Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez így lenne helyénvaló. De remélem nem Vonától várod ezt a fordulatot, mert a pártjában kb. két kezünkön megszámlálható értelmes ember van. A többi olyan hülye, hogy ha azt mondanám nekik, hogy a Nap nyugaton kell fel, minden zokszó nélkül elhinnék. Amúgy sztem nem Lendvai Ildikóra kellene már haragudnod, hanem a mostani hatalomra, ahol eszméletlen sok mumifikálódott komcsi van. De valahogy ezeket nem akarod megtalálni, csak a Gyurcsányt, meg a Lendvait. Gyanús vagy te nekem.
Megtalálom őket is nyugi, mert nem az MSZP padsoraira szűkítettem le a kört. Másrészről beszéltünk már róla, hogy sok van a Fityesz soraiban is, csak uram bocsá' az ő nevüket nem vágom mint az ismertebbekét.

Ami Vonát illeti meg úgy magát a háta mögött lévő pártot, őrülök neki, hogy egyre másra kerülnek ki onnan is infók, hogy milyen összezördülések vannak "házon" belül, mert így szépen le fognak morzsolódni azok akik csak a saját karrierjük érdekében pártoltak át vagy léptek be. De még így is a leghitelesebb pártnak tartom őket, mert nekik volt legelőször használható programjuk a gazdasági helyzetre, melyből a Fityesz rögtön ki is fogta a hátszelet mikor az első nemzeti törvényeket megszavaz(ta)tta. Trianon emléknap, iskolások határon túli kirándulása az elcsatolt részekre miegymás. De nagyjából ennyi és nem több, mert míg a Jobbik programja sok helyen mentes a külföldi elvárásoknak való megfeleléseknek addig Orbánt kötik a korábbi "szerződései". Igazán meg véleményt alkotni, úgy önmagáról a Jobbikról majd akkor fogok ha ők lesznek hatalmon és nem váltják be az ígéreteiket. Ők egy alulról szerveződő mozgalom, talán a legmentesebbek a komcsi érától. Most négy év talán elég lesz arra, hogy a te általad említett értelmes emberek maradjanak csak benne, illetve valóban a hazáért tenni akarók csatlakozzanak még hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A dátumban szerintem tévedtél. Az november 16 lesz, de persze a lényegen nem változtat.

 

Oldie: Igen '56-ban is megjelent a csőcselék mint manapság. Tudniillik csőcselék minden rendszerben van. Ismertetőjelük az, hogy nem érdekli őket az ideológia, csak a balhé. Tipikus mai megtestesitői a Fradi- és Újpest szurkolók kemény magjai politikai szinten meg a Jobbik körül gyülekeznek. Ők egyszerűek mint a faék, egyszerű szavakakal is hűlyitik őket. Pl a zsidók el akarják foglalni Magyarországot és a többi marhaság. Gondolkodni képtelenek csak azt kell nekik mondani/sugallni hogy üss. Hogy kit az ezen rétegnek mindegy nekik kell egy ellenségkép, és tulajdonképpen azért üt mert az egész elsz*rt életét veri el máson. Ez a fajta lépett be annak idején az SS-be a, nyilasok közé, majd az Ávóba mint verőlegény.

Mert ne legyenek illúzióink ha a Jobbik lenne most kétharmados többségben ,akkor már alakulgatna ilyen szervezet.

2006-ban is ez az ember allati réteg ostromolta a tv-t majd október 23.-án a tv-t.

Na de térjünk rá az ártatlanok verésére. Előszőr is akkoriban az ünnep elötti pár hét eseményeit alapul véve biztosra volt mondható hogy lesz egy nagyobb balhé. Namost aki ennek ellenére kiment a Fidesz-gyűlésre és a rendezvény után nem távozott azonnal azt annyira nem tudom sajnálni. Aki meg ott lakott az miért nem várta meg a balhé végét és akkor ment haza? Mit csinált volna a rendőr? Kérte volna a személyit miközben stresszben volt, és dobálták kővel? Cinikus lesz amit írok de így gondolom. Minek ment oda? Ennyi.

