Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Van hangulata, az biztos.

 

 

Bankértő fórumosokat kérdezem, hogy miért január 3-i dátummal van a számlatörténetemben egy olyan kártyahasználat, ami december 30-án történt. Nem bajom van vele, csak nem értem.

Akkor lett lekönyvelve a bank által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah... remélem, nem tűnök szívtelennek, ha azt írom, picit azért aggódom ezért a gyűjteményért. Többek közt.

Szerk: Bocs, ezt Krande első sorára írtam.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dec 30-án nem vonták még le, 31-étől 2-áig pedig nincs tranzakció, mivel szünnap van. Így 3-án vonják le.

Legalábbis egy hasonló helyzetben nekem is így magyarázták el.

Hmm... dec. 31 és jan. 2 is banki nap volt. Az mégsem, mert vasárnap volt.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah... remélem, nem tűnök szívtelennek, ha azt írom, picit azért aggódom ezért a gyűjteményért. Többek közt.

Szerk: Bocs, ezt Krande első sorára írtam.

Miért lennél szívtelen? ezek igenis fontos műemlékek. Szerintem nagyon fontos, hogy épségben maradjanak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah... remélem, nem tűnök szívtelennek, ha azt írom, picit azért aggódom ezért a gyűjteményért.

Hát van ok a félelemre.

A másik meg az, hogy érdemes lesz majd az e-bayt nézni, hátha feltűnik 1-2 eladó múmia :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lennél szívtelen? ezek igenis fontos műemlékek. Szerintem nagyon fontos, hogy épségben maradjanak. :)

Az emberekért kéne aggódni, de most valahogy jobban féltem ezeket a "köveket".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bankértő fórumosokat kérdezem, hogy miért január 3-i dátummal van a számlatörténetemben egy olyan kártyahasználat, ami december 30-án történt. Nem bajom van vele, csak nem értem.

Régebben sokkal jellemzőbb volt, hogy ha hétvégén használta az ember a kártyáját, akkor 2-3 nap késéssel terhelték be a számláját, manapság már ez valami adatátviteli hiba miatt lehet, és ezért elég ritka.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A saját történelmüket tán csak nem semmisítik meg!? :)

A feldühödött tömeg bármire képes. Ártatlanokat is eltipor, akkor miért lenne elnéző holmi kövekkel szemben? Hiába él jórészt ebből az ország, akik most kint vannak az utcán, azok a műemlékekből túl sokat eddig sem profitáltak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol írták, hogy ez elég Stargate-es lett.

Tényleg eléggé az. Még pár túsz kéne, és kész is a Bad Guys című SG-1 epizód, amiben a főhősök túszokat ejtenek egy idegen világ múzeumában :)

Csak az a baj, hogy az egy vicces epizód volt, viszont ez nem vicces epizódja Egyiptom történelmének... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emberek rendezzék le maguk között, a követeket hagyják békén. :D

 

 

Pontosan. Az nem csak az ő történelmük hanem az emberiségé is. Én egy shotit raknék az ajtó elé és aki bejön és 8 ms alatt nem azonosÍtja magát annak annyi. :D

Ezek felbecsülhetetken értékü kincsek, inkább durrantsanak a csőcselékbe élessel minthogy baja essék(csőcselék alatt a randalirozó részeg barmokat értem, nem a békés tüntetőket).

Irakban is ez volt ,Afganisztánban meg a tálibok robbantották fel az évszázados Buddha-szobrokat.

 

Tegnap észrevettem hogy nem vagy fent, akkor ezek szerint a modem miatt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, jólesik, hogy feltűnt. :) Megint szembesültem azzal a ténnyel, hogy semmi nem tart örökké. :)

 

Azért elég jól bírta. 8 év a számítástechnikában matuzsálemi kor. :D

 

Még két nap aztán nagy buli. :D Már itt a tálca Zlatyi Blazant. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elég jól bírta. 8 év a számítástechnikában matuzsálemi kor. :D

 

Még két nap aztán nagy buli. :D Már itt a tálca Zlatyi Blazant. :D

Kapta a kakaót, szóval csak hálás szívvel gondolok rá. :)

 

Én a TCW új részét várom, persze lesz bor is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amióta bekötötték a digit, azóta nálunk nincs modem, de amíg volt, azok rendszerint két évenként felfordultak. Most viszont a három éves routerem haldoklik. Napi egyszer elvágja a netet. Ilyenkor áramtalanítani kell, hogy újra kapcsolatot teremtsen.

 

Pontosan. Az nem csak az ő történelmük hanem az emberiségé is. Én egy shotit raknék az ajtó elé és aki bejön és 8 ms alatt nem azonosÍtja magát annak annyi. :D

Ilyeneket kéne kirakni, ni:

http://www.youtube.com/watch?v=CGE_h4jBBXc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amióta bekötötték a digit, azóta nálunk nincs modem, de amíg volt, azok rendszerint két évenként felfordultak. Most viszont a három éves routerem haldoklik. Napi egyszer elvágja a netet. Ilyenkor áramtalanítani kell, hogy újra kapcsolatot teremtsen.

 

 

Ilyeneket kéne kirakni, ni:

http://www.youtube.com/watch?v=CGE_h4jBBXc

 

 

De még hány helyre kellene ilyen fegyver. Azt hiszem megszünnének a betörések. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.