Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kis önreklám: a Figyelő karácsonyi különszámában van egy három oldalas összefoglaló a magyarországi csokoládéműhelyekről, szerénységem tollából :)

Igaz, hogy nekünk a céghez jár, de elég nehézkesnek érzem elkérni (lévén ünnepek meg szabik, stb.), így lehet, hogy megsasolom, van-e az újságosnál. Valamelyik verziót mindenképpen keresztülviszem, kíváncsi vagyok a cikkre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült minden ajándékot megvennem. Bár ma rengeteg ember volt az utcákon. Voltam Sparban is, ott meg majdnem megkérdeztem egy embert hogy világháborúra készül? :D Három kocsi tömve, az egyikben volt vagy 8 kenyér ,meg rengeteg üditó. Komolyan nem értem minek ennyi minden, hétfőn kinyitnak megint a boltok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis önreklám: a Figyelő karácsonyi különszámában van egy három oldalas összefoglaló a magyarországi csokoládéműhelyekről, szerénységem tollából :)

Remek! Én megveszem majd, ha nem felejtem el. Úgyis régen láttam a HVG-t. :) Mostanság már csak online olvasok mindent.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három kocsi tömve, az egyikben volt vagy 8 kenyér ,meg rengeteg üditó. Komolyan nem értem minek ennyi minden, hétfőn kinyitnak megint a boltok.

Én is mindig ledöbbenek, hogy mennyi mindent összevásárolnak az emberek egy ünnep előtt. Csak 2 napról van szó, na jó, ha holnap nem akarnak még ezzel is vacakolni, akkor 3-ról. Mi nem vettünk ennyi mindent, mégis egy hétig is simán meglennénk bolt nélkül, van itthon krumpli, stb. lehet reggelire főtt krumplit enni tojással, stb. :) Jó kajákat lehet csinálni kenyér nélkül is pl. És majdnem kiment a fejemből, hogy vegyek egy üveg üdítőt :hehe: Össz-vissz egy üveg Pepsi Twistet, imádom az ízét, és a literes üveg rendszerint 4 napig tart nálam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Bár ahogy kinézek az ablakon elfog az ideg, hogy megint 15fok van, sár és semmi hóóóóó...

Persze 1-2 napon belül már mondják a lehűlést...csodás. Az évnek csak ezen a napján kéne, hogy legyen hó és hideg. De nem... :)

Még1x Kellemes Karácsonyt! :D

merry_xmas_from_deveraux_by_priemryeest-d35gyzn.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes karácsonyt mindenkinek.

 

Hát igen az idő. Tavaly ugyanez volt. Én is jobban örülnék neki ha hó lenne és fagy, de ez van. Bár most lényegtelen mert szerintem nehéz lesz az este.

 

Majd holnap jövök.

Nálunk is alakultak a dolgok, így itthon maradtunk. De a kedvemet nem veheti el semmi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)

 

Itt 16 fok van, napsütés, szóval vidáman ünnepeljük azt az időszakot amikor a nappalok megint hosszabbodni kezdenek. Tök jó. Munkahelyi ablakpárkányon napok óta érintetlenül ott van a szotyi. A vizesedényt bezzeg töltenem kellett :)

 

Katalin kopogott, a népi megfigyelésnek meg igaza vagyon.

Anyám + férje itt vannak. Nagyanyámat majd áthozzuk pár óra múlva. Nem tudom, mikor karácsonyoztunk utoljára együtt. Holnap húzunk Budapestre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, a családi kapcsolataidon nem könnyű elmenni, anyukád ismét férjhez ment? :hmm:

 

ETR-esek, kérdés. Szerintetek normális, hogy az ETR éjszaka küldjön olyan üzit, hogy nem jelentem meg az info vizsgán (vagyis változott a vizsga státuszom), holott nyilvánvalóan ott voltam, a személyimet is leellenőrizték? Azt is láttam, hogy ott a tanári gépen a vizsgám átmentve :hmm: Ja, és téli szünet lévén csak január 3-án tudok reklamálni :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ETR-esek, kérdés.

Normális :lol:

Bár nem tudom ETR-ben mi a nem normális, mert az folyton ilyenekkel traktálja az embert :D

Max. küldj a tanárnak e-mailt, hogy mi a helyzet.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, igyekszem kiverni a fejemből ezt az üzenetet egy ideig. Nálam eddig még nem volt hiba az ETR-ben, azért lesek most ezerrel, hogy mi a *** van. Max. az oktatónak tudok írni, sajnos gőzöm sincs, ki volt a vizsgáztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.