Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Francba. Egyébként most nézem 10-en vagyunk fent egyszerre. :) Vissza a tanuláshoz. A suli elejére ki van írva:˝Erőszakmentes, Egészségtudatos Iskola˝ csakhogy ebből semmi nem igaz. A kisebbség tör-zúz mindent és olyan cigi szag árad a WC-ből :) Én nem cigizek szerencsére mert 1. a nagymamám cigizik és mindig olyan füst szaga van a ruhámnak miután átmentünk hozzájuk hogy a hányinger keringet, 2. én nem fogom olyan (már bocsánat a kifejezésért) sz*rokkal. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugarum, nehéznek tűnik, de tényleg lesz ennél sokkal keményebb próba is az életben. Egyébként nem értek egyet azzal, hogy ennyire stresszelni kéne a srácokat.

 

 

Hehhe, én meg totál drogosnak lennék nézhető a karom alapján. Tegnap s intér laboros össze-vissza szurkálta a karom némi vér reményében. eredménye: Két nagy lila folt. Ortis is dühöngött, közölte, hogy a nő sarlatán... :) Jellemző még hogy majdnem két órát vártam a tüdőszűrésre is, és mikor kivertem a balhét derült ki, hogy nem volt ott a nevem, elfelejtette az aszisztens kinyomtatni. Ha nem reklamálok, még tán ma is ott ülnék. De legalább minden megvan, az utolsó lelet jövőhét szerdánj jön, és utána mehetek gyakorlatra! Ugye egyetértetek, hogy Oldi még sajnos nem óvodaérett? :) (Sajnos, így nem vihetlek oda a sok csinos és fiatal óvónéni közelébe! Rossz hatással lennének a fejlődésedre! :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugarum, nehéznek tűnik, de tényleg lesz ennél sokkal keményebb próba is az életben. Egyébként nem értek egyet azzal, hogy ennyire stresszelni kéne a srácokat.

 

 

Hehhe, én meg totál drogosnak lennék nézhető a karom alapján. Tegnap s intér laboros össze-vissza szurkálta a karom némi vér reményében. eredménye: Két nagy lila folt. Ortis is dühöngött, közölte, hogy a nő sarlatán... :) Jellemző még hogy majdnem két órát vártam a tüdőszűrésre is, és mikor kivertem a balhét derült ki, hogy nem volt ott a nevem, elfelejtette az aszisztens kinyomtatni. Ha nem reklamálok, még tán ma is ott ülnék. De legalább minden megvan, az utolsó lelet jövőhét szerdánj jön, és utána mehetek gyakorlatra! Ugye egyetértetek, hogy Oldi még sajnos nem óvodaérett? :) (Sajnos, így nem vihetlek oda a sok csinos és fiatal óvónéni közelébe! Rossz hatással lennének a fejlődésedre! :) )

Hát igen anyám is ki van akadva hogy nem kéne két lábon járó lexikonokat csinálni a gyerekekből. Néha már úgy érzem hagyni kéne a fenébe. De nem lehet :)

Én szemorvosnál voltam úgy hogy volt 16:00-ra időpontom és 19:00-kor kerültem sorra.

Meg az is aranyos hogy a 80 évesek a gyerekszemészetre jöttek

Na mindegy ahogy egy barátom mondja: Az élet egy k*rva szar játék, de a grafikája nagyon ott van.^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek boldogat!

 

 

Ha már ünneplés: holnap lesz Govardan-puja. Történt, hogy Krsna (ötévesen) kitalálta, hogy Vrindavan lakói ne Indrának (a félistenek királyának) áldozzanak, hanem a Govardan nevű szent hegynek. Ráadásul az áldozati menüt végül ő ette meg, ami annyira felbosszantotta Indrát, hogy egy hatalmas pusztító vihart küldött rájuk. Krisna meg a bal keze kisujjával fölemelte a hegyet, és mindenki beállt alá, emberek és marhák együtt.

lifting-govardhana.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek boldogat!

 

 

Ha már ünneplés: holnap lesz Govardan-puja. Történt, hogy Krsna (ötévesen) kitalálta, hogy Vrindavan lakói ne Indrának (a félistenek királyának) áldozzanak, hanem a Govardan nevű szent hegynek. Ráadásul az áldozati menüt végül ő ette meg, ami annyira felbosszantotta Indrát, hogy egy hatalmas pusztító vihart küldött rájuk. Krisna meg a bal keze kisujjával fölemelte a hegyet, és mindenki beállt alá, emberek és marhák együtt.

lifting-govardhana.jpg

Bocs ezt kulturálatlanságomnak köszönhetően nagy baj ha semmit nem értek ebből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te biztos nem tévedsz soha. :P

Természetesen :)

Komolyabban mondva 99 %-ban nekem szokott igazam lenni a mi ügyeinkben, ha mégsem, akkor is a partner h*lyesége miatt történik probléma, szóval így is, úgy is oda lyukadunk ki, hogy sose ;)

 

Boldog születésnapot te vén öreg kopasz.

Boldog születésnapot, Obi1 :D Azért remélem, ilyen csúnya színű inget nem veszel fel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.