Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

TT-csába, a kedvencem Norbi kiesett az X-faktorból :(

Mindegy, kívánom neki, hogy az énekesi, showmani karrierjében tovább jusson, mint a kalapos....

Figyeld csak meg, hogy egy év múlva ki hol fog tartani. Norbi stadionokat fog megtölteni, míg az a nyáltenger Nikolas majd a Viván fog vonoglani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, ezt még én is nézem :P

 

Oldie, Phobos: Szerintem ne Nicolaszt kritizáljátok, neki van a legjobb hangja a fiúk közül, megérdemli, hogy a döntőben van. Akkor már inkább az a nyálgép mit keres ott, kinek neve Vastag Tamás... hűűű, de unszimpatikus egy figura. Már rég ki kellett volna esnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyeld csak meg, hogy egy év múlva ki hol fog tartani. Norbi stadionokat fog megtölteni, míg az a nyáltenger Nikolas majd a Viván fog vonoglani.

Azért az érdekes, hogy általában az itthoni tehetségkutatókat sorra határon túliak nyerik szinte..

Tegnap román lány, ma minden bizonnyal a szlovák kalapos, első Csillag születiket a szerb Utasi Árpi, mútkori megasztárt az amcsi Király Viktor, azelőtt a vajdasági Rúzsa, előtte roma Caramell, egyedül az első Megasztárt nyerte 100% itthoni magyar Tóth Vera..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de Nicolas már befutott, megjelent pár éve egy CD-je is.

http://www.youtube.com/watch?v=BxKA9KI4V1w

 

Vastag Csaba pedig 2008-ban a Top100 énekesek között a 4. lett, valamint ugyanebben az évben ő lett a legismertebb musicalénekese.

Tehát mindketten már elértek valamit az életben, szemben Norbival.

 

Viszont az is megfigyelhető, hogy a tehetségkutatók győztesei kevesebb sikert aratnak, mint akik előbb esnek ki.

Nagyobb név egy Varga Viktor, mint a Tabáni. A mesemondó srác is hol van ma már, miközben Kovácsovics Fruzsina danolgat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No mi van Oldie? Te is ilyen sz*rokat nézel? :D

Hja, de csak e gyerek miatt kezdtem el nézni. Valami hatalmas fazon. :D

 

 

Oldie, Phobos: Szerintem ne Nicolaszt kritizáljátok, neki van a legjobb hangja a fiúk közül, megérdemli, hogy a döntőben van. Akkor már inkább az a nyálgép mit keres ott, kinek neve Vastag Tamás... hűűű, de unszimpatikus egy figura. Már rég ki kellett volna esnie.

Kit érdekel a hang?!?! Köll a francnak ide nyolc oktávos hangterjedelem. Álljon fel az ember hátán a szőr, zubogjon az adrenalin, gyulladjon fel a stadion. Se Mick Jaggernek, se Brian Johnsonnak, se Rod Stewardnak, se Bruce Springsteennek vagy akár Bonnie Tylernek sincs high end hangja. Magasról teszek a tisztán kiénekelt hangokra. Ez a Norbi gyerek tökéletesen beleillik abba a koncepcióba ahonnét megindul az élvezetes szórakoztatás.

 

 

Azért az érdekes, hogy általában az itthoni tehetségkutatókat sorra határon túliak nyerik szinte..

Tegnap román lány, ma minden bizonnyal a szlovák kalapos, első Csillag születiket a szerb Utasi Árpi, mútkori megasztárt az amcsi Király Viktor, azelőtt a vajdasági Rúzsa, előtte roma Caramell, egyedül az első Megasztárt nyerte 100% itthoni magyar Tóth Vera..

Igen, valóban érdekes és elgondolkodtató és akkor nem is vezetném tovább eme gondolatmenetet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de Nicolas már befutott, megjelent pár éve egy CD-je is.

Vastag Csaba pedig 2008-ban a Top100 énekesek között a 4. lett, valamint ugyanebben az évben ő lett a legismertebb musicalénekese.

Tehát mindketten már elértek valamit az életben, szemben Norbival.

Érdekes én a büdös életben nem hallottam őket sehol.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes én a büdös életben nem hallottam őket sehol.

Nem nézel vivát és nem jársz színházba, azért nem találkoztál még velük :P

Na meg nem néztél Barátok Köztöt és Popdaráló-t sem :P

 

Csoda, hogy tudod, hogy mi történik a nagyvlágban :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézel vivát és nem jársz színházba, azért nem találkoztál még velük :P

Na meg nem néztél Barátok Köztöt és Popdaráló-t sem :P

 

Csoda, hogy tudod, hogy mi történik a nagyvlágban :o

Ekkora egy bunkó lennék? :o

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, e naptól fogva hivatalosan is diplomás ember lettem, kiváló minősítéssel. (Kézhez kaptam. :D)

Gratula :clap:

 

Nálunk a kerületben a Honvéd kórház mondjuk nagyon szép és, fel van újítva és az ellátás is elsőosztályú.. ha győzöd fizetni zsebbe a pénzt. :)

Tényleg jó kórház, nekem oda helyezték át az egyik dokim, azóta oda járok. Bent maradnom még nem kellett, szóval nem tudom, olyan téren milyen a helyzet, de én még sose adtam zsét orvosnak, és ellátnak rendesen így is :)

 

Szerintem ne Nicolaszt kritizáljátok, neki van a legjobb hangja a fiúk közül, megérdemli, hogy a döntőben van.

