Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szép téli havas képeket városban elég nehéz készíteni, legalábbis mifelénk, mert elég sok körülmény szerencsés egybeesése kell hozzá: legyen friss a hó, süssön a nap, és épp legyen az embernél fényképezőgép. :)

 

Én reménykedtem benne, hogy mára még marad valami a hóból, mert ezen a télen is jó lett volna legalább egyszer szánkózni, de nálunk elolvadt a nagy része, pedig a szép napsütés a szabadba csábította az embert.

Igazából jobban esne már egy kis tavaszi napsugár plusz 5-10 fok mellett, de hogy az idén egyszer sem tudtunk egy jót a hóban hancúrozni, azt sajnálom. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen mi is szerettünk, még gyerekként, kint a sötét estében csúszizni és más hasonlókat (mondjuk itt faluhelyen és külterületen lehetett is az utcán lógni, nem kellett ezért sehova se menni), de manapság már kinőttünk belőle, hogy csak a magunk kedvéért csináljuk, gyerek meg nem igazán van a környezetünkben, akikkel lehetne kicsit kimenni ;) Szóval jöjjön már inkább a tavasz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik kolléganőméknek van ott barátjuk, minden évben lemennek oda három napra, aztán másnap mesél a melóba, hogy milyen volt :lol: Bár ő képet sose hoz, szóval a képek jöhetnek mindig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, végre kinyilt a topic. Gondolom megint Oldie ügyeskedett vele ;)

Mindegy, nem ezt akartam. Ma ahogy ülök unatkozva az órán látom, hogy az előttem ülő 2 srác az egyikük laptopján a TCW sorozatot nézi felirattal. Ezután már én se unatkoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, végre kinyilt a topic. Gondolom megint Oldie ügyeskedett vele ;)

Mindegy, nem ezt akartam. Ma ahogy ülök unatkozva az órán látom, hogy az előttem ülő 2 srác az egyikük laptopján a TCW sorozatot nézi felirattal. Ezután már én se unatkoztam.

Nem beszólogatni ám a moderátornak! :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma ahogy ülök unatkozva az órán látom, hogy az előttem ülő 2 srác az egyikük laptopján a TCW sorozatot nézi felirattal. Ezután már én se unatkoztam.

Hehe, én is inkább azt néztem volna a matek helyett ;) De hogy manapság mit meg nem lehet csinálni órákon, az nekem még mindig magas :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, én is inkább azt néztem volna a matek helyett ;) De hogy manapság mit meg nem lehet csinálni órákon, az nekem még mindig magas :P

 

Tavaly volt nálunk, aki órán a need for speeddel játszott a hátsó sorban.

 

Képek a jobbak, nem én csináltam.

IMG_9517.JPG

 

IMG_9530.JPG

 

IMG_9541.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pici patkányomnál szemdaganatot diagnosztizáltak. Hümm.

Két hete szerdán nagyon elkezdett könnyezni a la kötőhártyagyulladás, szteroid nem használt, aztán ment egy kis pingpong az egyetemen, múlt csütörtökön visszavittem az eredeti állatdokihoz, kapott antibiotikumot ami nem használt látványosan, aztán ma voltam a szemész szakrendelésen, onnan Röntgen. A koponyacsontokat nem érinti (még?) csak egy csonthártya-reakció látszik. Szemész doki szerint ben sok áértelme van műteni, vagyis ő nem hajlandó. Eszembe jutott h egy ismerősünk milyen aranyos szemészetben is profi állatorvost talált a közelünkben, pénteken műtik. Hümm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.