Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie. Senki se állította, hogy kapcsolat létezik összezördülések, neadj Isten veszekedések nélkül. Ez igenis hozzátartozik, hiszen akár mennyire is simulékony egy pár, bezony elveikben különbözőek lehetnek. Másrészről meg nem köll egyből beköltöztetni a csajt. Azt majd akkor ha már úgy érzitek, hogy a tartós, több napos együttlétet is kibírjátok egymás mellett. Sokan szerintem itt cseszik el az egészet, mert "úgy hiszik", hogy marha szerelmesek, összehurcolkodnak, oszt egy-két hét után eltörik az egyik mélytányér a padlón, falon, netalán valamelyikük fején. Időt kell hagyni magatoknak.

Persze ott a másik járható út is amit említettél. Föl a kiscsajhoz, meghempergetni, pá-t inteni és ennyi. Ha ezt egy csajjal csinálod mázlid van és kapsz egy remek kis tripert vagy más nyavaját, farkad is a helyén marad. De azért egy nőhöz kapcsolódó viszony ne csak ebből álljon. :) Persze meglehet, hogy a csaj olyan, hogy csak ennyit igénnyel tőled, hogy keféld meg és kész, de bezony vannak olyanok akik bizony elvárják, hogy sétáltasd őket hegyek-dombok-völgyek közt, esetleg mozi, színház, beszélgetés az élet nagy dolgairól, vagy olykor csupán egy ölelésre vágynának a párjuktól. :D

No, nem kiokosítani szeretnélek, voltam én is hasonló kiégett öreg rocker állapotban és a t*köm tele volt a csajozással, de bizony, ahogy Ody is mondta, teremnek azért tündérek itt-ott. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. Senki se állította, hogy kapcsolat létezik összezördülések, neadj Isten veszekedések nélkül. Ez igenis hozzátartozik, hiszen akár mennyire is simulékony egy pár, bezony elveikben különbözőek lehetnek. Másrészről meg nem köll egyből beköltöztetni a csajt. Azt majd akkor ha már úgy érzitek, hogy a tartós, több napos együttlétet is kibírjátok egymás mellett. Sokan szerintem itt cseszik el az egészet, mert "úgy hiszik", hogy marha szerelmesek, összehurcolkodnak, oszt egy-két hét után eltörik az egyik mélytányér a padlón, falon, netalán valamelyikük fején. Időt kell hagyni magatoknak.

Persze ott a másik járható út is amit említettél. Föl a kiscsajhoz, meghempergetni, pá-t inteni és ennyi. Ha ezt egy csajjal csinálod mázlid van és kapsz egy remek kis tripert vagy más nyavaját, farkad is a helyén marad. De azért egy nőhöz kapcsolódó viszony ne csak ebből álljon. ;) Persze meglehet, hogy a csaj olyan, hogy csak ennyit igénnyel tőled, hogy keféld meg és kész, de bezony vannak olyanok akik bizony elvárják, hogy sétáltasd őket hegyek-dombok-völgyek közt, esetleg mozi, színház, beszélgetés az élet nagy dolgairól, vagy olykor csupán egy ölelésre vágynának a párjuktól. :)

No, nem kiokosítani szeretnélek, voltam én is hasonló kiégett öreg rocker állapotban és a tököm tele volt a csajozással, de bizony, ahogy Ody is mondta, teremnek azért tündérek itt-ott. :D

 

 

Szerintem a nemibeteg gondozóban is lehet csajozni, ezek szerint. :D

Emlékszem, pont az első fórumtali után kérdeztem olditól, hogy miért nem jönnek ösze misskardeeval, mert oly arik voltak. Össsze is gyüttek és még aribbak azóta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a nemibeteg gondozóban is lehet csajozni, ezek szerint. :D

Emlékszem, pont az első fórumtali után kérdeztem olditól, hogy miért nem jönnek ösze misskardeeval, mert oly arik voltak. Össsze is gyüttek és még aribbak azóta. :D

 

Minden bizonnyal. :) Csak amit bekerül a lyukon az ki is jöjjön egyben. :D

 

Hű, te tényleg kérdeztél ilyet tőlem? :P Öregszem, nem emlékszem. ;)

Jaj, de ezt az arit hagyad lécci, lécci, lécci......olyan undi szó mint az üccsi, telcsi satöbbcsi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a sikeres KRESZ-vizsga. :D

67/75, vagyis 8 hiba, inkább nem néztem vissza mik voltak azok. ;) A lényeg hogy megvan, kösz a bíztatást. :D

 

Azért nem ártott volna visszanézni, hogy a 4 pontos Áthajthatok-e a piros lámpán? kérdést elrontottad-e. :)

Mert a jövőben az nem fog akkor se beigazolódni. :D

 

Gratulálok amúgy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem ártott volna visszanézni, hogy a 4 pontos Áthajthatok-e a piros lámpán? kérdést elrontottad-e. :)

Mert a jövőben az nem fog akkor se beigazolódni. :D

 

Gratulálok amúgy!

Nincs is 4 pontos kérdés. :D Mostmár sajnos nem tudom visszanézni, mindegy, ez van.

 

Gratula Legas!

 

Én is túl vagyok a vizsgán, eredmény majd hétfőn...

Köszi!

 

Az hogy lehet, hogy csak hétfőn tudod meg az eredményt?

 

---

Köszi mindenkinek a gratulációt! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok mindenkinek aki az utóbbi napokban sikeres vizsgát tett valamiből.

 

 

A kapcsolatokról a véleményem elismerem elég szélsőséges.

Pildi:Nekem a szerelem lenne halálom. :D Nem is tudom mit csinálnék hirtelen.

