Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyenlőre még ők se tudják mi maradt meg és mi veszett oda... nagyon remélem, hogy a fórum tartalom sértetlen marad. Rengeteg régi emlék lapul ott, amit jó néha újraböngészni... felbecsülhetetlenül nagy veszteség lenne ha elveszne :(

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabban ezek a szervermegdöglések elég elterjedtek. Ugye múltkor eme fórumnak is otthont adó szerver adta meg magát, nemrégiben a sulim szerverét kapáltuk el, és több honlap szervere is beadta a kulcsot. Vírus kerintg vagy csak szarok a rendszergazdik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egyetértek veletek! Sőt, a kellemes régi emlékeket felidéző beszélgetéseket, én is újra szoktam olvasni. Kár lenne ha elvesznének. :( Reméljük a legjobbakat. Plok írj valamit ha erre jársz!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabban ezek a szervermegdöglések elég elterjedtek. Ugye múltkor eme fórumnak is otthont adó szerver adta meg magát, nemrégiben a sulim szerverét kapáltuk el, és több honlap szervere is beadta a kulcsot. Vírus kerintg vagy csak szarok a rendszergazdik?

a sw.hu hardverproblémát ír ki... az nem lehet, hogy ezeket mind egyszerre vették (volt a Tescoban valami akció :( ) ? Mert ha ugyanakkor ugyanazt megveszik akkor lehet h többé-kevésbé egyszere kreppen be.

 

Ami a Tesco-t ileti, csak példának hoztam fel, nem sértegetni akarom őket! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bazz. Ha most a sok szerepjáték beírás eltűnik fölakasztom magam :S

Nekem csak a sajátjaim vannak meg, mert wordben írom őket (meg a hapanosból a tieid is, mert egymásra írunk), de a többi nincs :D El ne vesszenek nekem :) Remélem, más is így ír :)

De azért ne legyünk ennyire drasztikusak, Öregharcos :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most megyek szenvedni a Vista telepítővel, hátha...

Hehe, jó mókát hozzá :)

Ilyen jó géped van? Az enyémmel meg sem próbálkoznék.

Csak aztán nehogy azt kapd végül, hogy: HASTALA VISTA, WINDOWS!

 

Donát, jobbulást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Welcome Back, Lord Coce! :)

 

 

Én meg beteg lettem. Influenza gyanús. :)

 

 

Donát

Erről a gyanúsról jut eszembe, hogy a sítáborunkban 100 fős pókerbajnokság volt, és én meg All-In gyanús voltam egy pontban és ki is estem. :)

 

Jobbulást kívánok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gikszer az volt, hogy mindig olyan csajok közelednek, akik nem tetszenek. Én meg mindig foglalt csajokra startolok rá. Nekem ez a heppem, hogy a jó csajok jönnek be. De voltak jó csajok... :) Ez egy 600 fős partysítábor volt az osztrák-olasz határnál Karintián, és én úgy mentem oda, hogy az eddigi hósport karrierem kimerült az általános iskolai hógolyózásban. Na szóval én egyből snowboardozni kezdtem, és "professzionálisra" fejlesztettem tudásomat az 5 nap alatt. :) Fúhuhúú, mennyi csajt átkarolva elkaszáltam. :D Voltak a pályákon ilyen kis kunyhók, ott Hüttéknek nevezik az ilyeneket, itthon meg Kocsmáknak... :D Borzasztó drágák voltak, például egy pohár tea 2-2,5 euró körül mozgott, és akkor az egytál ételekről nem is beszélek. :) Láttam helikopteres mentést is a hegyen, nem közölünk való volt az illető. Volt egyik este pókerparty is, na arra neveztem, mert vagy 4 hete elkezdtem komolyabban baráti társasággal pókerezni, és a buli kedvéért nem hagyhattam ki. :D Az 1-2 party nem nekem valóak voltak, ez a dücdüc gépnyikorgásos partymuzsikát nem az én gyomromnak találták ki. Helyette az apartmanokban elhülyültünk sörözés közben, maradtak ott jópáran(a többség:) ).

A buszút borzasztó fáradalmas volt, meg éjfélkor érkeztünk a Felvonulási térre, és mi még onnan utaztunk haza Debrecenbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.