Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezaz! VV Zsuzsit kizárták a Valóvilágból!!! :rock:

Ja-ja! Megérdemelte. Az egy elmebeteg nő, mikor Béciékkel is vitatkozott, akkor is majdnem nekik ment, most meg... :roll:

Oli jól kezelte a helyzetet, nyugodt maradt...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tört le egy szolnoki személyvonat áramszedője, ami leszakította a kábeleket is, így erre nem is indul vonat a nyugatiból. :D

Egek, tényleg minden napra jut valami gond. Rendesen mennek tönkre a vonatok. Leesik 5 centi hó, jön egy kis hideg, aztán ezek történnek. Le van amortizálódva az egész MÁV.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kérdést, érzésem szerint igen, de ez semmit sem jelent. Régen simán megtippeltem nagy eredménnyel, hogy milyen lett, de most erre képtelen vagyok. Azt mondták, hogy legkésőbb hétfőre meglesznek az eredmények, de még sehol semmi :( Matekból máig lehetett volna a következőre jelentkezni, ha a szombati nem sikerült, utána már csak a január végi utolsó időpontra van néhány (!!!) hely.

Az info volt a leggázabb, olyan dolgokkal találkoztam a vizsgán, amiről még életemben nem hallottam. Lévén az órán nincs mindenre idő, jegyzetünk nincs, az internetet is úgy tudod segítségül hívni otthoni gyakorláshoz, ha tudod, mit kell keresni. Még jó, hogy sikerült a mellettem ülő hölggyel kooperálnunk, kölcsönösen ki tudtuk egymás segíteni.

Ráadásnak a hétvégén a MÁV nem kicsit szórakozott velünk. Pénteken odafele gondolva ilyen esetekre, egy vonattal előbb mentünk, ez volt a szerencsénk, mert persze g**asz volt a vonalon, tegnap hazafele szintén. 3 átszállással két és fél óra alatt értünk haza vonaton :angry: Nagyon remélem, hogy nem ez lesz végig egész télen.

Én is remélem, hogy minden vizsgád sikerült. :) Akkor nem lesz gond abból, hogy nem tudtál a következőre jelentkezni.

 

A vonatok pedig kész katasztrófa télen, és ez minden évben újra és újra előjön. Pedig hideg is és hó is van rendszeresen, szóval fel lehetne erre készülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Remélem sikerültek a vizsgáid. A Máv meg olyan mint a kórház. Ma édesapám hazajöhetett. Szerintetek meddig kellett várni a zárójelentésre? Hát eddig. Most írt húgom hogy elindultak a kórházból. Reggeltől nem voltak képesek egy negyedórás munkát jelentő papírt kiállítani.

Komolyan megfordult a fejemben hogy megtagadom a tb-fizetést. Minek? Olyan botrányosan sz*r az egészségügy hogy nincs is rá szó. El kell kerülni hogy bekerülj. Vagy gyüjtögess és magánkórházba menj.

 

Más. Kaptunk a cégtől jegyet. Melegétel van ráírva. Tegnap Corában kérdem, mondják csak élelmiszer, persze én vettem rengeteg sört is belőle. :D

Ma kollégáva beszélek és mondja hogy Auchanban bármit vehetek belőle. Kimentem kérdem a hölgyet, mondja csak élelmiszer, mondom kolléga tegnap pendrive-ot vett belőle. Na jó ha veszek egy kakaós csigát akkor elfogadják. Vettem pendrive-ot ,4 könyvet a Clone Wars első évadját is meg akartam venni de nem volt(tényleg, hol lehet kapni?), biztonság kedvéért megkérdem egy lófráló alkalmazottól, hogy akkor vettem egy csigát meg a többit, elfogadják a jegyemet? Hogyne, persze - mondja. Fizetnék, a pénztáros csaj hümmög hát legközelebb ne csak egy csigát vegyek, de most karácsonyra tekintettel elfogadja.

Kérdésem: Miért nincs egyértelmü szabály? Ha csak kaját lehet venni elfogadom. De azt hogy a pénztárostól függ az már szivatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem: Miért nincs egyértelmü szabály? Ha csak kaját lehet venni elfogadom. De azt hogy a pénztárostól függ az már szivatás.

Az a szabály, hogy élelmiszert árusító helyen lehet vele fizetni. Tehát a Media Markt-ban nem, de Auchanba akár LCD TV-t is vehetsz belőle, el kell fogadják.

