Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapot!

 

Ami az IQ-tesztet illeti, a kigyomlálós kérdés baromira hasonlít arra ami anno Az ország tesztje - műsorban volt (szintén RTL-klub. Ugyanaz a szöveg, csak más volt a kérdés a végén. Plusz volt egy reflexvizsgálat is elrejtve benne: a kvízbe merülve megtalálod-e hirtelen 30 mp alatt a printscreen gombot. http://www.kephost.com/view3.php?filename=mwgxxhkod5vdm7tvjee9.jpg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

*hosszas töprengés után*

Dzséjt! Boldog névnapáthelyezés-napot! ;-)

Ilyenje legalább nem sok embernek van. Megünnepelheted, hogy 2011. március 7. -én át lett rakva a névnapod decemberről egy sokkal tavasziasabb* napra.

 

 

 

 

* Nálunk esett a hó. No komment?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

*hosszas töprengés után*

Dzséjt! Boldog névnapáthelyezés-napot! ;-)

Ma Tamás nap van. Az, hogy Dzséjt másik Tamás napot tart, az az ő döntése. :) Volt olyan ismerősöm, aki a márciusi dátumot tartotta az igazi Tamás napnak, a többit csak kóbornak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Tamás nap van. Az, hogy Dzséjt másik Tamás napot tart, az az ő döntése. :)

Már amennyiben ilyen döntést meg tud hozni egy négy hónapos csecsemő :lol: Sajnos a szüleim akkoriban nem kérték ki a véleményem, és őszintén szólva, valahogy abban az időben nem is foglalkoztatott, még lekötött a dolog, hogy megismerkedjek ezzel a világgal :) De tetszik ez a megközelítés, úgyhogy szeretném, ha mostantól ezeken a napokon is fel lennék köszöntve, mert ezeken is van Tamás :rock: : január 28., március 7., június 22., július 3., július 6., augusztus 25., szeptember 22., október 2., december 21., december 29. Van választék bőven :D (bár a naptár nem jegyzi mindet, így nem értem, miért írják mindenhol, hogy ezek a napok és is Tamás névnapok. Valaki tudja esetleg?)

 

Nekem 123 :peace:

Akkor én vagyok az okosabb :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tetszik ez a megközelítés, úgyhogy szeretném, ha mostantól ezeken a napokon is fel lennék köszöntve, mert ezeken is van Tamás :rock:
Persze már, még mit nem. Csaba névnap 1 nap van az évben, te meg itt flancolsz a millió meg egy névnapoddal. :P

 

július 6

WTF? Ekkor az én névnapom van, teeee :lol:

 

Akkor én vagyok az okosabb :hehe:

Ezt nem is vitatom :) Na meg az intelligensebb is. Attól, hogy valaki okos, még nem intelligens és vice versa :P Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot, SimonZ! :)

 

Dzséjt: én emlékszem, hogy nem ma van a névnapod (ez minden évben téma :D), de decemberben az igazi nekem sem jutott eszembe. Karácsonykor annyi minden ünnepelnivaló van, a János és Éva ismerőseimet is el szoktam felejteni köszönteni. :oops:

És végül is akkor kell örülni a jókívánságoknak, amikor jönnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: barhiból kitöltöttem ezt az IQ tesztet, itt már 124 jött ki :cool:

Az normális, hogy nekem meg 130? Némelyik betűkavarósat csak tippeltem, mert nem akartam elszöszögni vele.

 

Csaba névnap 1 nap van az évben, te meg itt flancolsz a millió meg egy névnapoddal. :P

Szerencsére nekem is csak egyszer van névnapom, ami sokkal jobb, mintha annyi lenne, mint Dzséjtnek :) Nem kell találgatni senkinek, mikor tartom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az normális, hogy nekem meg 130? Némelyik betűkavarósat csak tippeltem, mert nem akartam elszöszögni vele.

Jelentkezhetsz a Mensán :)

Ott majd adnak egy komoly IQ tesztet és ha ott is 130+ vagy, akkor tag lehetsz :)

 

Dzséjt: Ezek mellett még Április 24-én meg December 5-én is van elvileg névnapom :o most néztem a Wikin. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Darth Sky, JakeSully, Phobos, kudar, Oldie, danityu, Dzséjt, Darth Revan9, Nabopolasszar, Ody, kolmilan, Krande, Bomarr, Pildi: nagyon szépen köszönöm! :)

 

Krande: nincs magyar Guinness-bizottság, az angol központ dolga minden rekordkísérlet kezelése. A hivatalos oldalukon mindent megtalálsz, itt csak három apróságot jegyzek meg:

1. Egy Guinness-rekord bejelentése teljesen ingyenes. Fizetni csak azért kell, hogy a PR-anyagokban használhasd a logót stb. Még a hitelesítést is meg lehet úszni ingyen, mert általában csak videódokumentáció kell, meg két független tanú aláírása.

2. Viszont minden rekordkísérletet be kell jelenteni előzetesen, és kikérni a Guinness véleményét. Ők mondják meg, milyen feltételekkel ismerik majd el a rekordot.

3. Van egy Sebestyén István nevű úriember, a magyarországi rekordok regisztrátora (www.rekordok.hu), aki - bár semmi köze a Guinness-hez - tud segíteni az adminisztratív dolgokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Én NEM kivánok neked boldog névnapot. :D De sört azért igyál. :D

Majd szombaton :)

 

Dzséjt: én emlékszem, hogy nem ma van a névnapod (ez minden évben téma :D), de decemberben az igazi nekem sem jutott eszembe.

Én is elszoktam. Valójában sosem tartottuk meg itthon, pont a karácsony közelsége miatt. Mondjuk ez még a hagyján része, de mivel a húgom meg január 1-jén született, így neki a szülinapja ilyen "már letudtuk a karácsonnyal" verzió. Bár azt nem szoktuk elfelejteni legalább. :)

 

Dzséjt: Ezek mellett még Április 24-én meg December 5-én is van elvileg névnapom :o most néztem a Wikin. :hehe:

Na látod, máris tobzódsz a névnapokban te is :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

úgyhogy szeretném, ha mostantól ezeken a napokon is fel lennék köszöntve, mert ezeken is van Tamás :rock: : január 28., március 7., június 22., július 3., július 6., augusztus 25., szeptember 22., október 2., december 21., december 29.

Június 22 foglalt, de szívesen megosztozom rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.