Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát Donátékra nincs valami jó idő a gólyatáborban, most beszéltem telefonon az egyik instruktorukkal, és szakad folyamatosan az idő meg rohadt hideg van rájuk. Már a gólyák negyede fele kezdett hazaszállingózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na köszöntök mindenkit, most már az egyetemről írok, sikerült szereznem nem messze innen egy frankó albérletet. Gyakran fogok jönni, hétvégén szerintem leszek rendesen, szóval reszkessetek :clap:

Ennek örülök, jó hír. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na köszöntök mindenkit, most már az egyetemről írok, sikerült szereznem nem messze innen egy frankó albérletet. Gyakran fogok jönni, hétvégén szerintem leszek rendesen, szóval reszkessetek :clap:

Walcome home, Lord Donat :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na köszöntök mindenkit, most már az egyetemről írok, sikerült szereznem nem messze innen egy frankó albérletet. Gyakran fogok jönni, hétvégén szerintem leszek rendesen, szóval reszkessetek :clap:

Akkor mostmár csak arra ügyelj, hogy minden előadásra és szemináriumra bejárjál! :)

Örülök, hogy sikerültvégül albérletet szerezni.

 

 

Dzséjt, Isten éltessen sokáig! :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Köszönöm :clap:

 

Dzséjt: Neked is köszi, és egyúttal sok boldog születésnapot! :)

 

Coce: Hát igyekszem bejárni, amennyire tudok, a szabadon válaszhatókat még nem tudom, de majd elválik. A fő tantárgyakon ott leszek, az tuti. Majd valamikor összefuthatnánk... bár még nem láttalak élőben :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.