Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Obi: nyugodj meg, én már 6x futottam neki, mégsincs meg. Kedvenc szóbeli témám az volt, mikor a génsebészetről és a klónozásról kellett beszélnem. Ja és én is középfokú C-re mentem és mit ad az Erő, átlagba mindig 57-59 százalékokat kapok.

 

Még valami: a 2. alkalomnál telefonon kérdezem, hogy megvan-e, erre azt mondják, persze, majd mikor jön a levél azt írják, hogy nincs meg. :)

 

Szóval ennyit a nyelvviszgákról.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik haverom akinek megvan a felsőfokú vizsgája, azt mondta hogy ilyeneket csak ott szoktak kérni. Még mielőtt valaki letámadna, nem, nem rossz terembe mentem be. :clap:

 

Erről egy aranyos történet jut eszembe, amit olvastam, az egyszerűség kedvéért E/I-ben mesélem.

 

Másodéves voltam az egyetemen, amikor felvettem a kommunikáció alapfokon elnevezéssel illetett kurzust. A tantárgy első óráján feszengve ültünk körben, senki sem mert megszólalni. Ekkor felvetette a kurzusvezető, hogy mindenki álljon fel, meséljen magáról valami érdekeset, így megismerhetjük egymást. Elsőre persze senki sem állt fel, mindenki bizonytalanul nézegette a másikat. Mígnem aztán az egyik srác felkelt, elindult az ajtó felé, közben hanyagul bemondta a nevét, majd mielőtt távozott volna, ennyit mondott:

 

Én másodéves mérnök-informatikus hallgató vagyok, és a legérdekesebb dolog velem kapcsolatban, hogy asszem rossz terembe jöttem be.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatszor azért én nem akarok menni nyelvvizsgázni, 25 ezer forintba került ez is.

Mondjuk akár még jól is sikerülhetett, nem tudom hogy mik az elvárásaik szóbelin. Végül is pár mondatott eltudtam mondani, csak annyira felkészületlenül ért ez a két választható téma, hogy szinte a nevemet is elfelejtettem - és ez kihatott a szóbeli többi részére is. Az egyik másik részében kaptunk a társammal egy lapot, amin a telefonok csábító hatásairól, meg hasonló balgaságokról volt szó, szinte csak számadatok voltak. Na itt mindketten csak 2-2 mondatot tudtunk mondani, ami nem hiszem hogy elég lesz.

 

 

 

Hmmm.... Talán... Téged???

És mi lett a vége?? Előkaptad a fénykardod, és rendet tettél??? :clap:

Igazából úgy volt hogy egy gyereket vertek éppé péppé az aluljáróban, és megpróbáltam őket elcsalogatni. Mivel büszke vipera és gázpisztoly tulajdonos vagyok, nem aggódtam hogy engem fognak megverni. De mivel nem kerestem a bajt, miután 100 méteren keresztül jöttek utánam, gyorsan behúzódtam egy kapun egy sarkon túl, hogy ne lássák. Remélem a gyerek el tudott futni eközben.

A vipera végül is majdnem olyan mint egy fénykard, nem hiába vettem. :)

 

Donát: :)

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazaértem én is Pestről. Iszonyú jó buli volt ez az AXN SCI-FI-SFportal Találkozó. Ethan Phillips (ST Voyager - Neelix) és Vangh Amstrong (ST Enterprise - Forrest admirális) nagyon jó fejek voltak, baromi közvetlenek és jókedvűek. És bár a rendezvénynek a nagyközönség felé már nem volt része, de a szervezőknek és a díszvendégeknek, VIP-nek és egyéb meghívottaknak tartott két vacsora (a maira már nem tudtam volna elmenni) társasága is fergeteges volt (a két vacsit jobban élveztem, mint magát a rendezvényt). Csak hulla fáradt vagyok :clap:

 

Obi1: velem is hasonló történt, hajnalban mentem haveromhoz a Moszva térről a Sasadira, és a Délinél szegődött árnyékul néhány rosszarcú alak (szó szerint árnyékul, mert az árnyékukat láttam meg... szóval már nem voltak túl messze). Rá is markoltam a zsebembe lapuló pillangóra és kicsit megszaporáztam a lépteimet (erőltetett menet). Aztán végül leszakadtak rólam (nem tudtak túl egyenesen járni). Haverom le is hülyézett, hogy mit mászkálok éjjel a városban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nézném, ahogy valakit, letámadnak, a gennyes disznók, az elő kapná a viperát/pillangó kést/lézer(fény)kardot :P:D És lekaszabolná a mocskos, egyéneket!!!