A legszomorúbb az hogy még egy csomó lóvét is kapnak. Ebből majd azt szűri le hogy nyugodtan lehet balhézni. Én letöltendőt adtam volna nekik és minden kárt kifizetnek. Mert ugye a betört kirakatokok valakié akinek kára keletkezett. Ja és minden szemetet ő szed össze amit a kukákból kiborított.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A dátumban szerintem tévedtél. Az november 16 lesz, de persze a lényegen nem változtat.

 

Oldie: Igen '56-ban is megjelent a csőcselék mint manapság. Tudniillik csőcselék minden rendszerben van. Ismertetőjelük az, hogy nem érdekli őket az ideológia, csak a balhé. Tipikus mai megtestesitői a Fradi- és Újpest szurkolók kemény magjai politikai szinten meg a Jobbik körül gyülekeznek. Ők egyszerűek mint a faék, egyszerű szavakakal is hűlyitik őket. Pl a zsidók el akarják foglalni Magyarországot és a többi marhaság. Gondolkodni képtelenek csak azt kell nekik mondani/sugallni hogy üss. Hogy kit az ezen rétegnek mindegy nekik kell egy ellenségkép, és tulajdonképpen azért üt mert az egész elsz*rt életét veri el máson. Ez a fajta lépett be annak idején az SS-be a, nyilasok közé, majd az Ávóba mint verőlegény.

Mert ne legyenek illúzióink ha a Jobbik lenne most kétharmados többségben ,akkor már alakulgatna ilyen szervezet.

2006-ban is ez az ember allati réteg ostromolta a tv-t majd október 23.-án a tv-t.

Na de térjünk rá az ártatlanok verésére. Előszőr is akkoriban az ünnep elötti pár hét eseményeit alapul véve biztosra volt mondható hogy lesz egy nagyobb balhé. Namost aki ennek ellenére kiment a Fidesz-gyűlésre és a rendezvény után nem távozott azonnal azt annyira nem tudom sajnálni. Aki meg ott lakott az miért nem várta meg a balhé végét és akkor ment haza? Mit csinált volna a rendőr? Kérte volna a személyit miközben stresszben volt, és dobálták kővel? Cinikus lesz amit írok de így gondolom. Minek ment oda? Ennyi.

A legszomorúbb az hogy még egy csomó lóvét is kapnak. Ebből majd azt szűri le hogy nyugodtan lehet balhézni. Én letöltendőt adtam volna nekik és minden kárt kifizetnek. Mert ugye a betört kirakatokok valakié akinek kára keletkezett. Ja és minden szemetet ő szed össze amit a kukákból kiborított.

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Főleg az utolsó mondattal ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nem csak éles lőszerekkel lehet diktatúrát folytatni.

De csak abba lehet végérvényesen belehalni, és ez szerintem egy baromi lényeges különbség. Márpedig, amíg egy felelős kormány nem ad parancsot, hogy a jogosan, kulturáltan tüntetőkre éles lőszerrel lőjenek, hanem a randalírozó tömegre lövet rá csak gumilövedékkel, addig nincsenek diktatórikus módszerek, mert akkor még felállhatsz és folytathatod. Kivéve, ha nyápic seggfej vagy, mert akkor természetesen fület-farkat behúzva mész sírni papához és mamához. Hogy voltak ártatlan áldozatok? Pechük volt, sajnos, ez van, ez kell szeretni. Ha tökéletes rendszert akarsz, akkor feküdj le, hunyd be a szemed és álmodj róla szépeket, mert a világban tökéletesség nincs, így egy ilyen tömegbunyóban vannak ártatlan áldozatok is. De még ők is felkelhetnek, és nem a föld alatt fekszenek, golyóval a hátukban.

 

Dzséjt: A dátumban szerintem tévedtél. Az november 16 lesz, de persze a lényegen nem változtat.

