Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Éppen nemrég ment egy műsor a tvben, amolyan betelefonálós....

Vidéki nő mondja, hogy náluk a munkaügyi központok tele vannak húszas éveikben járó fiatalokkal. Meló nincs, munkahelyek sorban szünnek meg, nuku jövőkép.......

Lehet élvezni az adott helyzetet. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen nemrég ment egy műsor a tvben, amolyan betelefonálós....

Vidéki nő mondja, hogy náluk a munkaügyi központok tele vannak húszas éveikben járó fiatalokkal. Meló nincs, munkahelyek sorban szünnek meg, nuku jövőkép.......

Lehet élvezni az adott helyzetet. :S

Én is tudom, hogy van, akinek nem mennek jól a dolgai (a családunkban is akad ilyen ember), és úgy nehéz örömöt találni a helyzetében, és azt is el tudom képzelni, hogy ennél azért jobbra vágyik. De az a helyzet, hogy kesergéssel nem lehet menni semmire, mert az nem segít. Ha egyre depressziósabb lesz valaki, úgy még kevesebb eséllyel szerez állást - ránéznek, és nem kérnek belőle. Durván hangzik, de ez van.

Minden élethelyzetben vannak pozitív dolgok, lehet, hogy kisebbek és kevésbé látványosak, de vannak. No azokra gondoltam én, azokból kell erőt meríteni, és élvezni azt is valahogy, ami van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami meg a nevek keverését illeti: nagyanyám anyámmal kever folyton (anycit Krisztázza, engem Zsókáz) úgyhogy hozzá vagyok szokva.
Nálunk a szomszéd néni (Yoda nagymester ahogy kicsi koromban hívtam :para: ) kever össze a nővéremmel. Engem Bettikéz, nővéremet meg nem ismeri meg :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kristóf Tibor nyugodjék békében.

 

Krande, gratula a szép eredményhez :lol:

 

Krande: Épp fordítva. Az egyetemes szívatás a keményebb. Volt nálunk egy lány akit a tanár le hülye k-zott (igen, ilyen bunkó a tanár, egy nagy ****, de ha nem veszed fel amit mond, akkor el lehet evickélni) , ő felháborodott beszólt neki, erre megbuktatta a tanár.

Ismerős dolgozik olyan helyen, ahol a főnök is hasonló stílusban beszél az alkalmazottakhoz nap, mint nap, vagy még rosszabb szavakat használ, de mivel melóhely, amire szükség van, ott az ember nem mer úgy visszadumálni, mint a suliban. Rettegnek a beosztottak.

 

Ugye ezt Karrdénak írtad? Pedig nem olyan nehéz megjegyezni a nevét :P

Előfordul ezen a fórumon ilyesmi néha :D

 

Bocsi a 2 érintettől :para:

Semmi gond :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... :D:lol: Lengyeltótiban lakom... lehet, hogy ezt ezután nem kellene nagyon reklámoznom? :P:para:

 

"Egy somogyi település, a 3365 lakosú Lengyeltóti bűnügyi helyzete volt relatíve a legkritikusabb tavaly a hazai közép- és kisvárosoké közül ? erre lehet következtetni a legfrissebb bűnügyi statisztikából, amit a nyomozó hatóságok 2008-ban lezárt aktái alapján állítottak össze. A Balatontól 12 kilométerre fekvő helységben 331 bűneset ügyében fejezték be 2008-ban a nyomozást, vagyis Lengyeltótiban majdnem minden tizedik helybelire jutott egy-egy deliktum. Az egykori járási székhelyen főként a srenkerek mutattak feltűnő aktivitást, hisz nem kevesebb mint negyven lakás- és nyaralóbetörésre s további 59 melléképület és garázs kifosztására, illetve megrongálására derült fény."

 

Forrás és a teljes cikk: Városok bűnügyi toplistája II.

 

Ma még az egyik tévétől is voltak kint riportot készíteni a polgármesterrel, és megkérdezték az "utca emberét" is. (Többek közt engem is. Ha jól láttam a mikrofonon a logót, akkor a Duna TV volt. Azt persze elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor és hol lesz adásban... :D )

 

Indo-Pannon fenotípussal rendelkező egyedek voltak javarészt az elkövetők?

