Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Már túl vagyok rajta.Már két napja zsíroskenyeret eszem.majd elfogy.Egy pár azért nem jött el mert berúgott du a párja.Mondom és?Hátha eljöttek volna akkor ha még itt is iszik mi lesz?Mondom nem lett volna semmi, legfeljebb részegen megy haza.Másnapra kialussza.Egyszerűen nem értem a hölgyeket miért zavarja őket ha a párjuk részeg?Ez hozzá tartozik a férfihez.Persze nem mindennap, de ha egy hónapban becsápol nincs abban semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen nem értem a hölgyeket miért zavarja őket ha a párjuk részeg?Ez hozzá tartozik a férfihez.Persze nem mindennap, de ha egy hónapban becsápol nincs abban semmi.

Ja, csak engem arra emlékeztet, hogy "drága" szülő évtizeden át ivott, aztán úgy szekálta a családot. Köszi, de nem hogy egy hónapban egyszer, de egy évben egyszer sem igazán szeretnék ilyet látni. És nem tartozik hozzá senkihez sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki, legközelebb ha marad jó kis zsíroskenyér postázd már át légyszí mailen :) Főleg ha lilahagymás, piros paprikás. :) A legjobb kaja a világon. :)

Olyan volt de 3 napig azért durva enni.

 

MissKarrde:Természetesen úgy értettem, hogy angyali részeg.Az agresszív családkidobőkat a helyszinen agyonlőném.Olyasmire, hogy bohókás hülyéskedik.De nyilván neked más a tapasztalatod.A férfiaknak kell néha egy kis baráti sörözés.Az szokott elcsúszni- Na még egyet? kérdésekkel- az illuminált állapotig.Nagyon sok barátom ismerősöm van akinek a felesége perel érte, de a férjuram úgyis eljön.Akkor már jobb nem titokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan sok lehetőség nincs egy játékújságban. :) Én azonban adok egy esélyt Tamáska legóinak is. :)

:D Karrde, csapkod meg picit a kobakját helyettem :)

Sci-firől szól, azon belül meg mindenről: sorozatok, film, képregény, könyv, események, tudomány, meg ilyenek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.