 

 

Most kezdtem el itt fórumozni, és az admin már a bátyjának fogadott!!! :):D

 

 

OFF: Csak most látom, ezeket a smileket: :D:):D:P:clap: Nagyon jók!!!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt jével írtad? :D

Persze, lükén hangzana úgy, hogy fényszaba :)

És azért lett fényszabja, mert a kezet ugyan leszabja, de nincs olyan formálya, mint azoknak a kardoknak, melyeket úgy hívunk, hogy szablya, imigyen nem nevezhetjük fényszablyának :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mehetsz is a csalá( r )dfába. :D

 

(Hallod, Gyoka? Hallod? :D :D )

He?! Mi? Csalánfa? Az nincs nekem... Menj valami gyógygaz bótba! Engem meg hagyj az ilyenekkel! :D

 

Ja, hogy családfa! :D Azt megoldjuk majd... :D

 

 

Direkt jével írtad? :D

Persze! Szeretne egyet Krandéval párbalyozni... :D (Így már ketten leszünk a Citadella falára állítva... :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze! Szeretne egyet Krandéval párbalyozni... :D (Így már ketten leszünk a Citadella falára állítva... :) )

Volt már benne részem, köszi, de általában sántán, vérezve, kissé görnyedten hagytam el a csatateret :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haha én is felkerültem!!! Egyébként ez mire jó???

MissKarrde:

Akkor jöjjön a DINASZTIA családfa tudó öreganya leírása népes familiájáról icon9.gif

Az egész 2005-ben kezdődött, azóta már jó néhányan nem hallatnak magukról, de azért még tagjai eme körnek icon1.gif A kiindulási alap, a DON, alias Oldfighter Corleone Capone, az ő áldásos fennhatósága alatt végzi a DINASZTIA a maffia tevékenységét, melyet már az egész világra kiterjesztett icon4.gif

Először is a dédpapi, Dzséjt, az ő egy szem szülöttje (eddig még icon9.gif ) Krande, aki két leánnyal büszkélkedhet, az ifjabb Pirosszkával (már rég nem jár be a fórumra), kinek egy szem fia, Derb a DINASZTIA ügyvédje icon9.gif Az idősebb leányzó igen fontos tagja eme csoportosulásnak, ő Marteenca Karrde, a DON édesmamája icon4.gif Na innen már bonyolultabb a dolog icon4.gif Az édesmama sokat kalandozott ifjú korában, innen vannak különböző csemetéi, melyek közül eddig egynek származására derült fény, a többit homály fedi icon4.gif A DONról van szó, akinek édespapája Ody. A többi gyermek származását fedje jótékony homály továbbra is. Szóval a DONnak van még pár testvére, Orki, Achilles és Ortis. Utóbbi párja Tenel Ka, akivel a mama igen jó kapcsolatot tart fenn, főleg a főzés tudománya terén cserélnek eszmét (többek közt icon9.gif). Nekik egy csodálatos kisfiuk van, az egész család szeme fénye (a valóságban is icon1.gif ). A DON, édesmamájához hasonlóan szintén nem élt bezárkózott életet, először Lene Aquarius volt a felesége, akitől két fia, Darth Sandro/Adin Hove (közben nevet váltott) és Palpi öccse született. Aztán mivel Lene eltűnt valamerre, a család új asszonyt akart a DON mellé, aki aztán elvette Lene egyik testvérét, Erato/Sayrin Dei-t. Nekik egyébként van még két nőtestvérük, Salla és Zam Wessell, aki szintén eltűnt a fórumról már jó ideje. A DON és Erato két gyerkőcöt "hozott" a DINASZTIÁba, Larát és BMarát (ezen a fórumon Mara Jade). Közben kiderültek drága fiam ifjú korának félrelépései, és megjelent a körünkben Gavin. No és van a DINASZTIÁnak egy verőlánya, Aisha.

Na szóval nem egyszerű, ugye? icon4.gif

A 22-23. oldal környékén érdemes keresgélni itt, odaát pedig a Duma Cantin topicban. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra jó, hogy ilyenekre azt mondjam, hogy:

-Te ne szóljá' be öcsi.(Ha jól vettem ki a Bátyád vagyok...)

Erre a 'családfára' ne építsél ilyen beszólásokat...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra jó, hogy ilyenekre azt mondjam, hogy:

-Te ne szóljá' be öcsi.(Ha jól vettem ki a Bátyád vagyok...)

Max csak fejvesztés terhe mellett. Kevesebb után is tűnt már el ember :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.