Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Voltam ma otthon, és megint felkavart a haláleset kicsit. Olxan üres volt a lakás anyu nélkül. Minden cucca ugyanúgy volt, olyan mintha csak lement volna vásárolni.

Hazafelé beugrottam a Lehel téri piacra és megláttam egy embert tinccsel. Bizony ő volt, Kozsó. Ott fényképeszkedett egy nagy hallal biztos valamelyik magazinnak készült a kép.

Szörnyű lehet most neked. :lol: Én nagyon szeretem anyukámat, ha elveszteném biztosan őrjöngeni kezdenék, belepusztulnék a bánatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt az eminens mindenedet :lol: Hát nem szégyelled magad, hogy színötösre végzel? :D No öblítsd le ezt a szörnyűséget pár rekesz piával oszt, hogy lássam te is emberből vagy legközelebb csak sima ötösre végezzél :D

Nagy gratula :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam ma otthon, és megint felkavart a haláleset kicsit. Olxan üres volt a lakás anyu nélkül. Minden cucca ugyanúgy volt, olyan mintha csak lement volna vásárolni.

Hazafelé beugrottam a Lehel téri piacra és megláttam egy embert tinccsel. Bizony ő volt, Kozsó. Ott fényképeszkedett egy nagy hallal biztos valamelyik magazinnak készült a kép.

Én talán annyiban voltam "szerencsésebb" ( de egy hülye szó ide), hogy anyu még a halála előtt elköltözött és rá pár évre ment el. Szóval előbb hiányzott mint ahogy végleg elment. Fejben próbálj meg minél előbb továbblépni és bízva abban, hogy ennél egy sokkal jobb helyre került.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5-ös lett a szakdolgozati jegyem, és 5-ös lett az államvizsgám is. :D Most pedig PIHENÉÉÉS végre... egy félév után ideje is már...

Gratula :D Pontosan milyen szakon mész tovább?

Remélem, lesz majd megfelelő levelezőn is, ha eljutok addig :lol:

 

Frenkie, sajnos nem tudok ilyen helyzetre semmilyen vigasztalót írni, mert erre nincs is igazán. Remélem, idővel a hiánya kevésbé lesz fájó, és csak a szép emlékek maradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, tényleg, Kozsó. Mi van vele? Tényleg a saját szemeddel láttad? Megérintetted? Köszönt neked? Észrevett ő is? :D :D

:lol:

 

Nem igazán érdekelt, csak érdekességként írtam be. Mondjuk Stallone vásárolt volna halat akkor tuti lett volna közös fénykép. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán érdekelt, csak érdekességként írtam be. Mondjuk Stallone vásárolt volna halat akkor tuti lett volna közös fénykép. :lol:
Hát engem se nagyon érdekelt...ő. De Stalloneval csak óvatosan, mert épp a minap hessegetett el egy fanatikus rajongót aki be akarta magát tukmálni az Expendables 2-be :D Rögtön félmeztelenre vetkőzött és lenyomott pár fekvőtámaszt Sly előtt egy étteremben :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát engem se nagyon érdekelt...ő. De Stalloneval csak óvatosan, mert épp a minap hessegetett el egy fanatikus rajongót aki be akarta magát tukmálni az Expendables 2-be :lol: Rögtön félmeztelenre vetkőzött és lenyomott pár fekvőtámaszt Sly előtt egy étteremben :D

 

 

Mivel hesegette el? Shotival? :D Amúgy igaz a hír?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben elnézést ha beírom néha a bánatomat,, csak ma felkavart hogy otthon voltam. De amúgy elég jól viselem. Az idő mindent megold.
Az idő az ilyen veszteségre csodás gyógyír, csak nehéz kivárni. Majd később könnyebb lesz, meglátod. És egy idő után az a jó, hogy az ember nem a beteg állapotra, a rosszra emlékszik majd, hanem a szép emlékek, a gyerekkori közös programok és még sok más, amire jó emlékezni, azok jutnak majd eszébe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt!

Nem volt egyszerű, de sikerült. :lol: Miss: Nemzetközi Gazdaságtanon megyek tovább, ha minden jól megy.

 

Annyira jó. Életemben először nem kell csinálnom semmit december 10 és február 10 között... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas. De miért vitték el a csávót a rendőrök? Semmi rosszat nem csinált.
Tény és való, de valahogy útját kell állni az ilyen "őrölteknek". Stallonet nem hinném, hogy nagyon zavarná, node ugye ott van a testőrség akik már nem ennyire empatikusak. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, de valahogy útját kell állni az ilyen "őrölteknek". Stallonet nem hinném, hogy nagyon zavarná, node ugye ott van a testőrség akik már nem ennyire empatikusak. :lol:
De azért tök jól eldumáltak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt!

Nem volt egyszerű, de sikerült. :lol: Miss: Nemzetközi Gazdaságtanon megyek tovább, ha minden jól megy.

 

Annyira jó. Életemben először nem kell csinálnom semmit december 10 és február 10 között... :D

 

 

A középiskolában is ilyenkor voltak a vizsgák? Egyetemen ok, hogy ilyenkor vannak a vizsgaidőszakok, de középiskolában nem voltak ilyen időszakok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.