Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Azt használtam, ennyi még megy alapból, csak éppen eddig a hsz felett kellett nyomkodni, most meg alatta, ha jól néztem. Ezért kevertem össze. Sajnos egyelőre többet nem is tudok foglalkozni az új funkciókkal, majd jövőre áttanulmányozom az egészet. Az idézések így maradnak végleg? Mert teljesen egybefolynak hozzászóláson belül azzal, amit válaszol rá az ember, és elég rossz kétszer végigolvasni mindent, mert nem különülnek el egymástól :)

 

Az avatart köszi :P

A gombok ugyanazok, csak más a formájuk. :D Az idézetekben igazad van, azt mindjárt megnézem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon melyik film mehetett a hétvégén ami miatt:

 

Öngyilkos lett egy fiatal férfi a Mammutban

a huszonkét év körüli fiatal moziban volt, egy film közben ugrott fel a helyéről. Bár a dolgozók megpróbálták lefogni, nem sikerült, kirohant, és lendületből a mélybe vetette magát.

http://index.hu/bulvar/2010/12/13/ongyilkos_lett_egy_fiatal_a_mammutban/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon melyik film mehetett a hétvégén ami miatt:

 

Öngyilkos lett egy fiatal férfi a Mammutban

a huszonkét év körüli fiatal moziban volt, egy film közben ugrott fel a helyéről. Bár a dolgozók megpróbálták lefogni, nem sikerült, kirohant, és lendületből a mélybe vetette magát.

http://index.hu/bulvar/2010/12/13/ongyilkos_lett_egy_fiatal_a_mammutban/

Már bocsánat, de az se volt normális...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mammut 2-ben akkor a Red, a z Üvegtigris és a HP7 ment

Az új Narnia film váltotta ki ezt nála, plusz még a vásznat is lefejelte..

http://index.hu/bulvar/2010/12/13/duhroham_elozte_meg_az_ongyilkos_ugrast_a_mammutban/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellene egy olyan progi ami videókból(avi, wmv, mpeg, mp4) tud kivágni viszonylag gyorsan. Próbáltam a MovieMakerrel, kivágja de iszonyú lassan és a kivágott rész jóval nagyobb mint az eredeti. Nézegettem a beállításokat, de nem igazán lehetett érdemlegest állítani. Volt nekem egy Avisplitter nevü progim ami a régi vinyómon volt de az tavaly tönkrement. Na ez iszonyú jó volt. Gyors és egyszerü. A baj az hogy a progiból új van más néven de ez borzalom a régihez képest. A régit meg sehol nem találom.

Azaz akinek esetleg meglenne az Avisplitter annak örülnék vagy ha van esetleg hasonló az is jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem egy filmet az a címe hogy Magyar Retró. 2010-es és a Kádár-rendszerről vannak benne filmrészletek. Valami döbbenet. Ajánlom megnézésre mert nagyon átjön, hogy miért tartunk itt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél a két lejátszónál? Bármi, és általában a rosseb tudja :) Elmondom, hogy nálam a BSplayer hogyan működött az elmúlt három hétben:

1. Ment a film, és egyszer csak eltűnt a felirat, többé nem volt hajlandó beolvasni. Át kellett váltanom VLC-re, de azon meg mikronnyi betűk vannak, ráadásul nem tekerhető.

2. Mikor meguntam, hogy így működik, töröltem a free verziót és telepítettem egy prot. Ez már nem tüntette el a feliratot film közben. Helyette más szokást vett fel, film közben egyszer csak megakad a kép, a hang megy tovább, és a háttérben hibaüzenet hangokkal bombáz, de üzenet nem jelenik meg. Kilépés csak alt+ctrl+dellel lehetséges.

3. Miután behalt a videó kártyám, és megvettem az újat, újratelepítettem a Win 7-et, mert már nagyon érett az op frissítés. Ez a gép több hülyeségét is megszüntette, közte a BSplayer furcsa fagyását. Most is ugyanaz a pro van fenn, mint egy héttel ezelőtt. Új szokása, hogy most film elindításakor vagy közben egyszer csak leáll.

És ez csak három hét produkciója. Amióta BS-t használok, azóta cifrábbnál-cifrább hibákat láttam. És erre pont a WMP miatt szoktam rá, ami még ennél is cifrább dolgokat tudott produkálni.

 

Szóval, javallom hogy uninstaláld a BS-t, aztán telepítsd vissza. Esetleg a codecet is frissítheted, meg ha tudod, a WMP-t is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időseket, fogyatékosokat kell gondozni a gimnazistáknak érettségi előtt, vagy falat festhetnek , netán a kukáskocsin szolgálhatnak.

