Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma infóórán felvetültek a számok és a gyakorlatvezető azt mondja:

A számokat mindenki tanulja, kivéve Lucast, mivel ő feltehetőleg hiányzott ekkor az óráról. Mivel nála a számok így vannak sorrendben: 4, 5, 6, 1, 2, 2,5 (CW), 3, 2,75 (TCW)

 

Persze mindenki röhögött a pojénján, kivéve engem :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, jó fej. Vannak poénjai és érthetően magyarázza az nformatikát is.

A TCW tetszett neki, gyerekkori kedvence a Star Wars, de nem rajongó. Amúgy nélkülem nem tudta volna, hogy van TCW, mivel a múltkor weboldalt kellett csinálni, én meg átküldtem neki az aláírásomban lévő linket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég! Csak 44 éves volt, és ő azért nem élte a sportolók intenzív életét... :)

 

 

Arra utaltam, hogy milyen fiatal volt.Mész az utcán összeesel és meghalsz.Bár nála nem tudom játszott-e szerepet a pia ebben, vagy lehet hogy bevett valamit és ráivott.De valószinübbnek tartom, hogy olyan megmagyarázhatatlan oka van ennek, mint Kolonicsnál.Az is egészséges volt 36 éves aztán meghalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sportolói halálesetek nagyrésze mögött dopping húzódik, szerintem.

Én azt hallottam, Kolonics olyan tapaszokat rakott magára, amik csökkentik a fáradtságérzetet. Így aztán rendesen túlhajtotta magát, nem vette észre, hogy mi történik, és végül összeomlott. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az szörnyű, hogy 10 éven belül másodszor történik baromi nagy vonatbaleset Monorierdőnél (bocsika, háromszor, mert 2005-ben az ep3 premier napján egy kamion szorult be az átjáróban, és elkaszálta egy vonat a fél megállóval együtt), ahol elég sűrűn járok, itt van kb. 10 km-re. 2001-ben mindkét tesóm fent volt az egymásba rohanó vonatok egyikén, húgom befrászolva jött ma haza, és egyre mondogatja, mekkora mákjuk volt hét éve, hogy ők lassan mentek. :D Vissza is vonta az akkori kijelentését, hogy még egyszer ilyen úgysem történik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde. Ezért nem szabad a vonat elejére ülni. A közepe a legjobb.

Sosem a legelejére ülök :D Kicsit hátrébb szoktam, hazafelé meg hátulról a második vagy harmadik kocsiban. Itt már nem gáz ülni, csak a legszélén, és nem változtatom meg a szokásaim baleset miatt.

Mikor talizunk a vonaton, engem az idegesít mindig fel, hogy nem tudod megmondani, hova ülsz. Jó nekem középtájt is, de akkor legyen fix, hogy a negyedik kocsiban, mert nem mászkálom végig a vonatot.

 

Szívem, Te sem középen szoktál ülni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.