Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldie: Itt vannak a hevarjaid. Én csak annyit mondok, hogy Apache-okat oda aztán tűz ,amig nyugati rendszert nem csinálnak. :)
Áh, az keresztes háború lenne. Valami normális iszlám állam kéne, hogy ott helyre tegye az szélsőséges iszlamistákat.

 

 

Áh, nem az a lényeg, emiatt minden második héten is boldog lehetnék akár. :D

 

Hanem MILYEN lánnyal, ez itt a fontos!!! :D

Minden második héten?!?! Hová rohansz öregem? :D Nem semmi iramot diktálsz, vagy diktálnak neked a nők :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, lehet, hogy páran tudjátok (kudar biztosan :D ), de július vége óta egy önálló képregény-trilógián dolgoztam, aminek az első fejezete a héten került fel teljesen a netre, így megosztanám veletek is.

 

Kérem írjatok róla, hogy tetszett meg amit akartok :D

 

Vincent, a démoni nyomozó

fa4c58106244373.jpg

http://www.multiupload.com/WDYEZO9UHX

jelszó: kisordog

 

Akinek bejött kiteheti háttérképnek is

e65646106244378.jpg

http://kisordog-bagoly.atw.hu/Vincent/Vinc...1_wallpaper.rar

 

Valamint akinek baromira bejött, annak készítettem egy CubeCraft-os Vincent figurát

5f27dc106244391.jpg

http://kisordog-bagoly.atw.hu/Vincent/Vincent_1.rar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen kudar elég jól ismeri már, és próbáltam ott segíteni ahol tudtam. :D

Első próbálkozásra nagyon jó, és remélem hogy kicsit köszönhető ez a lelkesedés a Deverauxnak. :D

A cubeot még nem nyomtattam ki, majd ha lesz nekem is akkor egyben. :D

Már a borító is sokkal jobban néz ki. Kira.

És én most is csak azt tudom mondani amit eddig is hogy hajrá, és csak gyakorolni, gyakorolni. :D

Tessék szépen másoknak is letölteni és elolvasni. :D

 

UI: hamarosan elkészül a Dev. 3. fejezete is. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, lehet, hogy páran tudjátok (kudar biztosan :D ), de július vége óta egy önálló képregény-trilógián dolgoztam, aminek az első fejezete a héten került fel teljesen a netre, így megosztanám veletek is.

Spoiler:

Vincent-et véletlenül nem a lego Batman készleteinek Madárijeszőjéről mintáztad? Kísérteties a hasonlóság.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Vincent-et véletlenül nem a lego Batman készleteinek Madárijeszőjéről mintáztad? Kísérteties a hasonlóság.... :D

 

 

Igen, őróla lett nagyrészt mintázva, az egyik kedvenc Batmanes gonoszom (kiv. a filmet, mert ott pocsék).

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérem írjatok róla, hogy tetszett meg amit akartok :D
Nekem tetszett. A "Vince a nők bálványa" dolgon nagyokat vihorásztam. :D

A barna ruhás rosszcsajt Milluka kaptáros figurája ihlette?

 

Néhány hiba amiket kiszúrtam:

 

megnyomod a riasztót

helyzet a holttesstel

kutagodjunk még

síros kislány

Mondd meg nekem

bocsátsák rendelkezésedre

tetóválás

cselekedeiért

nem ússza meg egy könnyen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A barna ruhás rosszcsajt Milluka kaptáros figurája ihlette?
Nem, egy western-es csaj ihlettet meg :D

A hibákért köszi, majd javítom :D

 

Szerk: észbe kaptam, te a bank előttire gondolsz :D Nem tudom honnan jött már az ihlet rá, de így megnézve tényleg hasonlít rá :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, lehet, hogy páran tudjátok (kudar biztosan :D ), de július vége óta egy önálló képregény-trilógián dolgoztam, aminek az első fejezete a héten került fel teljesen a netre, így megosztanám veletek is.
Gratula, Phobos! :D

 

 

