Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

BoKa!

 

Az egyiptológusok, neológusok, urológusok, és endokrinológusok megállapították, hogy ennek a szónak mágikus ereje van, és ha nem Boldog Karácsonyt, hanem BoKá-t kívánsz, az valami különleges dolgot jelent. :D Szóval ezt ne felejtsd el, hogy ez nem Boldog Karácsony, hanem BoKa! :D Értsd ahogy akarod!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BoKa!

 

Az egyiptológusok, neológusok, urológusok, és endokrinológusok megállapították, hogy ennek a szónak mágikus ereje van, és ha nem Boldog Karácsonyt, hanem BoKá-t kívánsz, az valami különleges dolgot jelent. :D Szóval ezt ne felejtsd el, hogy ez nem Boldog Karácsony, hanem BoKa! :D Értsd ahogy akarod!

A bokatörésben szenvedők is így vélik? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már járt a Jézuska. Meghívtam egy üveg sörre. :D

Öregem, le a kalappal az én Jézuskám előtt is. Délben bedrótozta az összes szaloncukrot ( mínusz a MEO oltárán feláldozott darabok), aztán begyúrt vagy egy kiló kókuszgolyót. :D Kicsit vállon is veregettem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregem, le a kalappal az én Jézuskám előtt is. Délben bedrótozta az összes szaloncukrot ( mínusz a MEO oltárán feláldozott darabok), aztán begyúrt vagy egy kiló kókuszgolyót. :D Kicsit vállon is veregettem. :D

Jó sora van ha ezt mindenhol eljátssza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúttal szeretnék kívánni: :D

(tovább a videón)

Lol, szaloncukor kötözés közben (a mocsok Jesszuska azt mondta, nem kötöz helyettem, mert már kötözött eleget... már tudom hol :) Bezzeg a narancsostúróskakaós sütim kellett volna neki, de azt nem adtam :P) néztem az elsőt. Most töltöm a másodikat :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol, szaloncukor kötözés közben (a mocsok Jesszuska azt mondta, nem kötöz helyettem, mert már kötözött eleget... már tudom hol :) Bezzeg a narancsostúróskakaós sütim kellett volna neki, de azt nem adtam :P) néztem az elsőt. Most töltöm a másodikat :lol:

 

LOL! Mi is ma néztük a másodikat, tesómmal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerem, régen mi is így oldottuk meg a szaloncukor felrakását, de évek óta nem rakjuk a fára a szaloncukrot :)

Én úgy szoktam, hogy évek alatt felgyülemlett gémkapcsokat egyenesbe fordítom és az egyik végét átszúrom a csomagoláson, a másikkal felakasztom :D

A csokikat pedig felfűzöm tűvel és cérnával :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy szoktam, hogy évek alatt felgyülemlett gémkapcsokat egyenesbe fordítom és az egyik végét átszúrom a csomagoláson, a másikkal felakasztom :D

Jó ötlet :)

 

Viszont a fa rogyásig van díszekkel.

Nálunk csak szolidan, ahogy idén éppen kedvem volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nálunk ez nem "divat", egyedül szoktam ilyesmikkel szórakozni :( Ezért is kezdem utálni az egész cécót, pedig alapvetően meg szeretem. Az idei év egyébként is rohanós volt, egymás után két hétvége suli, stb. és most sem lehet pihizni, ülök itt a mikro felett, mert abból két hét múlva vizsga (+ 2 másikból is). Hiába, ilyen a sulis időszak, ez a pár hét a legrosszabb ebből a szempontból, sok mindent kellene egymás mellett csinálni.

Remélem, máshol azért ennél jobb a helyzet :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nálunk ez nem "divat", egyedül szoktam ilyesmikkel szórakozni :( Ezért is kezdem utálni az egész cécót, pedig alapvetően meg szeretem. Az idei év egyébként is rohanós volt, egymás után két hétvége suli, stb. és most sem lehet pihizni, ülök itt a mikro felett, mert abból két hét múlva vizsga (+ 2 másikból is). Hiába, ilyen a sulis időszak, ez a pár hét a legrosszabb ebből a szempontból, sok mindent kellene egymás mellett csinálni.

Remélem, máshol azért ennél jobb a helyzet :)

Azért érdekes, hogy hárman vagytok tesók és senki nem segít. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyámat anno nagyon "boldogította" ha a fa melletti tálcán még rogyásig volt szaloncukor, de a fán (főleg szemmagasságban) ott szaporodtak az üres szalonpapírok :D Idén csakl apcinál van a fán, de egyelőre beérjük a fa aljával. Műfenyőt úgysem dobja ki az ember, ergo nem kell január 6 -ig lekopasztani róla a finomakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég lehangoló, hogy nem a karácsonyfán van a szaloncukor, hanem egy tálkán.

A műfenyő pedig még annál is lehangolóbb :roll:

Keresztfiam szüleinél van műfenyő és annyira nem ünnepi, hiába van feldíszítve... Nem természetes, nincs fenyőillat, pedig az a Karácsonyhoz tartozik...

Én sosem vennék műfenyőt.... Arról nem is beszélve, hogy a fák erre lettek termesztve és a gazdák is éveket töltenek a nevelésükkel. Ha műfenyőt veszek, akkor őket károsítom azzal, hogy nem veszem meg a terméküket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na túléltük a tegnapot, bár ilyen karácsonyt azért nem kívánok magamnak. Elmentünk faterhoz segítettünk neki főzni, húgomék elmentek este én meg ott aludtam. Egy kis pálinkázás is volt. :D Hiányzott anyu ,olyan üres volt egy kicsit, fa sem volt(apám világéletében utálta a díszitést meg a fát is). Ajándékozás azért volt. Gondoltam ma ahogy hazaérek, megnézek pár TCW epizódot de nincs kedvem hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom melyik a nagyobb károsítás. :roll: Kivágni a fát mely még évtizedekig nőhet és oxigént adhat, vagy tíz évente venni egy műfát melyek között azért már vannak nagyon szépek is.

Ha már környezeti dolgokat nézünk, a műanyag termékek gyártása során sokkal több káros anyag keletkezik annál, mint amennyire környezetszennyező lenne kivágni egy fenyőfát.

Gondolom, akkor te is halászlé kockából készített halászlevet eszed inkább, mint az igazi halból készültet, mert hát akkor a hal is meghal, pedig élhetne sokáig, lehetnének kis halai... stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.