Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen Xom és frenkie (a fene, az ital kimaradt, mert eszembe sem jutott, hogy kéne valamit inni, pedig lett volna :D , na majd jövőre) :D

 

És akkor Fügének is boldog születésnapot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nem zuhantunk le. Szerencsére viharba se ütköztünk. Odafele nagyon megviselt az út, mert rákapzsultam az összes kajára, kávéra, pijára amit adtak a gépen, és az utolsó 20 percben, mikorra az ereszkedés volt, hát elkezdtek bennem érdekes dolgok alakulni. Szerencsére kézzel fogható eredménye nem lett, csak még az utánna levő egész napon nem mertem semmit enni, mert olyan hányingerem volt. De vettünk egy üveg whiskyt faterral, olcsóbb volt mint itthon, és megiszogattuk kizárólag higéniai elővigyázatosságból az üdülés alatt. Fertőtlenítés mindennek előtt. :) Hát ezek a spanyol nők kifejezetten csúnyák, a hangjuk meg dörmögősebbek mint az enyém. A sziget gyönyörű volt, majd töltök fel képeket. :clap:

A gép maga ilyen Boeing nemtudom mi charter járat volt, helyek szempontjából ugy ahogy néztem 30 sor lehetett, és egy sorban 6 ülés volt, 3-3 felosztásban. A Boeing típusszámát holnapra kiderítem. :) Ja és a stewardess csajok!!!! Hát kocsányon lógtak a szemeim. Bezzeg a fényképező addigra lemerült, pedig csináltam volna egy csoportképet magunkról. :yeah::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, köszi!

Na utánna néztem, de a per jel mögötti számban nem vagyok biztos, de ahogy nézzem ez a leggyakoribb, szóval nem kizárható, hogy mi is ilyennel voltunk. Egy konkrétumot tudok, a szárny vége ilyen hajlított volt, ha ez segít valamiben. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.