Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én barátaimmal töltöm a Szilvesztert, mint az eddigi 7 évben mindig is :)

Társasozni, táncolni, lubickolni a medencébe, házimozizni, karaokezni, RPG-zni, Rock Bandezni, Wii-zni és most már Kinectezni is fogunk :D

Egyszer egy évben összegyűlik a régi banda, néhányan feljönnek vidékről, néhányan még itt laknak a közelben és együtt töltjük a Szilvesztert egy hangulatos kis party-val :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem vagyok hajlandó megnézni. De az írások alapján minimum sósavat csepegtetnék a szemébe az állatnak. És ez kedves kis bemelegítés lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:|

Hű, bazze! Az ilyen állatoknak sem mondott egyedeket először kínoznám hetekig, majd egy hónap elteltével ugyanilyen módszerrel, mint ő ölném meg. És még rendes voltam, hogy enyhítettem a kínzáson 1 hónap után azzal, hogy kinyírnám. :angry:

 

Vagy a hónap leteltével odaadnám Jigsawnak és Marsellus Wallace embereinek, hogy ők is dolgozzák meg.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem. Közvetlen közelről fejbe egy shotival. Ennyi.

Az túl kegyes lenne. Ennél jobbat kell kitalálni. Amúgy ezek a nevelés nélkül felnövő elkényeztetett emós kis bu*zi köcsögöket irtani kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ilyenkor gondolom azt, hogy tényleg elférne egy UFO a fejünk fölé, aztán had szóljon. Mint a világok harcában. Mocskos egy féreg az ember, nem érdemel mást mint amit a függetlenség napjában is mondott a haver: HALÁL!!! Szégyellem magam, hogy ez a tetűféreg a fajtársam. Jobban megvisel ha állatot kínoznak mint embert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az túl kegyes lenne. Ennél jobbat kell kitalálni. Amúgy ezek a nevelés nélkül felnövő elkényeztetett emós kis bu*zi köcsögöket irtani kellene.

 

Megvan a fejemben de azt nem írom be, túl durva lenne. Különben most láttam a Fűrész 7-ben egy nekivaló csapdát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El nem tudom képzelni hogy szorulhat valakibe ilyen fokú kegyetlenség. Hogy mi visz valakit egy ilyen tettre.

Mindenesetre beteg egy "ember" lehet. :roll:

Mi lesz ebből? Most őszintén. Tényleg kár az ilyenbe a levegő és a rá fordított energia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lesz ebből? Most őszintén. Tényleg kár az ilyenbe a levegő és a rá fordított energia.

Aki ilyenekbe éli ki magát, az nagy ember nem lehet az élet egyik területén se. Gondolom ez a pali gyerek is s*gghülye, a nők nem néznek rá, az iskolában verik és sír mert még a bajsza se pelyhedzik. Ehhez társul az elmebaj. Amiatt nem kell aggódni hogy sikereket fog elérni akárhol is. De amúgy jah, az elszívott levegőt se éri meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most már Kinectezni is fogunk :D

Hogy mit csinálsz? És háttértáncosok is lesznek? :lol:

 

 

Megnéztem. Közvetlen közelről fejbe egy shotival. Ennyi.

De csak miután vért köhögve hörög a megváltó halálért. A vér serkentésére minden középkori kínzóeszköz bevethető, de akár a különböző nemzetek maffiáitól is elleshetünk egy pár praktikát. :fuckoff:

 

Erről jut eszembe van Amerikában egy olyan osztag aki állatkínzókra vadászik, és iszonyatosan megkínozzák őket. Legtöbbször meg is ölik.

Hol kell jelentkezni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem végig. De én nem halált kívánok ennek a "kötsög" emósnak mert azzal túl jószívű lennék. Kínzást!

 

Más. Újra itt van a "csajom". Már sikeresen leoperálta lábam nagyujjáról a körmömet, körbe is pisilt, most meg felkéredzkedett az ölembe. Be is vágta a szunyát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki ilyenekbe éli ki magát, az nagy ember nem lehet az élet egyik területén se. Gondolom ez a pali gyerek is s*gghülye, a nők nem néznek rá, az iskolában verik és sír mert még a bajsza se pelyhedzik. Ehhez társul az elmebaj. Amiatt nem kell aggódni hogy sikereket fog elérni akárhol is. De amúgy jah, az elszívott levegőt se éri meg.

Most írják ott, hogy állítólag német. Biztos imádja azt a buzis emós sz*r zenekarukat....még a neve se jut eszembe.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Újra itt van a "csajom". Már sikeresen leoperálta lábam nagyujjáról a körmömet, körbe is pisilt, most meg felkéredzkedett az ölembe. Be is vágta a szunyát.

Csak nehogy ott maradjon végleg. :P Aranyos lehet. Én is imádtam amikor a nagyapámék macskája az ölembe aludt el. Mindig várta, hogy menjek, jó sora volt mellettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.