60 óra közmunka kötelező lenne!

http://index.hu/belfold/2010/12/15/harom_ev_alatt_kellene_elvegezni_a_kozmunkat_az_erettsegihez/

 

Most hogy így végignézek a mai 16-18 éveseken, mindenki él halni fog , hogy időseket gondozzon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időseket, fogyatékosokat kell gondozni a gimnazistáknak érettségi előtt, vagy falat festhetnek , netán a kukáskocsin szolgálhatnak.

60 óra közmunka kötelező lenne!

http://index.hu/belfold/2010/12/15/harom_ev_alatt_kellene_elvegezni_a_kozmunkat_az_erettsegihez/

 

Most hogy így végignézek a mai 16-18 éveseken, mindenki él halni fog , hogy időseket gondozzon :D

 

Na ez szerintem egy nagyon jó ötlet! Sok mai fiatalra ráfér egy kis felelősségtudat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetértek az ilyen kezdeményezéssel. Anno nekünk általánosban kellett osztályfőnöki órán menni takarítani a suli környékét. Nem haltunk bele, és kétszer is meggondoltuk, hogy eldobjuk e a cukorkás papírt az utcán.

Ezekre a mai nyeszlett gyerekekre meg bőven ráférne egy kis meló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez szerintem egy nagyon jó ötlet! Sok mai fiatalra ráfér egy kis felelősségtudat.

De jó is volt, mikor kimentünk a krumpliföldre és szedtük a nagykrumplit, meg azt a mocskos kis krumplit. Vagy kimentünk és összeszedtük Zirc utcáin a szemetet, vagy rendbe raktuk az apátság és az arborétum területét. Hogy utáltam én ezeket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetértek az ilyen kezdeményezéssel. Anno nekünk általánosban kellett osztályfőnöki órán menni takarítani a suli környékét. Nem haltunk bele, és kétszer is meggondoltuk, hogy eldobjuk e a cukorkás papírt az utcán.

Ezekre a mai nyeszlett gyerekekre meg bőven ráférne egy kis meló.

 

Kivételesen egyetértek. :D Ti is mentetek régebben a középiskolában mezőgazdasági munkára? Mi mindig szüreteléssel kezdtük az évet. Alma, szőlő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen egyetértek. :D Ti is mentetek régebben a középiskolában mezőgazdasági munkára? Mi mindig szüreteléssel kezdtük az évet. Alma, szőlő...

Középiskolában mi áruházban rohadtunk. Egy hét gyakorlat, egy hét suli. Éhbért jelentő 350 forintos ösztöndíjért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti is mentetek régebben a középiskolában mezőgazdasági munkára? Mi mindig szüreteléssel kezdtük az évet. Alma, szőlő...

Nálunk ilyen az általánosban volt, a középiskola már a 90-es évek elejére esett, ott már ilyenek nem voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.ciposdoboz.hu/ 3550 doboznál tartanak, ezer már ment is Böjte Csaba testvérhez Erdélybe.

Apropó: asszem Pildi említett egy gyereket aki S DVDt kér karácsonyra. Ti találtatok valahol? Mert én kb körbejártam Pécset de már elkapkodták őket rég.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.ciposdoboz.hu/ 3550 doboznál tartanak, ezer már ment is Böjte Csaba testvérhez Erdélybe.

Apropó: asszem Pildi említett egy gyereket aki S DVDt kér karácsonyra. Ti találtatok valahol? Mert én kb körbejártam Pécset de már elkapkodták őket rég.....

 

Nálunk az általánosban most is van papírgyűjtés.

 

SW DVD a Westendes MM-ben van trilógiánként.

Igen, ott is, és én a Saturnban is láttam. A DVD-t pedig megvettük ketten a barátnőmmel a srácnak, de nem a filmeket, hanem a TCW-t. Valamiért úgy gondoltam, hogy arra gondolt, mert nem trilógiákat vagy saga-t kért. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél a két lejátszónál? Bármi, és általában a rosseb tudja :)

Szóval, javallom hogy uninstaláld a BS-t, aztán telepítsd vissza. Esetleg a codecet is frissítheted, meg ha tudod, a WMP-t is.

Az uninstallálás és az újratelepítés nem jött be a BS-Player-nél, a Windows Media Player meg alapból írásvédett. Leszedtem a VLC-t, ez - legalábbis egyelőre - kezeli a HD-s filmeket is, úgyhogy ennyit tudtam kitalálni.

 

Viszont még azt kellene megoldanom, hogy a Total Commanderben a médiafájlokat a VLC-Player ikonjával jelenítse meg, tehát az legyen az alapértelmezett médialejátszó (mert most a Windows MP az).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.