tudod átírni, az ismerőseidét már olyanra változtatod, amilyenre akarod, ahogy ők is a tiédet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2011-esnél csak a saját neved nem tudod átírni, az ismerőseidét már olyanra változtatod, amilyenre akarod, ahogy ők is a tiédet.

 

Nem kérhetem meg mind a 100 ismerősömet hogy írják át a nevem :)

 

Mert én fejben tartok több mint száz MSN címet. ;) Néha még a sajátomon is el kel gondolkodjak. :)

 

Jól van na :)

 

Jegyezd meg azokét akik fontosak neked :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Bár néha az az érzésem, hogy az aktuális verziót is lehetetlen használni. :para::roll:

Nekem már a 2009-es is borzalom volt, igaz, azóta leszoktam az msn-ről. Még a régi kb. 2006-ba visszanyúló verzió volt használható.

 

Hölgyeim!

 

Kimostam tegnap a függönyeimet és baromira meggyűrődtek. Ki kéne vasalnom őket. Van valami trükk, vagy essek neki a gőzölős vasalóval Szedjem le és vasalódeszkán csináljam, vagy érdemesebb fent hagyni?

Sajnos nem tudok segíteni, még az életben nem vasaltam függönyt :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.