Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A magánnyugdíjpénztárról egy negatív példa.

 

Apámtól 700000 Ft nyugdíjat vettek el 1 évvel ezelőtt, és csak annyit írtak neki levélben, hogy "Sajnáljuk, de elvitte a válság"

 

Egy másik példa. Egy ismerősöm nagybátyjától 1000000 Ft nyugdíjat vettek el valami hasonló indokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magánnyugdíjpénztárról egy negatív példa.

 

Apámtól 700000 Ft nyugdíjat vettek el 1 évvel ezelőtt, és csak annyit írtak neki levélben, hogy "Sajnáljuk, de elvitte a válság"

 

Egy másik példa. Egy ismerősöm nagybátyjától 1000000 Ft nyugdíjat vettek el valami hasonló indokkal.

Persze, elvitte a kiscica, de az vissza is hozza pár év alatt! Itt nincs veszteség realizálás, ezek folyton mozgó tételek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregharcos ma új technikai lépést tett. Blu-ray anyagot konvertált DVD-re :) Aliens volt a szerencsés kiválasztott :D

 

 

Revan, ez a példa se semmi. Főleg ha akkora a vesztesége a pénztárnak végül, hogy csődeljárást/felszámolást kezdeményez maga ellen. Nem is tudom, hogy máshonnan tudnák e fedezni a kiadásaikat. Az állam meg rendszerint annyi adót vet ki, hogy valamelyikből mindig tudja fedezni a másikat. De ebbe már mélyebben nem fogok belemenni. Válasszon ki-ki a saját belátása szerint ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, ez a példa se semmi. Főleg ha akkora a vesztesége a pénztárnak végül, hogy csődeljárást/felszámolást kezdeményez maga ellen. Nem is tudom, hogy máshonnan tudnák e fedezni a kiadásaikat. Az állam meg rendszerint annyi adót vet ki, hogy valamelyikből mindig tudja fedezni a másikat. De ebbe már mélyebben nem fogok belemenni. Válasszon ki-ki a saját belátása szerint ;)
Neked meg tényleg teljesen mindegy, hisz a nyugdíjad biztosítva van, meg lesz is. Most már van miből emelni. Nekem ki fizet majd nyugdíjat?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állam meg rendszerint annyi adót vet ki, hogy valamelyikből mindig tudja fedezni a másikat.

 

 

Ja ezért kellett eltörölni a tizenharmadikat majd csökkenteni a nyugdijakat. Persze meseországban mindig születik egy kis pénz amit oda lehet dugni az öregeknek. A valóságban meg folyamatosan apad. Választani meg sajnos nem tudunk: erről szólt ez az elmúlt pár nap: csak a fenntarthatatlan és tiz éven belül kimuló állami van. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ezért kellett eltörölni a tizenharmadikat majd csökkenteni a nyugdijakat. Persze meseországban mindig születik egy kis pénz amit oda lehet dugni az öregeknek. A valóságban meg folyamatosan apad. Választani meg sajnos nem tudunk: erről szólt ez az elmúlt pár nap: csak a fenntarthatatlan és tiz éven belül kimuló állami van. Ennyi.
Oldie a jobbik álláspontját képviseli. :) Már megszokhattuk. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked meg tényleg teljesen mindegy, hisz a nyugdíjad biztosítva van, meg lesz is. Most már van miből emelni. Nekem ki fizet majd nyugdíjat?
Hogy lenne már teljesen mindegy. Még egy évig kapom, aztán szevasz tavasz. Megtakarításom meg Állami Kincstárjegyben van. Szóval majd én eldöntöm, hogy mi mindegy.

 

 

Oldie a jobbik álláspontját képviseli. :D Már megszokhattuk. ;)
Bazz, ez egyre zavarosabb. Hol a fityesz, hol a Jobbik. Már várom amikor valaki bekiabálja, hogy Oldie a Kétfarkú Kutyapárt aktivistája :) Vicc.....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, konvert témához. Az mé' van, hogy a lejátszott anyagon feltűnő oldalírányú mozgás nem egyenletes, hanem amolyan "csoszogós"? Mit batytam el a beállításoknál? ConvertxtoDVD-t használtam, de most elindítok egy Total Video Konvertálást , hátha.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lenne már teljesen mindegy. Még egy évig kapom, aztán szevasz tavasz. Megtakarításom meg Állami Kincstárjegyben van. Szóval majd én eldöntöm, hogy mi mindegy.
A kommunizmusban mindig lesz nyugdíjad. Szóval én nem aggódnék. Bár nem tudom mitől függ az újabb terminus? Felülvizsgálat?

