Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Érdemes megnézni a két suttyót, de az igazi rettenet a kép alatt olvasható. A Blikkhez link vezetett nem szoktam olvasni az oldalukat.

Ma hallottam a munkahelyen, elképesztő, hogy ennyivel megússzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mocskos rasszisták! :) Pedig nekik ez a gyerekszeretet. Értsétek meg végre őket. Lehet hogy csak helyre akarták kalapálni, csak összevesztek, hogy ki merről üsse. Tolerancia gyerekek, tolerancia. És máskülönben is most azt akarjátok, hogy húsz évesen börtönben szülje a következőt? Hát micsoda hányatott sorsa lenne annak a csöpp kis gyereknek meg a soron következő húsznak ami kipotyog belőle? Húszból tizenkettőt még agyoncsap, a többit meg felneveli a putriban. A maradék nyolc meg csak összelopja egy idő után a megélhetési valót anyucinak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép kezdeményezés, de haszna.........nem sok. Elég csak olvasni a fogyatékosok fórumait ahol ők a helyzetükre már a "szociális eutanázia" kifejezést használják. Az ellátásból sorra rúgják ki őket, munkahelyük nincs, nem kellenek sehová, mehetnek a híd alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép kezdeményezés, de haszna.........nem sok. Elég csak olvasni a fogyatékosok fórumait ahol ők a helyzetükre már a "szociális eutanázia" kifejezést használják. Az ellátásból sorra rúgják ki őket, munkahelyük nincs, nem kellenek sehová, mehetnek a híd alá.
Vannak pozitív kivételek is. Itt is van a fórumon egy ilyen lány.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem terveztem, de az orvosom meggyőzött a H1N1 oltás beadásáról. Amúgy Pildi, ugyanazt mondta ő is amit anyukám is(aki gyógyszeriparban foglalkozik), hogy nem számít hogy mikori az oltás, mert ha átmegy a teszten akkor nincs probléma. A gyógyszerek jóóónóagy része "lejárt". Mindenképp megéri beadatni, és most nem azért mert jujj halálos vírus, hanem mert én spec nem akarok épp vizsgaidőszak alatt lázas lenni.

De tavaly végzett ez az orvosnő valamilyen felmérést is arról, hogy aki nála beoltotta magát, az még egy megfázás miatt se ment be utána.

 

A másik, legfontosabb és legtragikusabb része a dolognak hogy le kell szoknom az alkoholról a 160-as vérnyomásom miatt. :)

Spoiler:

A nagy SZ*RT :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem terveztem, de az orvosom meggyőzött a H1N1 oltás beadásáról. Amúgy Pildi, ugyanazt mondta ő is amit anyukám is(aki gyógyszeriparban foglalkozik), hogy nem számít hogy mikori az oltás, mert ha átmegy a teszten akkor nincs probléma. A gyógyszerek jóóónóagy része "lejárt". Mindenképp megéri beadatni, és most nem azért mert jujj halálos vírus, hanem mert én spec nem akarok épp vizsgaidőszak alatt lázas lenni.

De tavaly végzett ez az orvosnő valamilyen felmérést is arról, hogy aki nála beoltotta magát, az még egy megfázás miatt se ment be utána.

 

A másik, legfontosabb és legtragikusabb része a dolognak hogy le kell szoknom az alkoholról a 160-as vérnyomásom miatt. :|

Spoiler:

A nagy SZ*RT :)

 

Az alkoholról lehet hogy le kell szoknod, de a sörröl nem. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem terveztem, de az orvosom meggyőzött a H1N1 oltás beadásáról. Amúgy Pildi, ugyanazt mondta ő is amit anyukám is(aki gyógyszeriparban foglalkozik), hogy nem számít hogy mikori az oltás, mert ha átmegy a teszten akkor nincs probléma. A gyógyszerek jóóónóagy része "lejárt". Mindenképp megéri beadatni, és most nem azért mert jujj halálos vírus, hanem mert én spec nem akarok épp vizsgaidőszak alatt lázas lenni.