Nem, az október 26.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak abba lehet végérvényesen belehalni, és ez szerintem egy baromi lényeges különbség. Márpedig, amíg egy felelős kormány nem ad parancsot, hogy a jogosan, kulturáltan tüntetőkre éles lőszerrel lőjenek, hanem a randalírozó tömegre lövet rá csak gumilövedékkel, addig nincsenek diktatórikus módszerek, mert akkor még felállhatsz és folytathatod. Kivéve, ha nyápic seggfej vagy, mert akkor természetesen fület-farkat behúzva mész sírni papához és mamához. Hogy voltak ártatlan áldozatok? Pechük volt, sajnos, ez van, ez kell szeretni. Ha tökéletes rendszert akarsz, akkor feküdj le, hunyd be a szemed és álmodj róla szépeket, mert a világban tökéletesség nincs, így egy ilyen tömegbunyóban vannak ártatlan áldozatok is. De még ők is felkelhetnek, és nem a föld alatt fekszenek, golyóval a hátukban.

 

 

Nem, az október 26.

 

 

De te október 16-ot írtál ami nem lehet ugye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor is jó, de mehetek én is. :D

No ezt majd megdumáljuk még :D

 

Várom már az egymillió munkahelyet és az elszámoltatást.

Nekem elég lenne az első is, de az nagyon kéne, csak látnám már (ehelyett elbocsátásokról van szó) ;)

 

Az emberek miért ölték általában egymást, ha nem ezen három valamelyikéért?

Meg a pénzért :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie kicsit mosod a szezont a fazonnal. Elégé egy kalap alá veszel majd mindenkit. Nézz utána inkább a dolgoknak. ;)

 

 

Dzséjt, ennyi erővel meg mindenki húzza be a fülét-farkát, mi? :D Ha hazudnak neki, vagy meglopják tűrje csak a birka. Abban igazat adok, hogy nem kell nyavalyogni. Ha megdobsz valakit számíts rá, hogy visszadobnak.

 

 

 

Szerk:

 

"Pl a zsidók el akarják foglalni Magyarországot és a többi marhaság."

 

Nem először emlegeted Frenkie ezt a rettenetes hazugságot mellyel szerinted etetik a magyar népet. Hát íme Simon Perez cáfolata:

 

 

Kérdem akkor, hogy ez meg mi ha nem az ami amit egyenesen kimond. Világosíts fel kérlek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így lenne helyénvaló. De remélem nem Vonától várod ezt a fordulatot, mert a pártjában kb. két kezünkön megszámlálható értelmes ember van. A többi olyan hülye, hogy ha azt mondanám nekik, hogy a Nap nyugaton kel fel, minden zokszó nélkül elhinnék. Amúgy sztem nem Lendvai Ildikóra kellene már haragudnod, hanem a mostani hatalomra, ahol eszméletlen sok mumifikálódott komcsi van. De valahogy ezeket nem akarod megtalálni, csak a Gyurcsányt, meg a Lendvait. Gyanús vagy te nekem.

 

 

Evvel a kis szösszenettel teljesen egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te október 16-ot írtál ami nem lehet ugye.

Hupsz, elütöttem. ;) Igazad van, javítottam is. Kösz!

 

Dzséjt, ennyi erővel meg mindenki húzza be a fülét-farkát, mi? :D Ha hazudnak neki, vagy meglopják tűrje csak a birka.

Ha te ezt vetted le az írásomból, akkor gratulálok :D Akkor a szöveget csak felületesen olvasó és csak az ott sem levő gondolatokat értelmezők kedvéért: amíg nem lőnek agyon, addig jogos felháborodó, jogtalan felháborodó, véletlen áldozat, boldog, boldogtalan, kutya, macska és nyúl, tök mindegy, élheti tovább az életét és ha van vér a pucájában, folytathatja, amit a gumilövedékkel történt érintkezés előtt elkezdett. Ha agyonlőnek, akkor a felsoroltak jóvátehetetlenül és maradandóan halottak lesznek, vagyis akár tökös, akár töketlen, akár bátor, akár gyáva, akár véletlen ment arra, akár már macskakövekkel felszerelve céltudatosan gurult ki a placcra, akár jogosan, akár csak buliból tépi a száját, holtan képtelen bármit is csinálni. És amíg egy kormány nem löveti le a fent megnevezett egyének egyikét vagy mindegyikét, addig nekem senki ne hadováljon diktatórikus módszerekről, mert egy kis fájdalom össze sem mérhető a halállal. Remélem, ebből nem csak azt fogod levenni, hogy a macskák, kutyák és nyulak érdekeit nem veszi figyelembe a már baromira nem hatalmon lévő, az amúgy csak a propagandának köszönhetően igazságosnak titulált, valójában gonosz Mátyás király.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Viccelsz? Te komolyan elhiszed hogy zsidók felvásárolják Magyrországot egy ember szerencsétlen mondata alapján, melyet a Jobbik szajkóz azóta? Egyáltalán honnan tudod hogy azt mondta? Mert az van odaírva? Te tényleg elhiszel mindent ami a barikádon olvasható nameg amit Vona állít?