Ez most nem kötödik semmihez csak találtam és szerintem érdekes. Nem tudtam, hogy Magyarországon vannak ilyen jól megmaradt barlanglakás kolóniák. Ma már nem lakik bennük senki, csak művésztelepek, de jól néznek ki:
Én sem jártam még arrafelé, de érdemes lenne megnézni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik barátnőm munkahelye támogat egy gyermekotthont, ahol árva vagy elhagyott gyerekek élnek, és ennek egyik formája, hogy a gyerekek egy-egy karácsonyi ajándék kívánságát lehetőség szerint teljesítik. A lista nagyon megható: van, aki egyszerűen csak egy 35-ös edzőcipőt kért, más focilabdát pumpával, vagy babát, vagy kézi súlyzó készletet, vagy szánkót - de olyan is akadt, aki egyszerűen csak csokoládé hegyeket...

Az egész apropója, amiért hozzám is eljutott a hír, az, hogy az egyik 12 éves kissrác Star Wars könyvet vagy DVD-t kér. :D Még egy filmes kívánság volt: egy 18 éves srác Lost 2. évadot szeretne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jöttem haza nagymamámtól, felszálltak -embernek nem igazán nevezhető - szurkolók a villamosra. Valami Újpesttel kapcsolatos meccs van ma. Végigordították az utat, minősíthetetlen hangnemben beszéltek a hölgyekről, a "Gyurcsány takarodj" ,sokszor elhangzott(Pedig már rég nem miniszterelnök), nameg a szokásos zsidózás. Mindez tizenéves kölykök szájából. Nagyon nehezen álltam meg hogy a hangadót lerugdaljam a villamosról. :yes: Tipikus ostoba megvezethető barom szavazók voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jöttem haza nagymamámtól, felszálltak -embernek nem igazán nevezhető - szurkolók a villamosra. Valami Újpesttel kapcsolatos meccs van ma. Végigordították az utat, minősíthetetlen hangnemben beszéltek a hölgyekről, a "Gyurcsány takarodj" ,sokszor elhangzott(Pedig már rég nem miniszterelnök), nameg a szokásos zsidózás. Mindez tizenéves kölykök szájából. Nagyon nehezen álltam meg hogy a hangadót lerugdaljam a villamosról. :yes: Tipikus ostoba megvezethető barom szavazók voltak.

Hát igen vannak a világnak szarvatlan marhái :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jöttem haza nagymamámtól, felszálltak -embernek nem igazán nevezhető - szurkolók a villamosra. Valami Újpesttel kapcsolatos meccs van ma. Végigordították az utat, minősíthetetlen hangnemben beszéltek a hölgyekről, a "Gyurcsány takarodj" ,sokszor elhangzott(Pedig már rég nem miniszterelnök), nameg a szokásos zsidózás. Mindez tizenéves kölykök szájából. Nagyon nehezen álltam meg hogy a hangadót lerugdaljam a villamosról. :yes: Tipikus ostoba megvezethető barom szavazók voltak.

 

 

Lila majmok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ilyenek minden meccsen vannak, ne kombinálj már megint :yes: Én múltkor fradi szurkolókkal futottam össze vonaton :yes: Gondold el mi volt akkor mikor begördültünk Újpest-Rákospalotára :yes::D :D
A meccsekre az alja ember jár, aki olyan buta mint a föld.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez aranyos! Van mód, hogy a Saga fórum valamilyen szinten "adoptálja" a gyereket? Összedobhatnánk egy fórumos küldeményt, rajongóktól az ifjú rajongónak.... persze nem lenne fair a többivel szemben :yes:
Egy DVD pl. akár közösségi ajándék is lehet, hiszen többen is nézhetik, bár csak egyikük birtokolja. Így talán nem annyira igazságtalan.

 

 

Ne általánosítsunk, számomra ezek az alja emberek akik meccsen kívül üvöltenek.
Én is jártam meccsre régebben a barátaimmal, és valóban, kétféle szurkoló van: aki a játékért megy és aki a balhéért. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.