Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Derb akkor miből is buktál meg? Szerintem semmiből.

De buktam mert a ssakmámban jeletkeztem Asztalos Technikumi fősulira.De nem vettek fel. Oda csak a szakamaibizimet kelett még később bemutatni hogy felvehessenek. De nem vettek fel. Pedig megvana szakmám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Donát.

 

Ody: Nem hinném, hogy becsapom magam.Az életelvem eddig bejött.Én nyugodtan, kiszámíthatóan élek, a barátaim meg állandóan panaszkodnak, vagy a férjükre, vagy a feleségükre.Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy miért mentél hozzá?A válasz általában az, hogy akkor szerelmes voltam belé, olyan aranyos volt stb.Na neeee.

Ha szeretsz valakit attól még nem kötelező elveni senkit se. Amúgy is csak egy papír....na meg rengeteg pénz (esküvő, lagzi, szervezés, anyámkínja). Máskülönben meg nem "hirtelen felindulásból" kell elveni valakit ha már annyira viszket az ember tenyere, hanem bizonyos "mérlegelés" után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem. Annyira boldog vagyok. :lol: Megvan életem első barátnője. :D:D És ez hivatalos és igaz. :P Péntektől kezdve mikor találkozom vele nem eresztem el. :P 4 egész nap az én kicsikémmel. :-) megállásnálkül. Csak elne felejcsek majd levegőt venni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem. Annyira boldog vagyok. :D Megvan életem első barátnője. :lol::D És ez hivatalos és igaz. :D Péntektől kezdve mikor találkozom vele nem eresztem el. :P 4 egész nap az én kicsikémmel. :-) megállásnálkül. Csak elne felejcsek majd levegőt venni. :D

Gratulálok a hölgyhöz.De hadd gonoszkodjak egy kicsit.Pár év múlva már a sört fogod választani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a hölgyhöz.De hadd gonoszkodjak egy kicsit.Pár év múlva már a sört fogod választani. :D

Sört? Na azt nem. alabból nem iszom. Max a Bacardit :D

De nem. Szertem őt. Anyira nem szépség. De mikro nevet és moyolyog. Mint egy angyal. és belül hát istenem.Tiszta én. csak ő nem anyira rajong az SW-ért. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sört? Na azt nem. alabból nem iszom. Max a Bacardit :D

De nem. Szertem őt. Anyira nem szépség. De mikro nevet és moyolyog. Mint egy angyal. és belül hát istenem.Tiszta én. csak ő nem anyira rajong az SW-ért. :lol:

Nyugi, csak hülyülök.Sok boldogságot.Tényleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az kivétel.De az ritka.

A te környezetedben lehet. De ezzel ne általánosítd elméleted mindenhova. Szerintem. Nem akarok én offenzív lenni, csak kicsit triviálisnak tartom, hogy a párkapcsolat és az alkoholfogyasztás fontosságai között mérlegelünk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A te környezetedben lehet. De ezzel ne általánosítd elméleted mindenhova. Szerintem. Nem akarok én offenzív lenni, csak kicsit triviálisnak tartom, hogy a párkapcsolat és az alkoholfogyasztás fontosságai között mérlegelünk. :D

Na jah. mert persze ott vannak az Utcalányok is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A te környezetedben lehet. De ezzel ne általánosítd elméleted mindenhova. Szerintem. Nem akarok én offenzív lenni, csak kicsit triviálisnak tartom, hogy a párkapcsolat és az alkoholfogyasztás fontosságai között mérlegelünk. :lol:

A sör nem szól vissza, nem kell vele elmenni sehova, azt csinálok mellette amit akarok.Nem csak a környezetemben van sok boldogtalan pár, nézd meg a válási statisztikákat.A házzaságok nagy része elromlik két év múlva.Vagy a párkapcsolatok is.Igy szeretlek, úgy szeretlek, aztán meg jön a pofon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sör nem szól vissza, nem kell vele elmenni sehova, azt csinálok mellette amit akarok.Nem csak a környezetemben van sok boldogtalan pár, nézd meg a válási statisztikákat.A házzaságok nagy része elromlik két év múlva.Vagy a párkapcsolatok is.Igy szeretlek, úgy szeretlek, aztán meg jön a pofon.

Jaja, kell is a pofon, hogy legközelebb ésszel és ne ész nélkül rohanj egy kapcsolatba. Az tény, hogy marha nehéz megfelelőt találni hosszú távra, de a sör nem kárpótolhat mindent :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.