Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az uninstallálás és az újratelepítés nem jött be a BS-Player-nél, a Windows Media Player meg alapból írásvédett. Leszedtem a VLC-t, ez - legalábbis egyelőre - kezeli a HD-s filmeket is, úgyhogy ennyit tudtam kitalálni.

 

Viszont még azt kellene megoldanom, hogy a Total Commanderben a médiafájlokat a VLC-Player ikonjával jelenítse meg, tehát az legyen az alapértelmezett médialejátszó (mert most a Windows MP az).

 

Használj K-Lite Codec Packet. Az tartalmazza a Media Player Classic Home Cinema Editiont, szerintem az a legjobb HD filmekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont még azt kellene megoldanom, hogy a Total Commanderben a médiafájlokat a VLC-Player ikonjával jelenítse meg, tehát az legyen az alapértelmezett médialejátszó (mert most a Windows MP az).

Jobb klikk az egyik fáljra, előugró menüben társítás -> alapértelmezett program választása -> itt vagy már ott lesz minden média lejátszó, vagy ki kell tallózni -> "Mindig a kijelölt program nyissa meg az ilyen típusú fájlokat" résznél pipa -> OK.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, valaki használt már, vagy éppen használ merevlemez dokkolót? Én ha jól vettem ki a neten található infőkból, akkor ez majdhogynem egy külső merevlemezhajtó " lecsupaszított" változata, tehát adatot írhatunk és olvashatunk rajta keresztül illetve a segedelmével:) Csak azért kérdezem, mert ez jóval olcsóbb megoldás mint egy külső lemezmeghajtó általánosságban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez arra jó, ha kapsz valakitől kölcsönbe egy winyót és nem akarod szétszedni a gépet csak azért, hogy beszereld és nincs a gépeden Mobile Rack.

Vagy ha nincs több hely a gépeden.

Ez külön nem tárol adatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra, hogy használható e arra, hogy ezen keresztül írjak adatot a vinyóra. :)

Nem is dísznek csinálták :lol:

Amúgy nekem nincs, csak havernak. Megfigyelésem szerint lassabban történik rajta az írás/olvasás, mintha bent lenne a gépben, de arra a célra amire készítették (gyakran cserélődő winyó), kiváló.

 

Az írásodból arra következtetek, hogy te gyakran, a mindennapi életben használnád, amire hát.... nem igazán való a már említett lassúság miatt. De ha nem másolsz vagy nem töltesz be nagy tartalmakat róla, akkor érdemes venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra aztán jó téli időt mondanak..... mi meg megyünk cégesen karácsonyi bevásárlótúrára osztrákokhoz. Dupla kabát és pulóver :)

Nekem meg szakmai gyakorlat lesz holnap. Egy jóakarom megsúgta, hogy nem nagyon lesz holnap munka, hanem karácsonyi party lesz :D

Mindenesetre nem kell holnap havat lapátolnom :) Ha csak nem délután-este felé :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy 1TB-os külső winchesterem, ami konnektoros, tehát tudhat valamit. Én automatikusan arra töltöm a torrentet (filmek/játékok/zenék) és még nem éreztem semmi különbséget az és a belső között...

 

Illetve van egy 250 GB-os külső, ami nagyon kicsi, azzal hordok fájlokat egyik gépről a másikra.

 

Ez volt a kérdés? Erről van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt a kérdés? Erről van szó?

Nem, hanem a dokkolóból. Az olyan, mint egy hordozható vezetékes telefon töltője. Bele kell állítani a winchestert és azon keresztül lehet adatokkal dolgozni.

A külső winchester más téma, az valóban gyors.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az írásodból arra következtetek, hogy te gyakran, a mindennapi életben használnád, amire hát.... nem igazán való a már említett lassúság miatt. De ha nem másolsz vagy nem töltesz be nagy tartalmakat róla, akkor érdemes venni.

Medialejátszóhoz párosították, tehát majd pontosan arra jó lesz, hogy a rajta lévő filmeket megnézzem, illetve írjak rá.. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, valaki használt már, vagy éppen használ merevlemez dokkolót? Én ha jól vettem ki a neten található infőkból, akkor ez majdhogynem egy külső merevlemezhajtó " lecsupaszított" változata, tehát adatot írhatunk és olvashatunk rajta keresztül illetve a segedelmével:) Csak azért kérdezem, mert ez jóval olcsóbb megoldás mint egy külső lemezmeghajtó általánosságban. :)

 

 

Én még nem is hallottam róla hogy van ilyen. :D Mi a különbség a külső vinyó és ez között? Gondolom ez a dokkoló is usb-n keresztül kapcsolódik a géphez.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen kijött. Én egyszer kaptam, de abból csak a hab jött. Nagyon gáz volt. :(

 

 

Az nem semmi. Pár éve szülinapomra egy havertól kaptam egy hordó Gössert. Szegény nem tudta, hogy kétféle létezik a hordós sörökből. A fémből készültek otthoni csapolásra alkalmasak, míg a műanyagosakt rá kell tenni egy erre a célra kifejlesztett csapolószerkezetre, azaz krimók viszik. Na én az utóbbit kaptam. Nagy nehezen tudtunk belőle csapolni de szerintem a fele kárba ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem is hallottam róla hogy van ilyen. :D Mi a különbség a külső vinyó és ez között? Gondolom ez a dokkoló is usb-n keresztül kapcsolódik a géphez.

Félig nyitott. Ennyi. Imho:

 

http://www.dune-hd.hu/webshop/5/merevlemezek/57/merevlemez_dokkolo_es_usb_hub/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világos. Csakhogy erre a célra már kitalálták a Moblie Rack-et.

Na igen, de a Mobile Rack akkor jó, ha van hely a gépedben, vagy ha a másik merevlemez is Mobile Rackes.

Ez csak annyi, hogy bedugod a wichestert a dokkolóba és kész.

 

És még mindig nem értem miért jobb ezt venni :D

külső 1 TB-os winchester 18-20 körül van

belső 1 TB-os merevlemez 15 körül van + a dokkoló 7500 tehát drágábban jösz ki, ha csak tárolásra használod és nem wincester cserélgetésre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt úgy esik a hó, ahogy decemberben kell. Lehet majd szánkózni egy jót holnap. :)

De annak örülök, hogy ma hosszabb útra (pl. a városba) nem kell indulnunk, mert az ilyenkor nem egyszerű. Krandét sem irígylem, hogy pont most mentek külföldre. Remélhetőleg simán megjárják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.