Olyan szinten tartok a társas élettől, hogy egyetlen hölgynek sem kérem el a számát, pedig lett volna rá alkalmam.

Én világéletemben így éltem és el nem tudnék mást képzelni.Persze nem mondom, hogy nem következhet be az a mit írtál.

Ja igen és nekem a szabadságom nagyon fontos.Végre elértem, és nagyon tündérnek kell lennie annak a hölgynek akiért feladnám.De miért is kell feladni.Csak nem ez a legtöbb probléma okozója a kapcsolatokban?Dehogynem.Meg kell hagyni a másik TELJES szabadságát.

 

 

OLdie:Persze tudom, hogy vannak viták, de ha nincs senkid akkor nincs senki akivel veszekedj nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ja igen és nekem a szabadságom nagyon fontos.Végre elértem, és nagyon tündérnek kell lennie annak a hölgynek akiért feladnám.De miért is kell feladni.Csak nem ez a legtöbb probléma okozója a kapcsolatokban?Dehogynem.Meg kell hagyni a másik TELJES szabadságát.

 

 

OLdie:Persze tudom, hogy vannak viták, de ha nincs senkid akkor nincs senki akivel veszekedj nem?

 

Frenkie. A kapcsolat nem egyenlő a rabszolgasorssal. Az a házasság. :)

Meg lehet őrizni amúgy a szabadságodat, ettől ne tarts. Nem köll állandóan egymás nyakán ülni, nyugodtan meg lehet mondani, hogy neked szükséged van "levegőre", térre. Sokan valóban tartanak az összeköltözéstől, míg mások meg örülnének, hogy végre lehetőséget kapjanak arra, hogy többször láthassa a másikat, élvezze a társaságát.

 

Ami a vitákat illeti.....azok elkerülhetetlenek. Senki se tökéletes, a mai világ pedig tele van olyan dolgokkal, melyek hatást gyakorolnak még a legidillibb kapcsolatokra is. Van, hogy az emberek pl a melóhelyi gondjaikat, ésatöbbi hazaviszik és úgymond a párjukon vezetik le a feszültséget.

De persze mindez leküzdhető, megszüntethető illetve kezelhető.

Ott van pl a szolidaritás, vagy a "zárjuk be addig a másikat egy gumiszobába míg le nem nyugszik" megoldás :D :D

 

No de tréfát félretéve, a harmonikus kapcsolat megtanulható. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kapcsolat nem egyenlő a rabszolgasorssal. Az a házasság. :P

A lentiekkel szinte teljesen egyetértek, de a fenti kiemelt mondatoddal azért picit vitatkoznék, Oldie... :P

 

A házasság normális esetben semmivel nem jelent kevesebb szabadságot, mint a papír nélküli együttélés, kultúremberek nem azért házasodnak, hogy legyen otthon egy rabszolgájuk, akinek csak füttyenteni kell, és máris azt csinálja, amit mondanak neki, mert úgyse tud olyan könnyen szabadulni. :) Valóban kicsit macerásabb szétválni, ha mégsem jön össze a dolog, épp ezért ezt a lépést alaposan meg kell fontolni, ezt nem vitatom. Sokan csak akkor kötik így össze az életüket manapság, amikor már gyermeket várnak, és ez szerintem rendben is van így, hiszen egy közös kis lurkó sokkal inkább összeköt két embert, mint az a bizonyos papír. :D

 

Az én tapasztalatom az, hogy a szabadság megnyirbálása nem a házassággal kezdődik, hanem a gyerekvállalással. Attól kezdve a szülők életének nagy része áldozat lesz, de ez olyan áldozat, amit (szintén normális esetben) örömmel hoz meg az ember. ;) Kevés dolog van, ami nagyobb örömöt okozhat annál, hogy láthatod a saját gyereked/gyerekeid fejlődését, rácsodálkozását a világra, az is hatalmas érzés, hogy te taníthatod meg egy csomó mindenre (pl. hogy szeresse a Star Wars-t :D), és nagyrészt rajtad múlik, hogy milyen ember válik belőle. :D Ez óriási felelősség, de egyben olyan jó érzés is, amit nehéz mással pótolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, manapság inkább a gyerekvállalás és a különböző kedvezmények miatt házasodnak ( süllyednek rabszolgasorsba :D ) az emberek.

 

Sajna manapság meg a gyereknevelésre nincs nagyon normális helyzet. Az ember örül ha munkája van ( amiből legalább saját maga meg tud/tudna élni.) A mostani élet sajnos sok gáncsot vett a fiatalok elé. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az valóban szomorú helyzet, ha a fiatalok gyerekvállalása elsősorban megélhetési kérdéssé válik. :D Hiába vannak különböző kedvezmények és támogatások, ha nincs hozzá normális állás, akkor mit sem érnek önmagukban. És a társadalom pedig jajveszékel, hogy egyre kevesebb a gyerek és egyre több a nyugdíjas, vagyis egyre kevesebb jövőbeli járulékfizető születik, aki kitermelhetné a nem munkaképes lakosság eltartásához szükséges pénzt (ami persze szintén nem elég semmire). Nem tudom, mi lesz így az országból... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az valóban szomorú helyzet, ha a fiatalok gyerekvállalása elsősorban megélhetési kérdéssé válik. :) Hiába vannak különböző kedvezmények és támogatások, ha nincs hozzá normális állás, akkor mit sem érnek önmagukban. És a társadalom pedig jajveszékel, hogy egyre kevesebb a gyerek és egyre több a nyugdíjas, vagyis egyre kevesebb jövőbeli járulékfizető születik, aki kitermelhetné a nem munkaképes lakosság eltartásához szükséges pénzt (ami persze szintén nem elég semmire). Nem tudom, mi lesz így az országból... :D

 

Beszántják és eladják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.