Ma rájöttem, hogy Auschwitzban lakok, mikor megnyitom a zuhanyt, akkor hálát adok az Ősőknek, hogy nem gáz jön belőle. A hiradóban, tv2, rtlklub, is benne volt a kolink. Azt nem értem, hogy miért most, már két éve ilyen kellemes környezetben élek. A net hol van, hol nincs, mert egyesek routerrel osztják és az befagyassza a hálózatot. Mindenki tudja, hogy tilos, de csinálják. Most idegességemben Frenkie és OLdie módszerei jutnak eszembe.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolléganőm lánya egész jó helyen van elszállásolva. Veszprémben kezdi az egyetemet idén. Mikor kapták a koleszlistát, a legolcsóbbat választották ki (lévén apuka rokkant nyugdíjjal, anyuka meg hasonlóan sz*r fizetéssel, amúgy is két év múlva nyugdíjkorhatáros lesz, megy is, már alig várja, hogy leteljen a két év, így bejön még a diákhitel segítségnek), ami Balatonalmádiban van, kb. negyed óra busszal Veszprém. Viszont nyáron rendes szállodaként üzemel, totál jó állapotban, két ágyas külön fürdős, stb. szobák, és az erkélyről a Balatonra látni :para: A kis utazás meg nem sok ahhoz képest, hogy eddig a szakközépbe felutazott naponta Pestre 60 km-t, plusz helyi közlekedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indo-Pannon fenotípussal rendelkező egyedek voltak javarészt az elkövetők?

Ma rájöttem, hogy Auschwitzban lakok, mikor megnyitom a zuhanyt, akkor hálát adok az Ősőknek, hogy nem gáz jön belőle. A hiradóban, tv2, rtlklub, is benne volt a kolink. Azt nem értem, hogy miért most, már két éve ilyen kellemes környezetben élek. A net hol van, hol nincs, mert egyesek routerrel osztják és az befagyassza a hálózatot. Mindenki tudja, hogy tilos, de csinálják. Most idegességemben Frenkie és OLdie módszerei jutnak eszembe.

Húgi, nyakon leszel vágva :para: Múltkor pont te szóltál le kettönket, hogy milyen drasztikus nevelési célzataink vannak a népnyúzóknak. :lol:

Most büntiből tessék három Kárpátia számot elfüttyölni oszt Ámen, meggyóntál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most jöhetnek majd a fajvédők, hogy a rásszístá ORTT bezony eltapossa a kultúrális önkifejezőképességeiket.

 

Nem lesz több verekedés a Mónika showba

 

Ennyire azért még nem láttam jól dolgozni az ORTT-t, leszámítva ugye, hogy nem csak pigmentációban erős egyének verekedését, de még a csúnya szavakat is cenzúrázni fogja. Mondjuk a kisördög azt mondatja belőlem, hogy nem kell ennyit vacakolni, szüntesse be mindkét adót oszt ámen :lol::para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolléganőm lánya egész jó helyen van elszállásolva. Veszprémben kezdi az egyetemet idén. Mikor kapták a koleszlistát, a legolcsóbbat választották ki (lévén apuka rokkant nyugdíjjal, anyuka meg hasonlóan sz*r fizetéssel, amúgy is két év múlva nyugdíjkorhatáros lesz, megy is, már alig várja, hogy leteljen a két év, így bejön még a diákhitel segítségnek), ami Balatonalmádiban van, kb. negyed óra busszal Veszprém. Viszont nyáron rendes szállodaként üzemel, totál jó állapotban, két ágyas külön fürdős, stb. szobák, és az erkélyről a Balatonra látni :para: A kis utazás meg nem sok ahhoz képest, hogy eddig a szakközépbe felutazott naponta Pestre 60 km-t, plusz helyi közlekedés.

Mázlista! Itt minimum 20 emberrel osztozok a wc-n illetve nem osztozok, mert némelyik felnőtt, jövendő "értelmiségi" nem képes rendeltetésszerűen használni az árnyékszéket. Tegnap olyan érzésem volt, mintha a középkori Velencében lennék, úszott a folyosó. Jó hogy nem öntöttek anyakamba egy adag mosogató löttyöt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb nagyszerű színésszel lettünk szegényebbek. Nyugodjék békében! :D

 

 

Furcsa belegondolni, Robin Hood a tolvajok fejedelmében már se Robinnak(Kevin Costner magyar hangja Szakácsi Sándor), se Azeem(Morgan Freeman) nem él a szinkronhangja.. :para:
Mostantól csak feleannyira lesz furcsa mert Azeem Reviczky Gabi bá' hangján magyarkodik és Gabi bá' még él és virul.

 

Nagyon szerettem a hangját, James Onedin kapitányként megismerve, és minden filmben szerettem, amiben csak hallani lehetett. Hiányozni fog. :lol:
Én már nem is emlékszem rá hogy milyen körülmények közt hallottam először a hangját. Onedin nézés közben biztos nem mert én csak a Helyey Lacisat láttam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indo-Pannon fenotípussal rendelkező egyedek voltak javarészt az elkövetők?

Ezt meg miből találtad ki? :rock::rock:

Él itt belőlük vagy 3-400... A többségük viszonylag normális, de ahogy a polgármester is mondta, van 1-2 család, akik elég sajátosan értelmezik a magántulajdon fogalmát. A rendőrök meg tehetetlenek, mert őket kötik a szabályok. Néha le tudják csukni őket, de aztán amint szabadulnak, ott folytatják, ahol abbahagyták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.