Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

GRatulka Lara! Egyik ccimbim elte magyaros és nagyon tetszik neki. Na nem csak ttksokkal haverkodok. Az én tapasztalataim is hasonlóak, de hála az égnek vannak olyan tanrok, akik a szakma fortélyait tanítják és érdemes bejárni hozzájuk. Ők kárpótolnak. A dogákat meg általában tessék lássék módjára javítják sajna.............

 

Pildi, engem most egy nagyonkedves ismerősöm a némettel izélget. Csak így hajlandó hozzám szólni, az edzsét is így tartja. Mondjuk a passzív szó kincsen nagyon sokat fejlődöt, de nem merek megszólalni. Még ebédnél is németül beszélgettünk................Mármint ő, én meg értelmes arcot vágtam. Tényleg ha a suliban nem a német nyelvtannal tömnénk a fejünket, hanem beszélni tanítanának, sokal jobb lenne. Az angol tanárom így tett, mindenkinek van nyelvvizsgája, a nyelvtanunk izé.......felejtős, de eltudunk cseverészni idegenekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Lara.

 

Német, hát szép nyelv, ha nem hallom :pfff: 12 évig tanultam, és alig tudnék valamit makogni mára. Angolt két évig tanultam, de esküszöm, sokkal jobban beszélek már most angolul (ebben már egy év önszorgalmi is van), mint az érettségi napján németül, pedig négyes lett a szóbelim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Lara.

 

Német, hát szép nyelv, ha nem hallom :pfff: 12 évig tanultam, és alig tudnék valamit makogni mára. Angolt két évig tanultam, de esküszöm, sokkal jobban beszélek már most angolul (ebben már egy év önszorgalmi is van), mint az érettségi napján németül, pedig négyes lett a szóbelim.

Az a baj, hogy a német nem egy felhasználóbarát nyelv. :D Nagyon sokat kell tanulni, és még többet gyakorolni, hogy az ember csak pár értelmes mondatot (ne adj' isten, múltidőben :D) el tudjon mondani. És a környezetünk sem a németet támogatja, mert minden angolul van körülöttünk a zenétől kezdve a filmeken át az egész internetig. És ráadásul jóval kisebb tduással jóval több mindent lehet vele kommunikálni. Nem csoda, ha az angol jobban megy, Dzséjt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is 11 évig tanultam németet, de egyszerűen nem tudta velem egyik tanár se megszerettetni, meg hát tényleg nem is egy egyszerű nyelv. Én se merek megszólalni rajta. Meg igazából nem is tudok XD Pedig az érettségim 78%-os lett.... Na jó, a családot húztam tételnek... Írásbeli részében meg nem voltam olyan béna...

 

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt! :) Ma érkezett meg a hivatalos levél, meg minden más infó, tök jó órarendem lesz, a szerdám alapból szabad XD

 

És gratula mindenki másnak, akit felvettek! :) Sok sikert!

 

Véget ért a Street Racing is... persze, hogy az egyik autó kigyulladt a révnél XD Palik ide se ért, úgyhogy a redbullos tesztpilóta ment helyette. Szujó Zoli tök jó fej volt, ott fényképezkedett az emberekkel, meg beszélgetett, meg minden :) Kb 3-4 méterre mentek tőlünk az autók... A füleimnek is meghatározó élmény volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, a családot húztam tételnek...

Könnyebbet már keresve sem találhattál volna :) Én a házimunkát húztam anno :)

 

Bakker, most volt Street Racing? Ezt benéztem, azt hittem jövő héten lesz. Pedig le akartam menni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog, Donát (az eltűnés nem jutalom...) és Oldie! Egyszer azt mondták nekem, hogy: "harmincon túl férfi a férfi. Addig csak egy rakás idétlenség." :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ha engem kérdezel, ez nagyon is így van. :D:P

 

(bocs' a huszonévesektől... :P)

 

 

....és tedd hozzá, hogy: bocs a negyvenesektől, ötvenesektől....:P

 

Olyan még nem született, hogy a nők ennyire elégedettek lettek volna a harmincon túliakkal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

....és tedd hozzá, hogy: bocs a negyvenesektől, ötvenesektől....:P

 

Olyan még nem született, hogy a nők ennyire elégedettek lettek volna a harmincon túliakkal. :P

A negyvenesek és ötvenesek is harmincon túl vannak, nem? :P

 

Egyébként nem a kor a lényeg, hanem az ember. :D Vannak vénségesen vén huszonévesek, és bombasztikus negyvenesek is, férfiben és nőben egyaránt. Van, aki későn érő típus, és az első 30 évében csupán rákészül a második szakaszra, és akkor lesz igazán a csúcson. :P És csak hozzáteszem, hogy itt nem elsősorban a fizikai adottságokra gondolok, sokkal inkább a személyiségre, melynek szerepe abban, hogy ki milyen vonzó egyéniség, a kor előrehaladtával egyre jobban felértékelődik az értékelők szemében.

Ez persze csak az én véleményem, de nem hiszem, hogy egyedül én gondolom így. :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.