Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezt bármikor meg lehet tenni, nem kell hozzá mondva csinált ünnep. Az meg gáz, ha valaki csak azért vesz virágot a kedvesének mert Valentin nap van...

Én mondjuk 2-3 hetente veszek virágot amúgy is, de tényleg nem divat mostanság.

És az hogy bármikor meg lehet tenni, és mondva csinált ünnep.. Hát sokan ezt mondják a Karácsonyra is, hogy miért csak addig a pár napig szeretjük egymást..

Nem tudom, ez magával az ünnep fogalmával megy szemben, mármint hogy évente egyszer kiválasztunk egy napot és felruházzuk névleges értelemmel. Akkor ennyi erővel az anyák napja is értelmetlen, hisz nem csak évi egy napon szeretjük a szüleinket.. Amit épp te magad is elismersz rendes ünnepnek. :) Mi a különbség akkor?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képzelem mi volt mikor bejött a Karácsony.

"Régen ilyen sose volt, aki akarja ünnepelje, én biztos nem fogom!" :D

A karácsony mélyen vallásos ünnep, a Valentin nap meg egy hülyeség, édes mázzal nyakon öntve. Lehet ezen rugózni, de sok értelme nincs.

 

Volt helyette szép orosz ünnep Április 4-én meg November 7-én :D Az miben jobb?

Ez most hogy jön ide? Volt ilyen ünnep na és? Legalább akkor nem kellett suliba menni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A valentin nap egy baromság. Pár éve hozták be külföldről, semmi itteni gyökere nincs. Ez a véleményem.

 

 

Osztom. Ennél már csak a Halloween a nagyobb marhaság. Fura mód viszont a nőnapot szeretem. Az valahogy jobb.

Egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt helyette szép orosz ünnep Április 4-én meg November 7-én :D Az miben jobb?

Egyik sem túl pozitív ránk, magyarokra nézve :lol:

 

Dehogy nem volt pozitív. Nem kellett suliba menni, és a szovjet katonák a nyakunkba kötötték az üttörő nyakkendőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább akkor nem kellett suliba menni. ;)

Na de azt is megünnepeltétek és külföldi származású volt.

Éppen ezért nem értem miért is baj, hogy van egy olyan ünnep, ami a szerelmeseké, a szereteté. Ok, a marketingje nem valami bizalomgerjesztő, de azért jópofa alkalom. Ilyenkor plusz programok vannak a pároknak, ami az év más napján nincsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de azt is megünnepeltétek és külföldi származású volt.

Éppen ezért nem értem miért is baj, hogy van egy olyan ünnep, ami a szerelmeseké, a szereteté. Ok, a marketingje nem valami bizalomgerjesztő, de azért jópofa alkalom. Ilyenkor plusz programok vannak a pároknak, ami az év más napján nincsen.

Mondom engem nem zavar ha másnak bejön, élvezze ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is voltam. Ez is egy olyan nap, ami csak nem akar véget érni, pedig jobban örültem volna, ha el sem kezdődik. :( Az egyetlen jó, amit el tudok mondani, hogy Valentin van, és momentán nem kell vele foglalkoznom.

Sajnálom, hogy rossz nap volt, de szerencsére nemsokára vége. Hátha holnap már jobb lesz :)

 

Nekem még csak kb. 1 hónapja van barátnőm, így csak egy plüss jegesmedvét kapott :D

Na ezzel engem ki lehetne kergetni a világból :hehe:

 

És kitől lehet erre ajándékot kérni? :D

Szerintem a szinglik egymást ajándékozzák meg ilyenkor :hehe:

Tényleg sok lököttséget találnak ki az emberek manapság, ha már ilyen nap is van.

 

A karácsony mélyen vallásos ünnep,

Kihalna a karácsony, ha csak a vallásos emberek tartanák, mert ugye vallásos ünnep, azért van a nagy roham is karácsony előtt a boltokban. Jó régóta semmi köze a vallásnak a karácsonyhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavar a Valentin nap, bár engem sem érdekel különösebben. Viszont a családba már bekúszott szépen a gyerekekkel, akik ezzel jönnek haza az iskolából. Nekik van igényük rá. Így hogy elejét vegyem a reklamálásoknak, hogy nálunk miért nincs Valentin napi külön összeborulás, sütöttem tegnap szivecske alakű sütit. :D

 

Egyébként én is azt vallom, hogy a szál virág bármikor jól esik, sőt ha nincs semmi alkalom, csak úgy kapja az ember, az az igazi. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavar a Valentin nap, bár engem sem érdekel különösebben. Viszont a családba már bekúszott szépen a gyerekekkel, akik ezzel jönnek haza az iskolából. Nekik van igényük rá. Így hogy elejét vegyem a reklamálásoknak, hogy nálunk miért nincs Valentin napi külön összeborulás, sütöttem tegnap szivecske alakű sütit. :D

 

Egyébként én is azt vallom, hogy a szál virág bármikor jól esik, sőt ha nincs semmi alkalom, csak úgy kapja az ember, az az igazi. :)

 

 

Ez aranyos. :) Jobbulást neked, olvastam hogy megfáztál te is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt bármikor meg lehet tenni, nem kell hozzá mondva csinált ünnep. Az meg gáz, ha valaki csak azért vesz virágot a kedvesének mert Valentin nap van...

Szívemből szólottál! Eddigi virányaimat az uraktól sose ekkor kaptam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást neked, olvastam hogy megfáztál te is.

Jobbulást Pildi. :)

Köszönöm. :) Igyekszem gyorsan rendbe jönni, mert új munkahelyem van, ráadásul hirtelen tök egyedül lettem ott, így nem maradhatok itthon betegállományban. Pedig milyen jó kis elemzéseket lehetne írni közben. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három UFO közeledik nagy sebességgel a Föld felé :|

Egy földönkívülieket kutató intézet szerint három nagyméretű objektum száguld a Föld felé. Ha becsapódnak, mind meghalhatunk. :para: :para:

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=824323

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.