Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is ezt szoktam mondani, mi a hentesnél vesszük a húsféléket.

A csirkenevelés nagy macera (meg kockázat is), mi is csináltuk vagy 20 évig, de leszoktunk róla. Nem érte meg.

Kockázat alatt mit értesz? :D

A nagy macerával egyetértek, mert mi nyulakat, csirkéket és kokast tartunk :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tömeges pusztulásra akár több hetes korban is. Nekünk részben ebből lett elegünk.
Ja! Értem.

Nem igazán emlékszem, hogy ez gyakran előfordult volna, de párszor valóban volt az évek során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot misi920. Ha nem lennél 16 éves mondanám hogy rúgjál be, de így csak azt javasolnám, hogy egy pohár sört igyál. :nana::D

 

Na látod Oldie. Hol veszel te porszívót jó áron ha nem a hipermarketekben? :P Csak itt kéne maradniuk nem?

 

Különben azzal egészíteném ki a húsvásárlási tilalmat a nagy kereskedelmi láncokban, hogy ami nem zárható és hamar romlandó azt sem szbad ott venni. Én tulajdonképpen(ha egy évben 2-szer kimegyek valamelyikbe) sört, mosóport nameg csokit szoktam venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sört? Múltkor mondom magamnak hogy bemegyek hazafele a Tescoba, hogy spóroljak valamennyit és több sör férjen ki. Dreher 240 (máshol 180), Arany Ászok 200(máshol 170), és így tovább. Itt nálunk a kisközértben olcsóbb.

Ha nincs épp valami akció akkor nem éppen gazdaságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tescoban ahogy begurulok a kis szekérrel, az első sorba kivannak rakva az akciós termékek.

Néha mondjuk a nagy táblás MILKA csoki (de finom áááááá) igen jól levan akciózva kb 690-ért, Coopba meg mndjuk kb ezres.

Vagy Old szpáájsz dezodor :D És ilyen mindennapos dolgok, sör is :P

jó néha a tecsó, azért érdemes betérni :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp nézegettem az áraikat, hát egyáltalán nem olcsóbb mint máshol, kivéve ha valamit tényleg akcióznak. Szóval ennyit az emberek felé tett gazdasági jó szándékukról.
A kereskedelem üzlet és nem irgalmas szamaritánusok gyülekezete. :nana:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tescoban ahogy begurulok a kis szekérrel, az első sorba kivannak rakva az akciós termékek.

Néha mondjuk a nagy táblás MILKA csoki (de finom áááááá) igen jól levan akciózva kb 690-ért, Coopba meg mndjuk kb ezres.

Vagy Old szpáájsz dezodor :D És ilyen mindennapos dolgok, sör is :P

jó néha a tecsó, azért érdemes betérni :nana:

 

 

Az jó drága Milka mert a nagy Milka(én is imádom) most az Auchanban 540 ft.

 

Oldie: Azt elfelejtetem hogy temészetesen ha akció van akkor kell menni. Akkor viszont jelentősen olcsóbbak az akciózott termékek. Na persze nem jótékonyságból teszik(mint egyik vállakozás sem), hanem hogyha bemész akkor nemcsak akciós terméket fogsz venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1, A tyúkhús nem attól lesz szaros hogy Tesco, hanem attól, hogy a vágóhídon nagyüzemileg vágnak. (Nem mellesleg a Tesco nagyon megnézi honnan vásárol, külön minőségellenőrző rendszerük van.) Az más kérdés, hogy szennyeződéskor elvileg ki kéne vágni a bélsaras részt, de a cseles (magyar? általában az) ember inkább lemossa és eladja. A bélbacik meg örülnek a húsban.

2, a Tesco-nak nem dolga kivonni a terméket teljes egészében. Ne áruljanak csirkét? Az adott tételt meg már zárolták is a cikk szerint a kollégák. Hogy ugyanarról a vágóhídról még kinek, mikor, hova szállítottak, no azt érdemes (lenne) kinyomozni.

3, Tesco és Tesco között is van különbség, és attól, hogy valami nem Tesco, még árulhat hasonlóan kakis csirkét. Max annyi, hogy a kis henteseknél kisebb a visszhangja a dolognak.

(Hogy mondjak egy ilyen esetet: húsos cég fuvarozója lemásolta a címkéit, és a sógorral az innen-onnan beszerzett húst árulta az eredeti cég címkéjével. Az meg aztán tényleg a "legjobb" ha még valódi címke sincs a húson....)

3, "Az áruház dolgozói mindössze egy levelet kaptak a vezetéstől arra vonatkozóan, hogy figyeljenek jobban az érintett tételre." Ismerve a Tesco vezetését, a levélben az volt, hogy a fizetésük egy részét levonják a bírság miatt, a másik felét pedig természetben (csirkehúsban) viheti haza a dolgozó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot misi920. Ha nem lennél 16 éves mondanám hogy rúgjál be, de így csak azt javasolnám, hogy egy pohár sört igyál. :D :D

Köszönöm, mindenkinek :)

Berúgási szándékaim nem voltak, életemben amikor legtöbet ittam az egy deci vörösbor volt, és bőven elég volt :D

Jah és a sört nem szeretem :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyes!

És ez maradjon is így :)

Amugy én ilyen szerencsés vagyok :D Az alkoholtól ugy megfájdul a fejem mint a fene, a cigaretta füstjét meg 10 méterről kiszúrom és olyan köhögőgörcsöt kapok tőle... :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5-ödikben volt az iskolánkban egészség nap, ezen belül egy szerv bemutató, megyünk haverommal el a terem előtt és ott állt az igazgató azt mondta megyünk be hasznunkra válhat nah, bementünk mondjuk mibajunk származhat belőle. Elkezdődött mutattak mindenféle szerveket, alkoholistáét dohányosét és természetesen egészségeset is, egyszerűen olyan rondák voltak (kivéve az egészségesek) hogy majdnem elhánytam magam. :D

Nah engem ez is ösztönöz hogy ne tegyek ilyeneket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok ajánlani valami jó programot, ami ip címeket generál? Szerintem az egyik külföldi fórumról ip cím alapján tiltottak ki holott nem is vagyok tag. :)

Az szép nekem az segít ha kihúzom a routert és vissza dugom és már kész is az uj ip :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

miki: Nálunk is volt hasonló középsulis koromban, de ott a cigivel kapcsolatban kellett elmenni a közeli korházba, ott mutatták a szerveket, meg ajánlották ezeket a kisfilmeket: http://doingyoudamage.com

 

Rögtön leredukálódott a cigizős osztálytársaim száma :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amugy én ilyen szerencsés vagyok :) Az alkoholtól ugy megfájdul a fejem mint a fene, a cigaretta füstjét meg 10 méterről kiszúrom és olyan köhögőgörcsöt kapok tőle... :D
Szerencsés mi? :D

 

Durva ebben a fórumban az anti-alkoholisták aránya, durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálam nem segít.

 

 

Valami új védelem van ami nem IP-s csak. Engem is bannoltak egy oldalról, mondom akkor netkapcsolat ki pár perc várakozás majd vissza net, már más volt az IP és így is bannolt. Ezt passzolom. A proxy-server elrejti a valódi IP-det csak soha nem használtam. Hátha Dzséjt igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni a két suttyót, de az igazi rettenet a kép alatt olvasható. A Blikkhez link vezetett nem szoktam olvasni az oldalukat.

 

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/12-evet...ilkosok-2034234

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.