Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha adtak hozzá cd-t, akkor tedd fel a drivert (vagy a típusa alapján le is töltheted valahonnan).

 

Nekem is Sony zenelejátszóm van, és nálam is voltak különféle gondok. Előző rendszeren sehogy se akarta a gépem felismerni, a számokat azóta se tudom hallgatni rajta gépen keresztül, és most a Total Commanderrel se működik (szerencsére a sajátgép látja).

De szerintem a driver majd megoldja a problémádat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van a régi ("asztali") számítógépem Pika és a laptopom Hiba.

Nos.

Pikán beállítottam hogy az MSN automatikusan induljon.

Azóta nem tudom ezt kiszedni belőle. Ötletek, hogy hogyan? Olyat csináltam már hogy odaültem Pikához, kilépés, amikor belépek kiszedtem a pipákat a jelszó megjegyzése meg az automatikus bejelentkezés rovatból, plusz a beállítások közt is kivettem hogy automatikusan induljon. Aztán kiléptem, Pika le készenlétbe, én itt ülök Hibánál, MSN-ezek, apci bekapcsolja Pikát erre ez itt kiírja nekem hogy bejelentkeztem egy másik számítógépről úgyhogy ha ITT akarok MSNezni akkor lépjek újra be.

Szóval nemigen tesz úgy mint akit érdekel, hogy nem kérem az automatikus bejelentke4zését.

Ötletek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakinek sikerült kicsalni belőle egy aktiváló kulcsot, az jelezze már nekem :D

 

Jelentem, nagy nehezen megcsináltam. Ha valakit esetleg érdekel, ilyenkor jobb klikk a sajátgépre --> tulajdonságok --> eszközkezelő --> kiválasztjuk a kívánt eszközt (esetemben egy MPT device alatt volt a WALKMAN), jobb klikk --> szoftver keresése ehhez a hardverhez a netről --> kiválasztom én a listából --> nem a leginkább passzoló illesztőprogramot, hanem saját kezűleg kiválasztom a listából --> és itt az USB-t választjuk, és kész. Elég bonyolult volt...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a 13 éves lánnyal részesített szexuális aktust Roman Polanski

20090928samanthap1.jpg

http://origo.hu/filmklub/20090928-roman-po...ley-geimer.html

 

A lány is megbocsátott neki, eltelt 30 év , erre most tartóztatják le őt. Ti ellenzitek vagy csukják börtönbe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utáljátok őt, de Ewan McGregor a főszereplője utolsó filmjének, jövőre a mozikban

http://www.imdb.com/title/tt1139328/

Ewan egy pedóval dolgozott, csúnya Obi Wan

A színészvilág tele van "titkokkal". Szerintem ez őket már nem rendíti meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt tegnap unokaöcsém szülinapja.Szombaton vettem neki egy Clone trooper figurát, egy rakétavetőst.Hát marhára örült neki.

Az én unokaöcséim a Rewell Easy Kit Star Wars modelljeit kezdték gyűjteni, és mostanában nagyon klasszakat lehet kapni. Tőlem is kaptak már egy párat. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én unokaöcséim a Rewell Easy Kit Star Wars modelljeit kezdték gyűjteni, és mostanában nagyon klasszakat lehet kapni. Tőlem is kaptak már egy párat. :hmm:
Helyes, jók azok :)

Én is azokat "gyűjtöm". Nem nehezek, a kezdőknek megfelelnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lány is megbocsátott neki, eltelt 30 év , erre most tartóztatják le őt. Ti ellenzitek vagy csukják börtönbe?

Ennyi idő után már ellenzem.

 

Ha egyáltalán igaz ez a Roman Polanski ügy... Állítólag sok homályos dolog van körülötte.

Jah, kezdjük azzal, hogy mit keres egy 13 éves lány egy Jack Nicholson-féle bulin? Fura az egész ügy úgy, ahogy van. Meg hogy a lány már nem volt "kezdő" sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lány is megbocsátott neki, eltelt 30 év , erre most tartóztatják le őt. Ti ellenzitek vagy csukják börtönbe?

Frász tudja, a megrontásért kötelet adnék neki, de 35 év olyan messze van, hogy én akkor még kényes gondolat sem voltam a szüleim fejében, sőt, még ők is csak ifjú titánok voltak. Amúgy meg, mi értelme lenne lecsukni? Mennyi most Polanski? 76 éves. Mit csinálnak, bezárják 30 évre? 20-ra? 10-re? Nem mindegy, jó szerivel a felét sem éri meg. A kislány is azóta már 48 éves, ami már szintén szép kor. Ez az egész a múlt homályába vész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amilyen pompás hétvégém volt, 3 koncert, egy hatalmas rockbuli, pihenés és túrázás, ez a hét olyan borzalmsan kezdődik. Megfáztam, nem tudok pihenni, mert bulivan mindenütt. Hangzavar stb. Ez akoli rosszabb, mint Dachau és komolyan mondom. Ott legalább nem hánják szét a wc-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azoknak, akik elmennének egy ilyenre:)

 

Kedves Trekket(is) nézők!

 

A Magyar Star Trek Klub 2009-ben is megrendezi szokásos őszi születésnapi rendezvényét. Ezúttal a Sugár

üzletközpontban (Örs vezér tere 24., első emelet, a mozi alatt), a bowling pálya különtermében fogunk összegyűlni október 10-én, szombaton,

10 és 17 óra között. A belépőjegy ára 500Ft.

 

 

A tervezett programokból:

 

- A Trek 43 éve - előadás

- Hazai és külföldi Trek rajongókról - képekben és videókban

- Megemlékezés: Majel Barrett Roddenberry és Ricardo Montalban

- Treklámok

- Furcsaságok és érdekességek a Trek világából

- Star Trek Experience

- Bakiparádé

- Vitafórum a XI-es mozifimről

- Játék

- És, persze, az elmaradhatatlan torta

 

 

Sok szerettel várunk.

 

A Magyar Star Trek Klub nevében,

Gerlits Jutka

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amilyen pompás hétvégém volt, 3 koncert, egy hatalmas rockbuli, pihenés és túrázás, ez a hét olyan borzalmsan kezdődik. Megfáztam, nem tudok pihenni, mert bulivan mindenütt. Hangzavar stb. Ez akoli rosszabb, mint Dachau és komolyan mondom. Ott legalább nem hánják szét a wc-t.

Én nem értem, hogy az ilyen kollégistákat miért nem vágja ki a tulaj????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.