Azt mondom hogyha az izraeli állampolgárok 80 %-a is ezt mondaná elgondolkodnák, de így?

Te a harmincas években tátott szájjal bámultad volna Hitlert, mert elhitted volna hogy a zsidók a patkányok stb....

Nem akarok személyeskedni, de félelmetes mennyi ostobaságot elhiszel. Nagyon ajánlanám neked hogy lépj ki a lakásból és láss egy kis világot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te komolyan elhiszed hogy zsidók felvásárolják Magyrországot

Én azt mondom, adjuk el nekik. Most még talán jó árat kapnánk érte. Négy év múlva már negyed ennyit sem fog érni szegény jó Árpád atyánk által talált és ránk hagyott telke. Legalább jönne egy kis pénz. Na nem sok, mert én személy szerint már nem adnék sokat ezért az országért, de a semminél biztos több lenne.

Sőt, esetlegesen egy barterüzletet is kilátásba helyezhetnénk. M odaadjuk nekik a mi országunkat, ők meg odaadják nekünk az övéket. Ők jól járnának, mert végre békén hagynák őket a szomszédiak, és mi is jól járnánk, mert ott legalább visszalőhetünk (és meleg van, hőmérséklet és helyzettanilag is). És talán, ha újra szorongatott helyzetbe kerülnénk, végre összefogna ez az ostoba nép. És akkor ki tudja, talán miénk lehetne az egész placc. Mekkora lenne már, mi elfoglalnánk a törököket, és felzengne a régen hallott mondat: ments meg uram a magyarok... politikusaitól! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, a pia meg a pénz ;)

 

(meg a húsevés, ha nem is egymást, de élőlényt szokás ölni érte)

És ne feledkezzünk meg szegény növényekről sem, őket is lemészároljuk holmi létfenntartás céljából. Szegény fák és bokrok akiknek a kicsinyeiket mészároljuk le, mikor leszüreteljük őket. Szegény répák, akiket kicibálunk az otthonukból és különös kegyetlenségből felaprítjuk őket a levesbe. Brrrr... embertelen bánásmód. Csodálom, hogy még nincsenek zöldség és gyümölcsvédő aktivisták. Vagy azok azok, akik átszoktak a napsugárkosztra és a szélvízre? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, itt most te viccelsz ezzel a hozzáállással. Ennyit arról, hogy mennyire nézel utána a dolgoknak. Szerinted ki Simon Perez ha nem Izrael felelősségteljes vezetője, kinek tudatában kell lennie, hogy mit ejt ki a száján mert annak akár beláthatatlan következményei is lehetnek. Az meg tényleg vicc, hogy viccnek, hamisításnak találod a videót amiből nem egy van, nem is egy forrásból és elég hangos visszhangot váltott már ki korábban is a megnevezett országokban is. Persze minden félre lehet söpörni, ez rád tartozik, csak a másikat ne degradáld le a hozzáállásod miatt. No meg azokat akik tartanak egy ilyen művelettől és kikérik maguknak Perez szavait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha te ezt vetted le az írásomból, akkor gratulálok ;) Akkor a szöveget csak felületesen olvasó és csak az ott sem levő gondolatokat értelmezők kedvéért: amíg nem lőnek agyon, addig jogos felháborodó, jogtalan felháborodó, véletlen áldozat, boldog, boldogtalan, kutya, macska és nyúl, tök mindegy, élheti tovább az életét és ha van vér a pucájában, folytathatja, amit a gumilövedékkel történt érintkezés előtt elkezdett. Ha agyonlőnek, akkor a felsoroltak jóvátehetetlenül és maradandóan halottak lesznek, vagyis akár tökös, akár töketlen, akár bátor, akár gyáva, akár véletlen ment arra, akár már macskakövekkel felszerelve céltudatosan gurult ki a placcra, akár jogosan, akár csak buliból tépi a száját, holtan képtelen bármit is csinálni. És amíg egy kormány nem löveti le a fent megnevezett egyének egyikét vagy mindegyikét, addig nekem senki ne hadováljon diktatórikus módszerekről, mert egy kis fájdalom össze sem mérhető a halállal. Remélem, ebből nem csak azt fogod levenni, hogy a macskák, kutyák és nyulak érdekeit nem veszi figyelembe a már baromira nem hatalmon lévő, az amúgy csak a propagandának köszönhetően igazságosnak titulált, valójában gonosz Mátyás király.
No leszűröm röviden, lényegre törően. :D Neked az nem diktatúra ha ütnek, vágnak, csapnak. Diktatúra az amikor agyon is lőnek. Ámen.