 

 

Bazz, ez egyre zavarosabb. Hol a fityesz, hol a Jobbik. Már várom amikor valaki bekiabálja, hogy Oldie a Kétfarkú Kutyapárt aktivistája ;) Vicc.....
Kb. így ebben a sorrendben. :) Amúgy tényleg vicc.... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kommunizmusban mindig lesz nyugdíjad. Szóval én nem aggódnék. Bár nem tudom mitől függ az újabb terminus? Felülvizsgálat?
Mint már írtam korábban, két évre adják, aztán életbe lép a szoc. eutanázia jelenség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó is az...de nem nekem. A drágám nem játssza le az írott mkv fájlokat. :)
Gagyit vetté'? ;):)

Noh, éppen ezért kell konvertálni DVD-be, főleg úgy, hogy a BD-s Aliens kiadás meg a társai kaptak magyar 5.1-et. Ez valahogy a korábbi 10 lemezes DVD kiadásra nem került fel. De annyi azért már így is érezhető, hogy a képminőség veri a korábbi verziót még konvertálás után is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bementem dolgozni. Szidtam Orbánékat mint a bokrot. Két Fidsez-fan kolléga reakciója: Te agymosott tájékozatlan vagy, nem érted az egészet. Majd elkezdték a propagandát mondani. Nagy nehezen meg tudtam kérdezni hogy mutassanak már egy olyan kormánygaranciát, hogy én a '98-tól eddig befizetett pénzemet valah visszakapom. Mire ők: Ja az nincs Matolcsy azt mondta 40 év múlva. Megkérdeztem: Titeket ez nem zavar, hogy a megtakarított pénzeteket lenyúlják ,és garancia nincs arra nézve hogy visszakapod? Ők: Nem mert meg kell menteni az országot a szemét komcsi Gyurcsány hagyatékától. Na akkor hagytam ott őket, mert réjöttem hogy az ajtóval értelmesebben el tudnék társalogni.

Azért hoztam ezt fel, mert amíg ennyire fanatikus hívek vannak(pont ma olvastam hogy Orbán támogatottsága 71 %), addig nincs változás. Reménytelen velük észérvekkel vitatkozni.

 

Bomarr, Donát: Köszi, pont a lényeget fogtátok meg ,az öngoskodást. A szomorú az ,hogy elvileg Orbán támogatói a polgárosodott a saját döntéseiért felelősséget válalló embr. Erre pont ők a legnagyobb kádáristák.

 

 

Oldie: nem haragszol ha azt mondom te tényleg a Jobbik demagóg szövegeit nyomatod? Pontosan azokat a szavakat használod amit egy Jobbik-portálon vagy egy Vona-beszédben vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie ugye nem haragszol meg, de nagyon buta emberek a kollégáid. De nem is érdekesek. ezek mindig is voltak és mindig is lesznek. Az érdekes az a 2/3 aki nem a fideszre szavazott. Ha náluk elpattana húr, akkor az agy mosottaknak annyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie ugye nem haragszol meg, de nagyon buta emberek a kollégáid. De nem is érdekesek. ezek mindig is voltak és mindig is lesznek. Az érdekes az a 2/3 aki nem a fideszre szavazott. Ha náluk elpattana húr, akkor az agy mosottaknak annyi.

 

 

Dehogy haragszom. Gondolkodniképtelen fanatikusok. GFélreértés ne essék a másik oldalon is vannak ilyenek. INkább az borzaszt el, hogy negyvenesek és mint a gyerekek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy haragszom. Gondolkodniképtelen fanatikusok. GFélreértés ne essék a másik oldalon is vannak ilyenek. INkább az borzaszt el, hogy negyvenesek és mint a gyerekek.
Szegények. orbánc a néphülyítésben nagyon jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bementem dolgozni. Szidtam Orbánékat mint a bokrot. Két Fidsez-fan kolléga reakciója: Te agymosott tájékozatlan vagy, nem érted az egészet. Majd elkezdték a propagandát mondani. Nagy nehezen meg tudtam kérdezni hogy mutassanak már egy olyan kormánygaranciát, hogy én a '98-tól eddig befizetett pénzemet valah visszakapom. Mire ők: Ja az nincs Matolcsy azt mondta 40 év múlva. Megkérdeztem: Titeket ez nem zavar, hogy a megtakarított pénzeteket lenyúlják ,és garancia nincs arra nézve hogy visszakapod? Ők: Nem mert meg kell menteni az országot a szemét komcsi Gyurcsány hagyatékától. Na akkor hagytam ott őket, mert réjöttem hogy az ajtóval értelmesebben el tudnék társalogni.

 

Frenkie, előrementem az időben két napot, és megszereztem az aznapi újságot ;)

 

d862d8f1151b4c4b88aaead8d381025f.0.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: nem haragszol ha azt mondom te tényleg a Jobbik demagóg szövegeit nyomatod? Pontosan azokat a szavakat használod amit egy Jobbik-portálon vagy egy Vona-beszédben vannak.
Nem, ha te sem haragszol azért ha azt mondom, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy miket is mondanak valójában a Jobbik-portálon vagy hogy miről szól valójában egy Vona beszéd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.