Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mitől fagy le egy gép? Tudom, hogy rengeteg oka lehet, de valaki talán tud konkrétat mondani. Eddig csak időközönként fagyott le, de újabban már újraindítás után is egyből behal az egész. Tudtommal nincs semmi olyan program a gépemen, ami ezt kiválthatná. Azt is kipróbáltam, hogy kikötöttem a DVD-írót, de ugyanúgy fagyás az eredmény egy idő után. A víruskeresések eredménye is negatív, úgyhogy tanácstalan vagyok, ahogy a számteches ismerőseim is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mitől fagy le egy gép? Tudom, hogy rengeteg oka lehet, de valaki talán tud konkrétat mondani. Eddig csak időközönként fagyott le, de újabban már újraindítás után is egyből behal az egész. Tudtommal nincs semmi olyan program a gépemen, ami ezt kiválthatná. Azt is kipróbáltam, hogy kikötöttem a DVD-írót, de ugyanúgy fagyás az eredmény egy idő után. A víruskeresések eredménye is negatív, úgyhogy tanácstalan vagyok, ahogy a számteches ismerőseim is.

 

Mekkora teljesítményű a tápod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos gyerekek, búcsúzok tőletek Idénre, mindjárt megyek Elő-Szilveszteri bulira, ami átcsap majd Szilveszterire, majd Utó-Szilveszterire is :lol:

Idén már nem leszek, remélem Oldie valahogy kibírja nélkülem, én majd a számtalan csaj között valahogy ki fogom bírni Oldie humorának és beszólásainak nélkülözését :lol:

 

Szóval Boldog Új Évet minden forumozónak és Kedves Családjuknak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, jó bulizást! :) Valamint BUÉK mindenkinek, aki holnap nem jönne már ide. :)

 

Én itthon leszek, barátok jönnek, több korosztályból is, valamiféle buli alakul majd. :) Nekem nincs már igényem a várost járni, a tömegben hömpölyögni meg hasonlók.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itthon leszek, barátok jönnek, több korosztályból is, valamiféle buli alakul majd. :) Nekem nincs már igényem a várost járni, a tömegben hömpölyögni meg hasonlók.

Nekem sincs. Beveszem magam itthonra, és jó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudnál annyit inni, hogy felmelegítsen. :D

 

Pontosan. :D Egyszer volt olyan hogy egyik buliból átmentübk a másikba, már rendesen ittas állapotban, még egy pezsgőt is vittünk útravalónak, de olyan hideg volt hogy azt hittem ott fagyunk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt úgy, hogy kint ett a fene szilveszterkor néhány ismerőssel. Soha többet. De minden más közösen eltervezett marhaságnak is kampec. :P

Szépen, komótosan, ahogy illik. Nyugton a feneken maradni és élvezni a csutkára feltekert AC/DC koncertet az idegesítő petárdab*sztatások közepette :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt úgy, hogy kint ett a fene szilveszterkor néhány ismerőssel. Soha többet. De minden más közösen eltervezett marhaságnak is kampec. :P

Szépen, komótosan, ahogy illik. Nyugton a feneken maradni és élvezni a csutkára feltekert AC/DC koncertet az idegesítő petárdab*sztatások közepette :D

És ebbe az a jó, hogy ilyenkor a szomszéd se szól, hogy halkabban már mert este van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ebbe az a jó, hogy ilyenkor a szomszéd se szól, hogy halkabban már mert este van. :D

Mire rájön, hogy a lakótelepen melyik idegesíti jobban.... :D

Minden esetre eddig gond még nem volt. Nem hallottam kopácsolást, pedig annyira, de annyira fülelek én az ilyenre... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt úgy, hogy kint ett a fene szilveszterkor néhány ismerőssel. Soha többet. De minden más közösen eltervezett marhaságnak is kampec. :P

Szépen, komótosan, ahogy illik. Nyugton a feneken maradni és élvezni a csutkára feltekert AC/DC koncertet az idegesítő petárdab*sztatások közepette :D

 

Mi volt a baj a bulival? Vagy a társak voltak furcsák?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi volt a baj a bulival? Vagy a társak voltak furcsák?

Hát ez az, hogy nem volt semmiféle buli. Reménykedve beutaztunk Pöstre, hogy majd biztos lesz valami a Duna Plazaba, oszt mikor meg ott voltunk kiderül, hogy nincs semmi. Noh, uzsgyi vissza, ismerős vendéglátóipari létesítmények meglátogatása......nah ebből se lett semmi. A beugró piszok drága volt, a zene meg sz*r tuc-tuc. Az egészből lett egy közös tv-zés :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs már igényem a várost járni, a tömegben hömpölyögni meg hasonlók.

Nagyon hideg lesz, szóval szerintem nem sok embernek lesz kedve kint tölteni a szilvesztert.

Phobosnak utólag is jó bulizást és boldog új évet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az, hogy nem volt semmiféle buli. Reménykedve beutaztunk Pöstre, hogy majd biztos lesz valami a Duna Plazaba, oszt mikor meg ott voltunk kiderül, hogy nincs semmi. Noh, uzsgyi vissza, ismerős vendéglátóipari létesítmények meglátogatása......nah ebből se lett semmi. A beugró piszok drága volt, a zene meg sz*r tuc-tuc. Az egészből lett egy közös tv-zés :D

 

 

Hát akkor nem csodálom hogy rühelled a bulikat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.