Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem akartam mást. Csak Paulinerben sörözni. Odaértünk. Bombariadó, mondta a pincér. MI kifizettük az első sörünket. Készültünk rá. Régóta. Miért kellett pont ma bombariadót fújni? Bármikor lehetett volna. Rég vártuk. Csak egy esély lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akartam mást. Csak Paulinerben sörözni. Odaértünk. Bombariadó, mondta a pincér. MI kifizettük az első sörünket. Készültünk rá. Régóta. Miért kellett pont ma bombariadót fújni? Bármikor lehetett volna. Rég vártuk. Csak egy esély lett volna.
Ó a k*rva anyjukat! :):D:)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság már nem az a szokás ilyen helyeken, hogy " Technikai problémák miatt kérjük szíveskedjenek elhagyni a helyiséget"?

Anno én egyszer éltem át ilyet amikor még a Nyugati-téri Skálában melóztam a kilencvenes évek elején. Mondjuk az még érdekesebb volt mikor a bejáratoknál a befelé igyekvő kedves vevőt az egyik áruházi "detektív" vagy ahogy akkor hívták a vásárlóként tevékenykedő biztonságiakat, azzal üvöltött rá az illetőre, hogy Megőrült? Fel akar robbanni? :) Na még jó, hogy nem tört ki ott akkor pánik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akartam mást. Csak Paulinerben sörözni. Odaértünk. Bombariadó, mondta a pincér. MI kifizettük az első sörünket. Készültünk rá. Régóta. Miért kellett pont ma bombariadót fújni? Bármikor lehetett volna. Rég vártuk. Csak egy esély lett volna.

 

Mikor mentetek el? Én 18.30-ra mentem a MOM Parkba és épp akkor oldották fel a bombariadót (és utána már minden oké is volt; a boltok és az éttermek újra kinyitottak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem forralt bor ivás? :)

Megrögzötten antialkoholista vagyok, 16 éves létemre. De az amúgy sem a karácsony hangulat, hanem a hideg, + Vörösmarty tér hangulat.

 

(Amúgy a Vörösmarty tér hangulatba bele tartozik a hideg, csak leírtam külön is, hátha nem tudjátok...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor mentetek el? Én 18.30-ra mentem a MOM Parkba és épp akkor oldották fel a bombariadót (és utána már minden oké is volt; a boltok és az éttermek újra kinyitottak).

 

 

3-ra értünk oda és rendeltünk egy-egy sört majd kaját is akartunk de a pincér mondta, hogy bombariadó miatt már nem lehet.

A bosszantó az hogy régóta készültünk rá, és az egyik srác most volt először. Különben a sör még mindíg fenséges, a hely meg nagyon bejövős. Ilyennek kéne lennie minden sörözőnek.Ja és olcsóbb lett a sör tavaly óta. A múlt évben 1550 ft egy liter Münchener, most meg 1290.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No mi van emberek! Ki ivott ma forralt bort? :)

Tegnap nem, de tegnapelőtt ittam :D

 

Sajnos nincs senki se a környezetemben, aki hajnali 5 kor egy jó kis téli kocogásra kijönne velem... :P

Hajnali ötkor? Olyankor az embernek ágyban a helye a befűtött szobában a pihepuha takaró alatt. (Mondom én, aki már megint fél hatkor kelt. :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összes helyen rossz helyen kattintottam az idézésre, szóval anélkül írok, mert vissza nem keresem még egyszer, hogy mire akartam írni.

Donát, köszi a választ. Nekem tetszett volna az NG alapszak, csak nálam nem kicsit lenne gond a két nyelvvizsga, sajnos örülök, ha valahogy az egyet összehozom :D Ha rámszakad a lottó5-ös, és lesz pénzem nyelvórákra, majd váltok :)

 

Frenkie, sajnálom, hogy így jártatok. A másik topikban este rákérdeztem, milyen volt, de akkor sztornó. Csak utána megszűnt a fórum, és már nem tudtam minden topikot megnézni.

 

Szép a hó, ilyenkor kell :P Mi majd jövő hétvégén megyünk kicsit csavarogni és karácsonyi vásározni, az első vizsgakör után. Most sajnos nem volt rá idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összes helyen rossz helyen kattintottam az idézésre, szóval anélkül írok, mert vissza nem keresem még egyszer, hogy mire akartam írni.

A multidézés gombot használd, az lesz a megoldás. :) Egyébként az avatarodat is megpróbálom visszaállítani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt használtam, ennyi még megy alapból, csak éppen eddig a hsz felett kellett nyomkodni, most meg alatta, ha jól néztem. Ezért kevertem össze. Sajnos egyelőre többet nem is tudok foglalkozni az új funkciókkal, majd jövőre áttanulmányozom az egészet. Az idézések így maradnak végleg? Mert teljesen egybefolynak hozzászóláson belül azzal, amit válaszol rá az ember, és elég rossz kétszer végigolvasni mindent, mert nem különülnek el egymástól :)

 

Az avatart köszi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.