Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fú, hogy én mennyire utálom a kémiát! :D Bár ehhez valószínűleg nagyban hozzájárul, hogy rohadtul nem értem és számomra teljesen átláthatatlan. Ráadásul év végén még vizsgáznunk is kell belőle, mivel jövőre már nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a kémia fantasztikus! Lényegében a saját világunk leírása. Ajánlom P.W Atkins : A periódusos birodalom című könyvét. Olvasmányos és nagyon szórakoztató kalauz ez az elemek világába.
Én szeretném, csak nem értem. :D Hiába érdekel.

A könyvajánlót köszi, majd utánanézek.

 

De erről szerintem az oktatás tehet, hihetetlenül szárazon tanították nekünk a kémiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az origon, miszerint a magyar alkotmány módosításában az is egy lehetőség, hogy visszaállítanák a magyar királyságot. :D

 

 

Tény és való, ahol még királyság van az EUban ( Dánia, Hollandia, Svédország, Anglia, Spanyolország) ott elég jó az életszínvonal.. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az origon, miszerint a magyar alkotmány módosításában az is egy lehetőség, hogy visszaállítanák a magyar királyságot. :D

 

 

Tény és való, ahol még királyság van az EUban ( Dánia, Hollandia, Svédország, Anglia, Spanyolország) ott elég jó az életszínvonal.. :D

És ki lenne a király? Megkeresik Szent István leszármazottját? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De erről szerintem az oktatás tehet, hihetetlenül szárazon tanították nekünk a kémiát.

Nekünk is. Az egyetlen óra volt, amin képes voltam elaludni (pláne, hogy nyolc órás tannap végére tették testnevelés utánra).

 

Erről a királykodásról is Hofi jut eszembe (milyen politikai kérdésről nem? :D ): "Viktorka azért vitette át a parlamentbe a koronát, hogy éjjelente próbálgassa." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastátok az indexen azt a cikket? Egy 90 éves ember benyújtotta trónigényét, mint IV. Béla egyenes ági leszármazottja, na várjatok, előkeresem...:

 

http://index.hu/belfold/2010/11/10/daka_jo..._magyar_tronra/

 

Azt hittem, ez itt mindenkinek megvolt. :D

 

Más:

 

Megkaptam a szakdolgozatom értékelését. Belső konzulens: 25/24 pont, külső konzulens: 25/25 pont, jeles. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De erről szerintem az oktatás tehet, hihetetlenül szárazon tanították nekünk a kémiát.

Nekem pl. kimaradt az életemből 2 hónap a 7. osztályban, és tankönyvből tanultam meg pár hét alatt a kimaradt kémiát, az jó volt :D A könyv sokat tud segíteni :P

 

Nem olvastátok az indexen azt a cikket? Egy 90 éves ember benyújtotta trónigényét, mint IV. Béla egyenes ági leszármazottja, na várjatok, előkeresem...:

 

Megkaptam a szakdolgozatom értékelését. Belső konzulens: 25/24 pont, külső konzulens: 25/25 pont, jeles. :P

Csak a főcímet olvastam, a cikket nem futottam át.

Gratula, szép eredmény :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig öt éve is jó színész volt, és szimpatikus. Az más kérdés, hogy a jelleme lehet elítélhető. Akik színházba is járnak, azok a megmondhatói milyen zseniálisan játszik. :P
Én sokszor láttam Stohl Andrást színházban játszani kezdő színész kora óta, és mindig kiemelkedően jó volt. Ő az a színész, aki Shakespeare-től kezdve modern darabokig, délceg hős szerelmestől dadogó félszeg szerencsétlenig mindent el tud játszani, és úgy, hogy közben eszembe sem jut a Való Világ vagy akár az, amit magánemberként botrányosan művel. Ez persze nem felmentés, és csak reménykedni lehet benne, hogy mindenki érdekében észre tér. Keressen pénzt mellette a kereskedelmi csatornákon, az engem nem zavar, ott úgysem nézem. Csak ezzel az önpusztító és másokat is veszélybe sodró élettel szakíthatna már végre...

 

Egyébként épp a héten fogom megint látni egy kétszemélyes darabban Szabó Győzővel, két zsarut játszanak majd benne, minimál diszletek között, majd beszámolok róla, milyen volt. De nem tagadom, hogy jó előadásra számítok.

 

De erről szerintem az oktatás tehet, hihetetlenül szárazon tanították nekünk a kémiát.
Dettó.

 

Nekem mindig, amikor vizet iszok az jut szembe, hogy ezt üstökösök hozták a földre... Ráadásul hidrogén is van benne, ami meg kb. 12 milliárd évvel ezelőtt keletkezett.... De ott az arany vagy az ezüst. azok mind egy szupernóva robbanásban jöttek létre valamikor nagyon régen. És most itt van, megfoghatom....ez szerintem az egyik legcsodálatosabb dolog. :P
Kár, hogy ilyen véleményt sosem hallottam/olvastam korábban, akkor biztos jobban megszerettem volna a kémiát. :P Így sajnos én is azok közé tartozom, akik anno örültek, amikor nem kellett már tanulni.

 

Megkaptam a szakdolgozatom értékelését. Belső konzulens: 25/24 pont, külső konzulens: 25/25 pont, jeles. :P
Gratulálok! :D

És mi a következő szakmai próbatétel? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt Donát!

 

Ezennel bejelentem indulásomat a Királyi trónért! Én akarok lenni a Király!!! Szavazzatok rám! (vagy Királyra nem szavaznak? :D )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.