Amúgyis nekik ugyan mindegy honnan jön a pénz. Ha nem akarják elfogadni, akkor lehet hívni a menedzsert, és vele kell megbeszélni. Ő elfogja fogadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a melegétel utalványt csak kajára szabad költeni. Ez nem a pénztárostól meg a helytől függ. Ettől függetlenül az élelmiszert árusitó helyeken valóban visszaélnek vele és megengedik, hogy mást is lehessen venni. Ezek a helyek csalnak. De mindegy mert ez az ő saruk, ugyhogy nyugodtan lehet vásárolgatni, de a lényeg, hogy a szabályokat betartó pénztáros nem fogadja el, ugyhogy ilyen is előfordulhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a melegétel utalványt csak kajára szabad költeni. Ez nem a pénztárostól meg a helytől függ. Ettől függetlenül az élelmiszert árusitó helyeken valóban visszaélnek vele és megengedik, hogy mást is lehessen venni. Ezek a helyek csalnak. De mindegy mert ez az ő saruk, ugyhogy nyugodtan lehet vásárolgatni, de a lényeg, hogy a szabályokat betartó pénztáros nem fogadja el, ugyhogy ilyen is előfordulhat.

 

Nézd, nekem nem az a bajom hogy nem fogadják el. Semmi baj betartom a törvényeket, legfeljebb kaját veszek belőle. De az hogy beszélsz 4 emberrel és mindegyik mást mondd az gáz. Mert ha kollégának vasárnap elfogadják pendrive-ra, akkor jogosan várhatom el én hétfőn, hogy nekem is fogadják el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o én is, mikor pár éve kaptam 60 ezret melegkaja jegyben, az Auchanban és a Tescoban is akármire levásárolhattam, egyszer volt ugyanilyen gebasz vele kapcsolatban, de akkor a főnököt hívva letorkolta a pénztárost, hogy nem fogadta el.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, nekem nem az a bajom hogy nem fogadják el. Semmi baj betartom a törvényeket, legfeljebb kaját veszek belőle. De az hogy beszélsz 4 emberrel és mindegyik mást mondd az gáz. Mert ha kollégának vasárnap elfogadják pendrive-ra, akkor jogosan várhatom el én hétfőn, hogy nekem is fogadják el.

Csak hát a csalás attól csalás, hogy nincsenek lefektetett szabályai, igy nincs mihez igazodniuk esetünkben a pénztárosoknak, igy könnyen lehet hogy egymásnak néha ellent mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hát a csalás attól csalás, hogy nincsenek lefektetett szabályai, igy nincs mihez igazodniuk esetünkben a pénztárosoknak, igy könnyen lehet hogy egymásnak néha ellent mondanak.

 

Ok igazad van csak ez akaratlan csalás, mert én nekem eszem ágában sincs csalni ezügyben. Én csak kérdezek. Különben a pénztárosokat sajnálom leginkább ezügyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezaz! VV Zsuzsit kizárták a Valóvilágból!!! :rock:

 

Mindennap 22 50-kor origo olvasás van nálam. Hát elolvastam. Azt elfelejtetted hogy igaztalanul. Provokálták a csajt és csak narancsot dobált. Hát ha engem hosszan provokálnának az asztalt verném szét a fején. Hogy várthatják el hogy az ember ne reagáljon a provokációkra? Ez emberidegen, Gondold el ha órákon keresztűl anyádat gyaláznák. Ütnéd amíg meleg nem? Ki kéne tüntetni a csajt nem kizárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt elmebeteg a csaj, ezt lehetett látni már előtte is.

Másodszor nem csak narancsot, hanem fél literes ásványvizes üveget is hozzávágott Olihoz.

Harmadszor ki akart már menni.

Negyedszer pedig nem ez volt az első esete, hogy majdnem nekiment valakinek a villában.

Ötödször pedig nagyon beképzelt k*rva volt, mivel Dubai-ba járt ki és nem nyaralni ;)

Hatodszor pedig, ha a te barátnődről mondaná el, a Villa és az orszég előtt, hogy k*rva, akkor ugyanúgy te is megvernéd őt, mint ahogy neki kellett volna Olit.

 

Ok, Olitól nem volt szép, hogy a képébe mondta azt amit a többség gondolt a csajról, de akkor sem kellett volna így reagálni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötödször pedig nagyon beképzelt k*rva volt, mivel Dubai-ba járt ki és nem nyaralni ;)

Hatodszor pedig, ha a te barátnődről mondaná el, a Villa és az orszég előtt, hogy k*rva, akkor ugyanúgy te is megvernéd őt, mint ahogy neki kellett volna Olit.

 

Ok, Olitól nem volt szép, hogy a képébe mondta azt amit a többség gondolt a csajról, de akkor sem kellett volna így reagálni rá.

Phobos, úgy érvelsz, mint egy ötödikes. :lol:

 

Revan, Kudar: KÖSZI! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek :) Egyelőre az info nincs meg, de a tanulástechnika nevű gyakorlati nyavalya 4-es lett, a matek meg 5-ös :D

És most jön majd a neheze, mert a többi nem gyakorlati tárgy, nehezebb lesz a könyvek felett ülni, és tanulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek :) Egyelőre az info nincs meg, de a tanulástechnika nevű gyakorlati nyavalya 4-es lett, a matek meg 5-ös :D

És most jön majd a neheze, mert a többi nem gyakorlati tárgy, nehezebb lesz a könyvek felett ülni, és tanulni.

Jó kezdés, gratulálok. A többi is menni fog szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.