Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez szerintem parasztvakítás. Cirkusz a népnek. Honnan kerültek vajon ezek a doksik elő?
Most vagy takargatni akarnak ezzel valamit valakik, vagy a háttérben összeugrottak a világot irányító csoportok ( Rockefeller, Bildenberg ésatöbbi).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő elkezdődött...

 

A japán szervezők azt ígérik, a meccseket 3d-s formában fogják majd közvetíteni a világ nagy stadionjaiba, ahol a drukkerek ugyanazt a meccset láthatják, mint a helyszíni nézők, csak a hús-vér játékosok mozdulatait életnagyságú hologramok adják majd elő.

 

1828437_443c76ea01ba1178ce105fbf280abf0e_wm.jpg

 

 

A technológia a szemüveg nélküli 3d-s megjelenítésre már most is elérhető, a technikai kihívást inkább a méretek és a minőség adja. Minden egyes nézőnek személyre szabva kell a szemeihez eljuttatni a dupla kamerák által felvett két képet, ami az agyat átverve három dimenziós kép érzékelését eredményezi. Ehhez minden nézőre a fejmozgást követő szenzorokat kell állítani, hogy az eléjük vetített képet a rendszer mindig pontosan úgy tudja küldeni, hogy az ne essen szét.

 

A tervek szerint a hagyományos, tévés közvetítéshez 200 nagy felbontású kamerával vennék a mérkőzéseket, és a tévénézők maguk választhatnák meg, hogy milyen nézőpontból szeretnék követni az eseményeket. A japán mérnökök azt ígérik, átültetik a fociba azt a Forma 1-es közvetítésekből ismert megoldást is, amikor a pilóta (illetve az egyes játékosok) szemszögéből látja a néző a pályát, illetve a sok kamera lehetővé teszi a Mátrix óta népszerű bullet time trükköt is, amikor a kép megmerevedik, és a kamera körbejárja az akciót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap délután egy órásmesternél voltam javítani órámat, és matatott a mutató tekerőn, majd közölte, ne nagyon tekergessen, felesleges, mivel eltörlik a nyári időszámítást.

Ez most komoly?

Akkor azt jelenti, hogy hajnali 3-kor már világosodni fog?

Nem fogom kibírni...

Plusz azért az igen jó volt, hogy este 9ig szinte világos volt..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap délután egy órásmesternél voltam javítani órámat, és matatott a mutató tekerőn, majd közölte, ne nagyon tekergessen, felesleges, mivel eltörlik a nyári időszámítást.

Ez most komoly?

Akkor azt jelenti, hogy hajnali 3-kor már világosodni fog?

Nem fogom kibírni...

Plusz azért az igen jó volt, hogy este 9ig szinte világos volt..

Nyáron hajnali háromkor már dereng, szóval ez nem új keletű. :) Inkább akkor kettőkor világosodna...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap délután egy órásmesternél voltam javítani órámat, és matatott a mutató tekerőn, majd közölte, ne nagyon tekergessen, felesleges, mivel eltörlik a nyári időszámítást.

Ez most komoly?

Akkor azt jelenti, hogy hajnali 3-kor már világosodni fog?

Nem fogom kibírni...

Plusz azért az igen jó volt, hogy este 9ig szinte világos volt..

A hajnali világosság engem nem zavar, viszont az esti világosság hiányozni fog. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.