Kolléganőm mondta, hogy remek hangja van a srácnak :)

 

A mesemondó srác is hol van ma már, miközben Kovácsovics Fruzsina danolgat?

Valószínűleg iskolába jár :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy tudjátok ezeket nézni. :D Múltkor vendégeim voltak aztán az asszonya a srácnak megkért hogy az X-faktort kapcsoljam be. Azt sem tudtam ki kicsoda(mondjuk nem is érdekelt), iszonyúan untam. Müdolognak tartom az egészet az igazi tehetségek nem így keletkeznek. Az Oldie által felsorolt zenészek sem ilyen műsorokban lettek világhírűek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tegnap megjöttem pestről a képregényfesztiválról!

Nagyon jó volt, kb 2500an voltak, és vitték a Deverauxt rendesen, annak ellenére, hogy a 90% macskának öltözött mangás kiscsaj volt. :D

A jövő házában volt szóval elfértünk, rengeteg program volt, előadások, és bemutatók. Többek között rengeteg Star Warsos, viszont nem volt élet nagyságú Alien bábú. :(

Sajnos nem tudtam felállni nagyon az asztalomtól, de itt van pár kép ismerős arcokkal! :) Vadert lekéstem... :( Már elhúzott mire végeztem.

http://img191.imageshack.us/img191/7093/dsc036342.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/9812/dsc03633q.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Akkor speciel kicsit sokkolt. Tegnap Tescoban vadásztam könyvet a húgomnak (nem kaptam, ami kellett, de ez mellékes). Elhaladt mellettem két tizenéves csaj, nagyjából átlagosnak tűntek, semmi igazán kirívó. A következő párbeszédet csíptem el:

- Nézek egy könyvet az XY-nak.

- De azt olvasni kell.

Legalább ezzel tisztában van... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde! Sikerültek a vizsgáid???

Köszi a kérdést, érzésem szerint igen, de ez semmit sem jelent. Régen simán megtippeltem nagy eredménnyel, hogy milyen lett, de most erre képtelen vagyok. Azt mondták, hogy legkésőbb hétfőre meglesznek az eredmények, de még sehol semmi :( Matekból máig lehetett volna a következőre jelentkezni, ha a szombati nem sikerült, utána már csak a január végi utolsó időpontra van néhány (!!!) hely.

Az info volt a leggázabb, olyan dolgokkal találkoztam a vizsgán, amiről még életemben nem hallottam. Lévén az órán nincs mindenre idő, jegyzetünk nincs, az internetet is úgy tudod segítségül hívni otthoni gyakorláshoz, ha tudod, mit kell keresni. Még jó, hogy sikerült a mellettem ülő hölggyel kooperálnunk, kölcsönösen ki tudtuk egymás segíteni.

Ráadásnak a hétvégén a MÁV nem kicsit szórakozott velünk. Pénteken odafele gondolva ilyen esetekre, egy vonattal előbb mentünk, ez volt a szerencsénk, mert persze g**asz volt a vonalon, tegnap hazafele szintén. 3 átszállással két és fél óra alatt értünk haza vonaton :angry: Nagyon remélem, hogy nem ez lesz végig egész télen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) A nappalisok is vizsgáznak, szóval elég sok dolgozatot kell javítaniuk. A több napos várakozásban az a rossz, hogy ha nem sikerült valami, akkor be kell jelentkezni a következőre, és simán lekésheted a lehetséges időpontokat :angry:

Nem tudom, mi volt ma, de majdnem egy hete minden napra jut valami mávos mizéria erre a vonalra :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) A nappalisok is vizsgáznak, szóval elég sok dolgozatot kell javítaniuk. A több napos várakozásban az a rossz, hogy ha nem sikerült valami, akkor be kell jelentkezni a következőre, és simán lekésheted a lehetséges időpontokat :angry:

Nem tudom, mi volt ma, de majdnem egy hete minden napra jut valami mávos mizéria erre a vonalra :angry:

Nem lehet, hogy biztonsági okokból bejelentkezel, és ha sikerült lemondod? :) Vagy naiv vagyok? :) A vasúti vezetékek pedig ennyire rosszak? Ma se jártak a vonatok csak kispestig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy lehet-e ilyet, de a matekról így is, úgy is lekéstem. Bár szerintem abból nem lesz gondom.

Nem tudom, milyenek a vezetékek, de tegnap du a vonatmozdony romlott el, és nem tudott elindulni. Lehet, hogy azért mentek a vonatok csak Kökiig, mert még mindig benn áll a Kőbánya-Alsón ez a vonat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy lehet-e ilyet, de a matekról így is, úgy is lekéstem. Bár szerintem abból nem lesz gondom.

Nem tudom, milyenek a vezetékek, de tegnap du a vonatmozdony romlott el, és nem tudott elindulni. Lehet, hogy azért mentek a vonatok csak Kökiig, mert még mindig benn áll a Kőbánya-Alsón ez a vonat :D

Ma tört le egy szolnoki személyvonat áramszedője, ami leszakította a kábeleket is, így erre nem is indul vonat a nyugatiból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.