Igazam van, vagy igazam van. Mármint neked. .P :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom, adjuk el nekik. Most még talán jó árat kapnánk érte. Négy év múlva már negyed ennyit sem fog érni szegény jó Árpád atyánk által talált és ránk hagyott telke. Legalább jönne egy kis pénz. Na nem sok, mert én személy szerint már nem adnék sokat ezért az országért, de a semminél biztos több lenne.

Sőt, esetlegesen egy barterüzletet is kilátásba helyezhetnénk. M odaadjuk nekik a mi országunkat, ők meg odaadják nekünk az övéket. Ők jól járnának, mert végre békén hagynák őket a szomszédiak, és mi is jól járnánk, mert ott legalább visszalőhetünk (és meleg van, hőmérséklet és helyzettanilag is). És talán, ha újra szorongatott helyzetbe kerülnénk, végre összefogna ez az ostoba nép. És akkor ki tudja, talán miénk lehetne az egész placc. Mekkora lenne már, mi elfoglalnánk a törököket, és felzengne a régen hallott mondat: ments meg uram a magyarok... politikusaitól! ;)

 

 

Jaja. Ha akarják vegyék. Haverom azt mondta Magyarország 50 év múlva megszűnik. Ámen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, itt most te viccelsz ezzel a hozzáállással. Ennyit arról, hogy mennyire nézel utána a dolgoknak. Szerinted ki Simon Perez ha nem Izrael felelősségteljes vezetője, kinek tudatában kell lennie, hogy mit ejt ki a száján mert annak akár beláthatatlan következményei is lehetnek. Az meg tényleg vicc, hogy viccnek, hamisításnak találod a videót amiből nem egy van, nem is egy forrásból és elég hangos visszhangot váltott már ki korábban is a megnevezett országokban is. Persze minden félre lehet söpörni, ez rád tartozik, csak a másikat ne degradáld le a hozzáállásod miatt. No meg azokat akik tartanak egy ilyen művelettől és kikérik maguknak Perez szavait.

 

 

Nézd, én nem CSAK a Jobbik honlapján és hasonló oldalakon nézek utána. Szerintem te csak egyoldalúan tájékozódsz, de ez nem az én dolgom. Milyen beláthatatlan következménye lett a kijelentésnek? Semmi. Az élet megy tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, én nem CSAK a Jobbik honlapján és hasonló oldalakon nézek utána. Szerintem te csak egyoldalúan tájékozódsz, de ez nem az én dolgom. Milyen beláthatatlan következménye lett a kijelentésnek? Semmi. Az élet megy tovább.
Szerintem meg nem CSAK a Jobbik honlapjáról tájékozódok én sem. ;)

 

Azért érdekes lett volna ha nem x ezer kilométerrel távolabbi országokat nevezz meg, hanem pl Törökországot, Iránt, vagy más "barátságos" arab országot. Hogy a kijelentése utáni második másodpercben már eltörölték volna a hátsója alól Izraelt az is biztos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami nagy titok, hogy komoly érdekeltsége van Izraelnek Magyarországban, ahogy sok más országnak is. Ezt kissé szerencsétlenül megfogalmazza az izraeli miniszterelnök és már itt a vég. Egyébként attól rosszabb a pesti IMAX mozi, hogy az Aréna Plaza egyébként izraeli tulajdonban van? És ha igen miért?

