Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog Szülinapot reaper!

 

Kolmilan, neked meg köszi még a köszöntést! :P

 

És ide áthozom akkor az Oldieval folytatott tárgyalásom:

 

Na szóval, az Öregharcost én már a fórum indításánál beírtam magam rangnak, lízingdíj meg ilyenekről ne is álmodj. :P Lehet hogy nagy befolyású család vagytok, de ne feledd... Mindig van egy nagyobb hal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma már jobban voltam, lázam nem volt, torokfájás még van de a tegnapihoz képest enyhe. Izzadok mint a ló, de ez jó mert égnek el a bacik.Sört azért nem mertem még inni. :P

 

 

Krande:Az én véleményem az, hogy soha ne állítsd kézire a virtuális memóriát. Nagyon belassítja a gépet. Hagyd, hogy a Windows kezelje. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Sok gépen kipróbáltam már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Reaper!

 

Krande:Az én véleményem az, hogy soha ne állítsd kézire a virtuális memóriát. Nagyon belassítja a gépet. Hagyd, hogy a Windows kezelje. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Sok gépen kipróbáltam már.

Nekem meg pont az ellenkező a tapasztalatom. Persze, teszem hozzá, ki is iktatok minden teljesen feleslegesen háttérbe ülő alkalmazást. Sőt, ha az ember a Winre bízza, pofátlanul nagy helyet foglal el. Pl. nálam a Vista lapozófile-jai lazán lenyelnek 4 GB-ot (ami az össz RAM-om, és ezt friss telepítés utáni első indításnál játsza el), de az XP-m is anno igen falánk volt (ott 1 GB-ot vitt el, de az XP nem eszik meg sok helyet). Szóval már csak emiatt is le kell korlátoznom, és javaslom is a korlátozását, és a saját gépemen min/max 500 MB-ot adtam neki, és semmi lassulás (pedig bőven lenne oka). Se a húgom gépén, se azokon, amiket karban tartok.

Persze a Krande gépén ülő, utoljára 1600 éve frissített XP nem csoda, hogy produkál néhány anomáliát. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ide áthozom akkor az Oldieval folytatott tárgyalásom:

 

Na szóval, az Öregharcost én már a fórum indításánál beírtam magam rangnak, lízingdíj meg ilyenekről ne is álmodj. :lol: Lehet hogy nagy befolyású család vagytok, de ne feledd... Mindig van egy nagyobb hal. :D

Oh, nekünk meg ilyen nagy halak ellen, mindig van egy nagyobb horgunk. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg pont az ellenkező a tapasztalatom. Persze, teszem hozzá, ki is iktatok minden teljesen feleslegesen háttérbe ülő alkalmazást. Sőt, ha az ember a Winre bízza, pofátlanul nagy helyet foglal el. Pl. nálam a Vista lapozófile-jai lazán lenyelnek 4 GB-ot (ami az össz RAM-om, és ezt friss telepítés utáni első indításnál játsza el), de az XP-m is anno igen falánk volt (ott 1 GB-ot vitt el, de az XP nem eszik meg sok helyet). Szóval már csak emiatt is le kell korlátoznom, és javaslom is a korlátozását, és a saját gépemen min/max 500 MB-ot adtam neki, és semmi lassulás (pedig bőven lenne oka). Se a húgom gépén, se azokon, amiket karban tartok.

Persze a Krande gépén ülő, utoljára 1600 éve frissített XP nem csoda, hogy produkál néhány anomáliát. :lol:

Ezt a lapozófájl méretet hol is lehet korlátozni? Nem mellesleg boldog névnapot. Majd iszok az egészségedre. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Reaper!

 

 

Nekem meg pont az ellenkező a tapasztalatom. Persze, teszem hozzá, ki is iktatok minden teljesen feleslegesen háttérbe ülő alkalmazást. Sőt, ha az ember a Winre bízza, pofátlanul nagy helyet foglal el. Pl. nálam a Vista lapozófile-jai lazán lenyelnek 4 GB-ot (ami az össz RAM-om, és ezt friss telepítés utáni első indításnál játsza el), de az XP-m is anno igen falánk volt (ott 1 GB-ot vitt el, de az XP nem eszik meg sok helyet). Szóval már csak emiatt is le kell korlátoznom, és javaslom is a korlátozását, és a saját gépemen min/max 500 MB-ot adtam neki, és semmi lassulás (pedig bőven lenne oka). Se a húgom gépén, se azokon, amiket karban tartok.

Persze a Krande gépén ülő, utoljára 1600 éve frissített XP nem csoda, hogy produkál néhány anomáliát. :lol:

 

 

Akkor más a tapasztalatunk. Én mindig megszívtam ha elállítottam. Boldog névnapot. Egy söröcskét azért bonts fel.

 

Ody: Vistán így:

Vezérlőpult-Rendszer-Speciális Rendszerbeállítások-A Teljesítmény résznél Beállítások gomb-Speciális fűl

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor más a tapasztalatunk. Én mindig megszívtam ha elállítottam. Boldog névnapot. Egy söröcskét azért bonts fel.

 

Ody: Vistán így:

Vezérlőpult-Rendszer-Speciális Rendszerbeállítások-A Teljesítmény résznél Beállítások gomb-Speciális fűl

Köszi! XP-m van, de ott is megtaláltam. :lol: Átírtam 500 -ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól rám ijesztett a fórum. Nem jött be sokáig.

 

A szilveszter meg ugrott. Ma sorban mondták le, meg ahova mentem volna az gyerekzsúr lesz.Úgyhogy életemben először egyedül itthon fogom tölteni a szilveszter estét. Furcsa lesz az biztos.Persze sör azért lesz itthon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.