Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az azért elég gáz lett volna, ha Yoda 99 éves korára se kapta volna meg a Jedi mester címet. Obi is huszonévesen lett Jedi....Yoda is a huszas éveiben kaphatta meg a rangot. Megnéznék egy képet a 20 éves Yodáról. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudarmubat, Coce_Plant, MissKarrde, SimonZ, Ody Mandrell, Oldfighter alias Vénharcos :D, Dzséjt, lokatelli!

Nagyon Köszönöm Mindnyájótoknak! :D:D

Ez a fórum a legklasszabb közösség ahová valaha sikerült bekerülnöm. :lol: :lol:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon hízelgő,

Nem hízelegni akartam, tényleg így gondolom.

Jobb ha nem ecsetelem hogy milyen közösségekbe kerültem már mert csak felkavarnám vele magam.

 

de ez a fórum olyan, mint akik ide járnak.

Én is így értettem csak a fórum tagjainak a közösségét akartam a "fórum" szóval rövidíteni.

 

Amúgy is mindig hármasom volt fogalmazásból. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy is mindig hármasom volt fogalmazásból. :D

Á, nem jelent semmit, suli meg a való élet három különböző dolog :lol: Én meg mindig ötös voltam, aztán néha mégis úgy fogalmazok, hogy az kész katasztrófa :D Helyesírásról nem is beszélve, bár a legtöbbször inkább csak elgépelek szavakat, utána meg nincs kedvem javítani :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sugárzik belőle az élet szeretete, ha valaki tetszik neki, azt ki is tudja fejezni....mindig mosolyog, egyszerűen nem tudok betelni vele!!! A mostani földi lányok miért nem tudnak ilyesmit? Ez katasztrófa. Ugye oldie?

Mert a többség manapság nem ilyen, akikben meg van némi hasonló vonás, azok meg nem biztos, hogy kimutatják, mert a világ meg olyan, hogy ezért hülyének néznék. A környezet teszi, ami körülvesz minket, vagy a rossz tapasztalatok :cry: Talán félnek, vagy a fene tudja.

Ez persze csak egy személyes vélemény, és még az se biztos, hogy helytálló.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a témában óvatosan kell fogalmaznom, mert nem akarok senkit megbántani. :cry: Aki azt hiszi magáról, hogy jól néz ki, azok egy elég nagy része, ennek tudatában építi ki a dolgait. Pl. küldjek az ő számlájára pénzt, és ő majd felhív. WTF? És vannak ilyen csajok, mert nyilván vannak olyan balekok, akik ismeretlenül vesznek feltöltő kártyát, és rányomatják a kártyájára. Mert majd felhívják őket. Te jó isten. Egyszer volt ilyen csajjal dolgom, de amikor ezt kérte, vissza írtam neki egy szépet...

 

A másik fajta, sokkal rosszabb. Elhiteti veled, hogy rendes, hogy talán egy hullámhosszon is vagytok...és akkor....egyszer csak közli, egy remek élmény levezetése képpen, hogy ne hari, de keféltem egy sráccal. Ezt tetézzük meg azzal, hogy ki lett hozva a dologból, hogy nekem kell tanulnom az esetből. :cry:

 

Persze azt nem tagadom, hogy vannak igazán rendes és kedves lányok is. Sajnos ők valahogy elkerülnek, vagy nem illenek a képbe. Egyik sem szívderítő. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh... egyetértek. Manapság sok csaj úgy el van telve magától, hogy ihajj.

 

De vannak kedves lányok is a földön, mi ismerünk párat itt a fórumon is :cry:

 

Nekem szerencsém van: találtam egy lányt, aki nem olyan, mint a többi, és szép is. Ő a barátnőm :cry:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kár, hogy felállítotok két-három kategóriát a lányokra, aztán mindenkit belezsuppoltok ezekbe :cry:

Nekem azzal van tele a nem létezőm (alig tudom magam visszafogni, hogy ne kezdjek el piszkosul káromkodni), hogy szerintetek minden csak a lányok hibája. Néha már unom ezt olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.