A német dominanciával is vannak bajok vajon? Mert az itt lévő izraeli pénz kismiska ahhoz képest amennyire és ahogy a német gazdaságtól függünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie én még mindig nem értem, hogy neked konkrétan mi is a problémád? ;)

 

Gyakorlatilag én sem. Amikkel foglalkozik az teljesen lényegtelen csak őt bosszantja és köze nincs a valósághoz. Ha nem veszi meg Izrael Magyarországot, akkor lesz munka, vagy ha megrendszabályozzák a bankokat és multikat(amit persze ő fog fizetni) akkor neki bármiben jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakorlatilag én sem. Amikkel foglalkozik az teljesen lényegtelen csak őt bosszantja és köze nincs a valósághoz. Ha nem veszi meg Izrael Magyarországot, akkor lesz munka, vagy ha megrendszabályozzák a bankokat és multikat(amit persze ő fog fizetni) akkor neki bármiben jó lesz?
Lényegtelen a kilátástalanság? Ejha.

Itt nem csak Izraelről van szó, de azért álljunk már meg és gondolkozzunk el az ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket. Legyünk már annyira önállóak, hogy kikérjük az ilyen szavakat mint a felvásárlás. Ha te vásárolsz valamit az ugye a tulajdonod lesz. Hát én köszönöm, de itt Magyarországon, magyar vérrel kiharcolt szabadságban nem kérek Izraeli tulajt de másmilyen más nemzethez tartozót sem. Ha gyarmaton akarok élni, akkor elutazom olyan helyre ésatöbbi. Attól biztos nem lesz jó, hogy idegen érdekcsoportok fejik a nemzetünket. És igen, az se teljes garancia ha magyar feji a magyart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább örülnél, hogy eltart az állam. :D
Nem örülök neki, nehogy azt hidd. De per pillanat nincs jobb. És nem csak magammal törődök hanem van egy hazám meg ahhoz tartozó hazaszeretet meg némi büszkeség hogy annyi sz*rság után tehetséges magyar embereknek köszönhetően csak van még föld a s*ggünk alatt....... ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegtelen a kilátástalanság? Ejha.

Itt nem csak Izraelről van szó, de azért álljunk már meg és gondolkozzunk el az ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket. Legyünk már annyira önállóak, hogy kikérjük az ilyen szavakat mint a felvásárlás. Ha te vásárolsz valamit az ugye a tulajdonod lesz. Hát én köszönöm, de itt Magyarországon, magyar vérrel kiharcolt szabadságban nem kérek Izraeli tulajt de másmilyen más nemzethez tartozót sem. Ha gyarmaton akarok élni, akkor elutazom olyan helyre ésatöbbi. Attól biztos nem lesz jó, hogy idegen érdekcsoportok fejik a nemzetünket. És igen, az se teljes garancia ha magyar feji a magyart.

 

 

De hát nekünk se tőkénk se technológiánk. Pl a A Duna Plaza is izraeli tulajdon meg az Aréna is ahogy Bomarr írta. Mi a gond ezzel? Mert akkor te támogattad őket az Avatar-jegyeddel. Nekünk nincs lóvé nekik van. Meg hát ugye a tőke szabadon mozoghat. Akkor a Mol se vegyen semmit külföldön? Biztos hallottad, hogy a kinaiak megvették a Volvot. Még se volt belőle sírás-rívás. A mai globalizált világban bárki bárhol vehet bármit.

Én nem látok benne semmi kivetnivalót. De egy csomó más nemzetiségű befektetés is van Magyarországon az nem gond?

Értd meg hogy semmink nincs.

 

Lényegtelen a kilástálanság? Ezt hol írtam? Na de hol van Magyarországon a leszakadt Szabolcs és Borsodon kívül? Ott kell is vonzó befektetési lehetőséget kínálni, de a lakosságnak is kell tennie valamit. Ha egyszer a piacon nincs igény a szakmámra tanulok mást melynek költségeit ha jól tudom a munkaügyi központ 90 %-ban állja.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem örülök neki, nehogy azt hidd. De per pillanat nincs jobb. És nem csak magammal törődök hanem van egy hazám meg ahhoz tartozó hazaszeretet meg némi büszkeség hogy annyi sz*rság után tehetséges magyar embereknek köszönhetően csak van még föld a s*ggünk alatt....... ;)
Ugye nem egyedül tartod fenn a háztartást?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegtelen a kilátástalanság? Ejha.

