Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Remélem tudják mit csinálnak. A tavaszi reformlépésekre leszek kíváncsi.

Szerintem nem. Ülnek ott fenn, aztán azt hiszik, hogy az ország mögöttük áll, és bármit lenyomhatnak az emberek torkán. Én már inkább félek az állítólagos tavaszi reformoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olvastam róla pár mondatot, bár az én véleményem ezek szerint nem mérvadó :clap:

Bocsi! Dehogynem! :roll:

 

Bomarr: Igen. Van egy kiforrott álláspontom az infláció növeléssel kapcsolatban, ha érdekel esetleg, akkor priviben kifejtem, nem akarom itt fárasztani a tömeget a sok közgázos agymenéssel. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi! Dehogynem! :roll:

 

Bomarr: Igen. Van egy kiforrott álláspontom az infláció növeléssel kapcsolatban, ha érdekel esetleg, akkor priviben kifejtem, nem akarom itt fárasztani a tömeget a sok közgázos agymenéssel. :clap:

 

 

Engem is érdekelne ha nem gond, bevallom abszólut nem fáraszt a közgázos beírásaid sőt. Sokat tanulok belőlük, mert érthetően írod le és logikusan. Majd akarok is kérdezni valamit az állampapírokkal kapcsolatban csak össze kell szednem pár infót hogy ne legyen hülye a kérdés nagyon. ;) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: röviden annyit írnék, hogy a kormányunk egymással ellentétes stratégiákat követ egyszerre, ami sehová sem fog vezetni, illetve egy irányt tudok... Már abban sem vagyok biztos, hogy ezeket a dolgokat lehet-e stratégiának nevezni, hiszen a szó maga hosszú távú előrelátást feltételez, itt meg inkább rögtönzésekről lehet beszélni. Az inflációs cél emelése csak egy része ennek a "stratégiának", ami ráadásul elég kétélű fegyver, ha nem jól alkalmazzák, csak negatív hatása lesz, pl. elinflálja a maradék megtakarításokat is.

Az elemzéseid pedig engem is mindig érdekelnek, Te az egyetemen még a legjobb forrásokból kapod a jó gondolatokat ösztönző tanítást. :D Én már főleg mikroökonómiával, vagyis cégek gazdálkodásával foglalkozom, a makro dolgok kevésbé állnak közel hozzám.

 

orki: köszönöm, ez nagyon jól esett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnál is fordult már elő, vagy csak nálam csinálja azt a Firefox, hogy minden újraindítás után egyre kevesebb oldal van a könyvjelzők között, végül teljesen eltűnik? A címsort pedig nem lehet legördíteni. Ennek tetejében. még 5 percenként le is vagy a gép. :D Lefuttattam egy víruskeresést, de nem talált semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnál is fordult már elő, vagy csak nálam csinálja azt a Firefox, hogy minden újraindítás után egyre kevesebb oldal van a könyvjelzők között, végül teljesen eltűnik? A címsort pedig nem lehet legördíteni. Ennek tetejében. még 5 percenként le is vagy a gép. :D Lefuttattam egy víruskeresést, de nem talált semmit.

Nem tartozik a rendes működés körébe ez a fajta mutatvány. Telepítsd újra a firefoxot, hátha az megoldja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.