Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Először is: Boldog szülinapot!

 

Másodszor: Megjöttünk. Nolcsi jól van! :) Doki szerint elképzelhető, hogy kicsit étvágytalan lesz. Erre fel hazajöttünk, és megetett háromnegyed banánt, egy szelet kenőmájas kenyeret, egy nagy darab kígyóubit, és pár szem szőlőt. Utána kifeküdt! :) Szóval tényleg jól van. Pár napig nyugiban kell még legyen, aztán jöhet a bölcsi 2.0! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Oldie (megint), Obi1, Ortis, Márti, Nabopolasszar (2x is :D ), Krande, Revan9, Donát, Frenkie (mégegyszer) :lol:

 

Márti: Ennyi kajától én is kifeküdnék. :P Szóval jó úton halad a gyógyulás felé a kis srác :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Karrde!

 

Mi volt a sulival?

Köszi a kérdést :P A beiratkozás gyorsan ment, mindössze 5 percet vett igénybe. Kb. egy óra alatt lehet átérni barátnőmtől, szóval ha tőle megyek majd szombatonként, tudom, mire számítsak. Maga a suli szerintem nagyon szép, jó lesz majd oda járni (bár a panelrengeteg környék egy borzalom, de úgysem lakni megyek oda). Sajnos diákot elég későn kapjuk meg, mindjárt igényeltem volna ideiglenest, de csak jövő héten lehet, állítólag akkor lesz adatbázisuk :D Beszélgettem pár emberrel, persze egyik se psz-es, de azokkal az órákon úgyis találkozunk. Többnyire húszas, harmincas emberek járnak levelezőre, pont nekem való korosztály :P Az angol szintfelmérőt megírtam, a végére nem jutott időm (mivel elég rendezetlenül ment az egész, aki előbb jutott teszthez, annak több ideje volt rá, hát én a végére jutottam, mert úgy voltam vele, tolongjon a halál a tömegben), de azt már amúgy sem tudtam volna, mert nekem az upper-intermediate szint már sok. A tárgyakat felvettem, csak az angolt nem tudom, de arról majd érdeklődöm. Valószínűleg a szintfelmérő feldolgozásáig nem is tudom majd. Remélem, hamar kiderül.

 

Kudar, boldog születésnapot :lol:

Sokan születtünk mostanában :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.