Itt nem csak Izraelről van szó, de azért álljunk már meg és gondolkozzunk el az ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket. Legyünk már annyira önállóak, hogy kikérjük az ilyen szavakat mint a felvásárlás. Ha te vásárolsz valamit az ugye a tulajdonod lesz. Hát én köszönöm, de itt Magyarországon, magyar vérrel kiharcolt szabadságban nem kérek Izraeli tulajt de másmilyen más nemzethez tartozót sem. Ha gyarmaton akarok élni, akkor elutazom olyan helyre ésatöbbi. Attól biztos nem lesz jó, hogy idegen érdekcsoportok fejik a nemzetünket. És igen, az se teljes garancia ha magyar feji a magyart.

 

Fan fuct: Magyarország sosem volt csak a magyaroké. Szent István pl. elárasztotta egy rakás némettel meg olasszal. Még Szent Gellértünk is egy olasz pedig a nagy magyar fővárosban hegyet is neveztek el róla. Szerintem ha érteni akarod, akkor azt keresd mit akart mondani a miniszterelnök, ne azt hogy mit lehet belemagyarázni. Ez egy melldöngető dicsekvő szonoklat volt arról hogy Izrael milyen nagy és a gazdasági eredményeket igy érzékeltette. Persze jó dolog lenne egy nagyot zsidózni rajta, mert hát végre micsoda magas labda, de ez akkorse szólt másról, mint hogy a magyar gazdaságban (ingatlanban, lakóparkokban, plázákban stb.) milyen szépen bevásárolták magukat. Nem kell szimpatizálni a beszéddel és a beszéd tartójával se, de ez még nem indok arra, hogy direkt félreértsük. És még egyszer: az ennél nagyságrendekkel nagyobb német jelenlét nem zavar?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát nekünk se tőkénk se technológiánk. Pl a A Duna Plaza is izraeli tulajdon meg az Aréna is ahogy Bomarr írta. Mi a gond ezzel? Mert akkor te támogattad őket az Avatar-jegyeddel. Nekünk nincs lóvé nekik van. Meg hát ugye a tőke szabadon mozoghat. Akkor a Mol se vegyen semmit külföldön? Biztos hallottad, hogy a kinaiak megvették a Volvot. Még se volt belőle sírás-rívás. A mai globalizált világban bárki bárhol vehet bármit.

Én nem látok benne semmi kivetnivalót. De egy csomó más nemzetiségű befektetés is van Magyarországon az nem gond?

Értd meg hogy semmink nincs.

Általában nem ezekkel van a gond, és ezt mi Bomarral meg Donáttal meg is beszéltük. Amiben nincs technológiánk ( autóipar pl) oda jól jön a külföldi befektetés ennek pozitív tartalmát tartva szem előtt. A gond a profit kivitelével van, főleg olyan téren amit magunk a mi kis eszközünkkel is meg tudnánk oldani, ha hagynák. Élelmiszeripar, bank ( no ebből a legtöbb ugye izraeli kézen van). Emlékszünk ugye a 48-as tizenkét pontra ahol már abban az időben Magyar Bankot követeltek a szabadságharcos ifjak. Ma ebből nem sok van.

Aztán meg érdekes elolvasni Kölcsey, Liszt Ferenc véleményit az izraeli, zsidó terjeszkedésről. De ott van akár Mark Twain vagy Voltaire véleménye és a többi híres emberé akik még hol voltak a 1930-as évektől meg a nemzeteskedő bőrfejüektől. Hát nem kicsit döbbent le az arcom.

Ezek az emberek szerintem ebben a mai trendi liberális világban földönfutók lennének.

 

Szóval nem gond a külföldi befektetés, bizonyos keretek közt. ;) De amit saját kútfőből meg tudunk/tudnánk teremteni ahhoz senki más nemzet fiának sincs semmi köze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.