De tavaly végzett ez az orvosnő valamilyen felmérést is arról, hogy aki nála beoltotta magát, az még egy megfázás miatt se ment be utána.

 

A másik, legfontosabb és legtragikusabb része a dolognak hogy le kell szoknom az alkoholról a 160-as vérnyomásom miatt. :|

Köszi a tanácsot, lehet, hogy megfogadom. :D Ahogy a múltkor írtam, nekem jók a tapasztalataim a tavalyi oltás hatásáról, nem lettünk betegek egyáltalán.

 

A vérnyomásodra viszont vigyázhatnál, mert lehet, hogy 18 évesen még nem tűnik fontosnak, de később majd az lesz. :) Persze nem kell teljes absztinenciát fogadni, csak a mértéket tartani.

 

 

Sajnos csak kivételek és nem a nagy átlag. Kíváncsi vagyok, hogy nekem melyik végjáték jut. :S
Reméljük, hogy semmi rossz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik, legfontosabb és legtragikusabb része a dolognak hogy le kell szoknom az alkoholról a 160-as vérnyomásom miatt. :D
Az szép, az én átlagos vérnyomásom kb. 110 körül szokott lenni (plusz-minusz 5) :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alkoholról lehet hogy le kell szoknod, de a sörröl nem. :):D
Igyak alkoholmenteset vagy mi? Ne sértegessük egymást. :D

 

A vérnyomásodra viszont vigyázhatnál, mert lehet, hogy 18 évesen még nem tűnik fontosnak, de később majd az lesz. :| Persze nem kell teljes absztinenciát fogadni, csak a mértéket tartani.
18? Ó, hát nem vagyok én már olyan fiatal.

Amúgy komolyan veszem a dolgot, ezért mentem el orvoshoz. Nagyapám stroke-ba halt bele, apámnak is volt, így elég sanszos hogy én se úszom meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szép, az én átlagos vérnyomásom kb. 110 körül szokott lenni (plusz-minusz 5) :D

Nekem is ilyesmit mérnek a dokinál, a munkahelyin meg kb. 90-95-t, szóval leszoktam arról, hogy itt nézzék a vérnyomásom, mert szerintem rossz a mérő :D

De a pulzusom nyugalmi állapotban is legalább 90, szóval azért ez a szív-dolog kicsit összetettebb kérdés :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18? Ó, hát nem vagyok én már olyan fiatal.

Amúgy komolyan veszem a dolgot, ezért mentem el orvoshoz. Nagyapám stroke-ba halt bele, apámnak is volt, így elég sanszos hogy én se úszom meg.

Bocsánat az egy év fiatalításért. Bár később még jól jönne. :)

És ha komolyan veszed, az jó, akkor talán mégis megúszhatod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brad Pitt megtapasztalhatta milyen a magyar valóság. Már a forgatási helyszínen lába kél a dolgoknak.

Ejh ezek az enyveskezű "magyarorkok"

http://www.origo.hu/filmklub/20101118-ello...n-a-jozsef.html

 

 

Elképesztő komolyan. Újabb országimázs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brad Pitt megtapasztalhatta milyen a magyar valóság. Már a forgatási helyszínen lába kél a dolgoknak.

Ejh ezek az enyveskezű "magyarorkok"

http://www.origo.hu/filmklub/20101118-ello...n-a-jozsef.html

 

Brad Pitt biztos most találkozott először lopással. Ilyet Amerikában még fel se találtak. Ott grafikonokkal magyarázzák a külföldre utazoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brad Pitt biztos most találkozott először lopással. Ilyet Amerikában még fel se találtak. Ott grafikonokkal magyarázzák a külföldre utazoknak.

 

 

Persze Amerikában is van lopás, de az hogy pont itt lopták el, nem vet jó fényt az országra. Elég ha csak Oprah müsorában megemlíti amit több tízmillió amerikai néz, már kevesebb turísta jön ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.