Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

 

Ez csak kitört belőlem, mert felvettek abba a szakirányba, amit elsőnek jelöltem. Szupraindividuális biológus, vagyis pont az ellentéte simonZ-nek. Megyek szöcskét szedni vagy mérgező növényeket gyüjteni.. :D

 

 

Ha kell majd segítség, megyek veled! Profi bogarász vagyok! Sisakos sáskától a vereshasú unkáig bármit megfogok! :D:)

 

És GRATULA!!!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula, orki! :)

 

Dzséjt, szerintem ezek után mindenképp beleveszik az első szemeszter tananyagába, hogy mely mérgező növényekkel és milyen módon lehet megoldani, hogy a hasonló beszólásokat eleresztők erős hasi görcsök kíséretében kénytelenek legyenek a wc három méteres körzetében maradni... :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

 

Ez csak kitört belőlem, mert felvettek abba a szakirányba, amit elsőnek jelöltem. Szupraindividuális biológus, vagyis pont az ellentéte simonZ-nek. Megyek szöcskét szedni vagy mérgező növényeket gyüjteni.. :D

Gratula hozzá :D Én is felajánlok segítséget, de inkább a növényekhez, és az olyan segítség lesz, hogy közben tanítasz rájuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm, kolmilan, Rog, Dzséjt, Donát, Gyoka Lamaro (melyiket szereted használni rövidnek?) és lokatelli :D Borzasztó ez a 30-as szám :) De több itteni harmincas szerint ez egy nagyon jó korszak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan olyat itt nem mondhatok, hogy kisszívem belépett a vén tyúkok táborába -privát vonalon már megkapta a magáét :D -de immár kijelenthetem, hogy komoly, érett csajom van. :P

 

 

Áhhhh.....visszaolvasva botorság ez a mondat végi kijelentés.

Maradok a bevezető gondolatnál:

Kisszívem immár vén tyúk lett. :):D :D

 

Istenke éltesse még jó sokáig és kapirgáljon még jó sok mindent. Kot-Kot-Kot....:P:D :D

 

MUHAHAHA :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan olyat itt nem mondhatok, hogy kisszívem belépett a vén tyúkok táborába -privát vonalon már megkapta a magáét :D -de immár kijelenthetem, hogy komoly, érett csajom van. :P

 

 

Áhhhh.....visszaolvasva botorság ez a mondat végi kijelentés.

Maradok a bevezető gondolatnál:

Kisszívem immár vén tyúk lett. :D :D :P

 

Istenke éltesse még jó sokáig és kapirgáljon még jó sok mindent. Kot-Kot-Kot....:P :P :)

 

MUHAHAHA :D

 

 

Én is gratuláááálok! :D:) Szombaton füled is meghúzzuk!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm, kolmilan, Rog, Dzséjt, Donát, Gyoka Lamaro (melyiket szereted használni rövidnek?) és lokatelli :) Borzasztó ez a 30-as szám :D De több itteni harmincas szerint ez egy nagyon jó korszak :D

A nicknevem rövidebb változataként a Gyokát használom (szóban latinosan Gjokának ejtve). :D

 

Én is csatlakozom ezen 30-asok csoportjához. Nem olyan rossz 30-asnak lenni, mint ahogy hangzik. :D Eddig mindössze két hátrányát fedeztem fel: Egyrészt a húsz év körüli csajok vénembernek tartanak, így aztán semmi esélyem náluk. :P:D (Nem mintha egyébként sok lenne... :D ) Másrészt kezdem érezni, hogy már nem bírom azt a tempót, amit 20 évesen. De ezt egyelőre még simán kompenzálni tudom a tapasztalatommal. :P

Viszont nagy előny a jóval nagyobb tapasztalat, mint 20 évesen. És hát mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. (Én még mindig 20 évesnek érzem magam, a 40-hez közeledők tapasztalatával... :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan olyat itt nem mondhatok, hogy kisszívem belépett a vén tyúkok táborába -privát vonalon már megkapta a magáét :) -de immár kijelenthetem, hogy komoly, érett csajom van. :D

No kapsz Te még ezért, meg minden másért is, meg csak úgy, mert megérdemled :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nagy előny a jóval nagyobb tapasztalat, mint 20 évesen. És hát mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. (Én még mindig 20 évesnek érzem magam, a 40-hez közeledők tapasztalatával... :) )

Ezzel egyetértek, azért ilyen idős fejjel másként lát dolgokat mindenki. Szerintem még akkor is, ha nem élt túl kalandos, eseménydús életet.

Hát még nálam is tart a 20 évesnek érzem magam fíling :D

 

Ezt a csajos dolgot viszont látom öcsémnél: egy évvel fiatalabb nálam, és most egy 25 éves barátnője van, előtte viszont még sose járt 20-nál idősebb lánnyal (legalább is én ezt saccoltam azokról, akikről semmit sem tudtam, a többit meg tudtam, hogy egyes számmal kezdődik éveik száma), a legutóbbival is kijöttek már korproblémák, amik részben a szétváláshoz vezettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.