Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Igazából csak pezső volt, de abból ipari mennyiséget fogyasztottam, úgyhogy utána én csináltam a hangulatot :D (Jinx, nem röhögsz!)

:D

 

Tényleg ennyire tettszett? Az eddigi kanbulik szerintem jobbak voltak, de ez sem volt rossz... De meg lehet nézni Lok-ot, ahogy táncol, majd a youtubon. :D

 

 

 

Amúgy boldog Újévet (és Óévet) mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a San Francisco csak szimplán akkora mint fél Magyarország :D

Észre se lehet venni, hogy felszálláskor kb kettőnegyvennel száguld a madárka :D

Nem semmi város. :D Egyébként tényleg csalóka a sebesség, mert olyan mintha 60 -al mennének. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszi a jókívánságokat az idei évre, hasonló szépeket és jókat kívánok én is :)

 

Donát, további jobbulást!

 

Multiidézés gombra kattintom pár oldalon 1-1 hozzászólásra, de most meg nem hozza be az ablak, csak az utolsó oldalról való hozzászólást (azt meg töröltem). Már korábban is megfigyeltem ezt a problémát, nem lehet rajta javítani? Sajnos már fejből nem tudom, hogy mire szerettem volna reagálni, és nem nézek vissza megint 5 oldalt, hogy egyesével mindre válaszoljak :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Multiidézés gombra kattintom pár oldalon 1-1 hozzászólásra, de most meg nem hozza be az ablak, csak az utolsó oldalról való hozzászólást (azt meg töröltem). Már korábban is megfigyeltem ezt a problémát, nem lehet rajta javítani? Sajnos már fejből nem tudom, hogy mire szerettem volna reagálni, és nem nézek vissza megint 5 oldalt, hogy egyesével mindre válaszoljak :oops:

Sajnos a multidézés gomb csak egy oldalon aktív. :( Így volt ez mindig is, de reméljük a jövőben majd fejlesztenek ezen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, Rog ez durva! :o

Meg a Holdfényhercegnőben is ő volt az egyik vendég az esküvőn.

Amúgy meg általában stand-ines a filmekben, azaz ő áll be addig, amíg megcsinálják a jó bevilágítását.

Itt a filmográfiája: http://www.imdb.com/name/nm2814812/

 

barnez: Őszintén gratulálok, nekem ez eddig nem sikerült (csak az írásbeli része :D )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.