Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha csak bekapcsolod a TVt onnantól kész. :D Zombi.

Ez annyiban igaz, hogy ha van egy jó műsor amiért érdemes bekapcsolni a TVt akkor utána inkább kattintgat az ember a csatornaváltókon, semhogy megtegye azt az egy gombnyomást amitől megszűnik a készülékből áradó negatív mennyiségű intelligencia :D

 

Drukkolok Donát!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Székesfehérvéri terror

 

Én nem értem. Hol vannak a mai világból a keménylegények, akik anno rendesen féken szabták az ilyen elemek elburjánzását? Szörnyű olvasni, hogy már ezek is integrálódnak és elcigányosodnak. Annak idején tényleg hírük volt a henteslegényeknek vagy a vágóhídon melózó szakmunkásoknak. Pár ilyennek kéne tiszteletét tennie ebben az iskolában és a vezérbikát úgy elkapni, hogy évtizedekre biztosítva legyen, hogy ezek az alakok Csókolommal köszönjenek előre a magyarnak. Hallatlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uszítós?????? Ezen kicsit most fennakadtam. Ez egy Magyar Nemzeti Hírportál. Nem gyűlöl semmit és senkit más lapokkal, oldalakkal szemben akik elnyomnak minden olyan hírt mely pl ilyen esetekkel is foglalkoznia kéne. Baj van, nagy baj van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uszítós?????? Ezen kicsit most fennakadtam. Ez egy Magyar Nemzeti Hírportál. Nem gyűlöl semmit és senkit más lapokkal, oldalakkal szemben akik elnyomnak minden olyan hírt mely pl ilyen esetekkel is foglalkoznia kéne. Baj van, nagy baj van.
Utazz le Székesfehérvárra és old meg. Tanítsd móresre őket. Az a baj, hogy csak sóhajtoztok, de nem tesztek semmit. Ennyi. De ide szerintem nem kell annál több gyűlölködés mint amit a néha-néha felbukkanó politikai vonal hoz magával. Szóval ezt az "utálom a cigányokat" vonalat ne hozzuk be ide. Köszi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te most komolyan ilyen dolgokkal akarod összemosni ezeket a híreket? Furcsa hozzáállásod van a problémákhoz. Szerinted akkor akinek valami visszásság nem tetszik azt csak a gyűlölet hajtja, vagy mi? Ha téged kifosztanának te sose védekeznél mert jobb elfogadni a kifosztás tényét mint szót emelni ellene mert akkor uszítósnak " Le a fosztogatókkal!" tartanád saját magad? Érdekes.

 

Ha velem történne ilyesmi, tuti kapna tőlem az illető még ha a helyzet úgy hozná, hogy azzal magammal kell őt rántani a másvilágra mert fegyverrel fenyegetőzik. Addig nem dobom föl a talpam míg a torkát ki nem tépem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy 80% -ban a cigányos cikkeket találod meg. Nem baj ha rasszista vagy, de ne itt éld ki magad. És persze ettől még persze szomorú és elítélendő a dolog ami történt, ez ettől független.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha téged kifosztanának te sose védekeznél mert jobb elfogadni a kifosztás tényét mint szót emelni ellene mert akkor uszítósnak " Le a fosztogatókkal!" tartanád saját magad? Érdekes.
És mit érsz el vele? 4 éve lesz most decemberben, hogy kifosztottak, megvertek, eltört a kezem és nemrég jött a levél, hogy befejezik a nyomozást az elkövetők ellen, mert nem találták meg. Úgy nehéz is megtalálni, ha fel sem vették az elkövetők személyleírását, lévén rasszistának neveztek engem.

 

A fehérvári gyerekeket meg megértem és sajnálom őket, hogy ilyen állatnak se mondhatni "lényekkel" vannak összezárva és tehetetlenek ellenük. Vissza kéne hozni a tanárok kezébe a fenyítést, bár az se érne sokat, de egy-két pofon talán a gyengébbeket visszarettentené. Meg a tankötelezettséget is vissza kéne vinni ha nem is 14-re, de 16-ra, hogy a szinte felnőttkorúak kikerüljenek a képből.

Megoldás nem lehet ebből, max. ha a rendőrök tesznek valamit, de azok meg sz*rnak rá az egészre (lsd. fent) és becsukják a szemüket, amikor ilyen történik.

 

Esetleg ha a Jobbik és/vagy a Gárda megerősödne, akkor lesz ezügyben valami, de hát sajnos ebben nem igazán lehet bízni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén ma mentem utoljára dolgozni. Legközelebb január 3.-án. Vártam már.

Jó pihenést! De jó lenne nekem is pár hétre valahogyan itthon maradni!

 

Én is azért keltem fel, hogy tanuljak. Nincs is jobb ennél egy decemberi esős napon reggel 6-kor !!!

Reggel 6-kor kelek, hogy beérjek a melóba :D

Nem tudom, velemi mi lesz, mert én hajnalban tanulni nem tudok, menni kell menni dolgozni, éjszaka meg pláne nem, soha nem voltam rá képes. Na majd elválik.

 

Nem baj ha rasszista vagy, de ne itt éld ki magad.

Én is ezt mondom, csak ne itt. Vannak erre más honlapok, fórumok is. Ez már nekem is sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy 80% -ban a cigányos cikkeket találod meg. Nem baj ha rasszista vagy, de ne itt éld ki magad. És persze ettől még persze szomorú és elítélendő a dolog ami történt, ez ettől független.

Ody, veled aztán nem egyszerű. :S Megbélyegzel minduntalan és minduntalan. Hiába ide már minden szó.

 

 

Phobos. Igen, sajnos ez a helyzet. Rakj magadra céltáblát és enged magad kirabolni, megfenyegetni.

Ha jól tudom akkor a tankötelezettség most is 16 év :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám! :D

 

5-ös lett a szakdolgozati jegyem, és 5-ös lett az államvizsgám is. :D Most pedig PIHENÉÉÉS végre... egy félév után ideje is már...

Gratulálok Donát, szép munka. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam ma otthon, és megint felkavart a haláleset kicsit. Olxan üres volt a lakás anyu nélkül. Minden cucca ugyanúgy volt, olyan mintha csak lement volna vásárolni.

Hazafelé beugrottam a Lehel téri piacra és megláttam egy embert tinccsel. Bizony ő volt, Kozsó. Ott fényképeszkedett egy nagy hallal biztos valamelyik magazinnak készült a kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.