Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Elmehet a Munkaügyi Központ a jó redv*s k*rva anyucikájába. Nem elég, hogy az ígéretüknek megfelelően időben értesítsenek, de még nekem kellett az utolsó napokban felhívni őket, hogy ugyan legyenek már szívesek megmondani, hogy mi van a tanfolyammal. Erre közlik, hogy csak azoknak szólnak vissza akiket felvettek, akit pedig elutasítottak azt majd levélben értesítik. Na mármost, a tanfolyam múlt hét hétfőn indult és ma kaptam meg a levelüket az elutasításról olyan indokkal, hogy most legszívesebben nyomnám a NAGY VÖRÖS GOMBOT :angry:

Aszongya a mocsadék, hogy a -ídézem: kirendeltség ügyfelei közt voltak indokoltabb (!) támogatási igényű jelentkezők.

 

Azaz, a rehabos f*szok le vannak sz*rva, csak b*ztatni kell őket állandóan meg stresszelni, de aki csókos meg "kátrányos" helyzetű -tele van velük a kirendeltség mielőtt valaki túlreagálással vádolna- azt támogatni ezerrel, mert megszólnak a toleranciabajnokok akiknek szava szent.

 

Szóval hiába akarom én itt továbbképezni magam, meg betartani a törvényeket, ez nem fog menni. Igazuk van azoknak akik végigjárták már ezt az utat; ez a átminősítés nem más mint szociális eutanázia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves bátyó! Anyunak is hasonló okokból szóltak/ nem szóltak egy számítógépes tanfolyam jelentkezésének elutasításáról.

Velünk tartasz a nyári családi kiránduláson?

Nem tudom, hogy mi lesz még nyáron húgi, mert most "megpályázok" egy másik tanfolyamot ami majd májusban indul. De azért köszi az invitálást :) Ha az se jön össze, akkor nagy balhé lesz ha visszahívnak felülvizsgálatra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A munkaügyi központosok szavában egy percig sem lehet hinni, mindent magunknak kell intézni, különben semmi nem lesz. Ez így volt már a 90-es években is, semmi nem változott azóta.

Egyébként meg a közeli központban már semmilyen képzésre nem lehet menni, megszüntették a képzéseket, ahol még van, azok örülhetnek annak is, hogy próbálkozhatnak képzésre bejutni. Máshol még rosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a munkaügyös tanfolyamok a legnagyobb átb*szások. Egyszer próbálkoztam én is, angol nyelvtanfolyam. Első kör, felmérő, és már ott közölték, hogy csak kétféle embert vesznek fel: aki nem veszprémi (veszprémi munkaügyön!), és aki már rendelkezik nyelvi ismeretekkel. LOL! Tehát, felvételt nyerek a veszprémi munkaügyi hivatal tanfolyamára, ha nem vagyok veszprémi és már beszélem a nyelvet (ezt esetben angolt). Na meg a k*rva anyátok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem haza szakdoga bekötésről :D Nagyon gyönyörű :)

Itthon meg valami ING-s papírka vár, hogy nyilatkozzak a 111 Ft-omról, hogy kifizetik nekem vagy menjen át az államiba. De utálom az ilyen baromságokat. Nézem, ha nem nyilatkozok kihozzák nekem házhoz.

A r*tves anyukat, miért nem lehet egyből átdobni az államiba, miért kell nekem ilyenekkel b*szakodni? :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját erőből meg aztán végképp cseszhetem. Hol van nekem több százezer egy tanfolyamra???? Hagytak volna inkább leszázalékolva a többi beteggel együtt és nem ilyen formán b*ztatni, hogy munkába való visszailleszkedés vagy mi a nyavalya amikor se munka, se tanfolyam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a munkaügyös tanfolyamok a legnagyobb átb*szások.

Ismét 90-es évek, de akkor jobban működött (még ha neked is kellett mindent elintézned, még helyettük is), nem voltak ennyire megszűrve, hogy ki mehet és ki nem (bármelyik mezei pályakezdő is mehetett), szinte bárki mehetett tanfolyamra.

 

Most jöttem haza szakdoga bekötésről :D Nagyon gyönyörű :)

 

A r*tves anyukat, miért nem lehet egyből átdobni az államiba, miért kell nekem ilyenekkel b*szakodni? :angry:

Hmm... már itt tartasz? Akkor van időd egy kicsit foglalkozni a h*lyeségeimmel, ha kérdezek ezt-azt? Ugyanis baromira nem megy a val.számítás, és kezdek pánikolni :para:

Figy, én azt a 111 Ft-ot sem adnám ennek az államnak oda, hozzák csak ki postán!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen! Nem vagyok egy Csányi Vilmos sztáretológus, de ha a kutya morog és vicsorogva a lábamnak ront, akkor támad és nem játszani akar, értelmezésem szerint. Aztán a nyanya van kiakadva, hogy enyhén arrébb söpröm a neveletlen ebet. "Csak játszik, nem bánt!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen! Nem vagyok egy Csányi Vilmos sztáretológus, de ha a kutya morog és vicsorogva a lábamnak ront, akkor támad és nem játszani akar, értelmezésem szerint. Aztán a nyanya van kiakadva, hogy enyhén arrébb söpröm a neveletlen ebet. "Csak játszik, nem bánt!"

Küld meg mindkettőt belsővel és közöld, hogy te csak passzolni akartál volna. A kutya vonyítása meg csak a levegővel való súrlódásból adódik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Bizony, főleg, mivel idén egy rakat ünnep hétvégére esik :( Mehetne nálunk is az a módszer, ha egy ünnep hétvégére esik, akkor hétfő szabadnap :) Máshol működik.

 

Van ilyen más országban? Nem is tudtam. Nemrég néztem én is hogy idén jól megszívjuk. Semmit nem érünk az ünnepekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre viszont öt napos lesz a karácsony. :D

 

 

Az tök jó, viszont elkezdődik egy több éves periódus melyeken január 2.-a hétköznapra esik. Na annál jobban nem utálok semmit mint bemenni melózni. Még szabit sem tudok kivenni, akkor van leltár és senkit nem engednek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap megyek osztályozóvizsgára latinból, hogy év végén érettségizhessek majd belőle. Szurkoljatok! :D

Sok sikert hozzá! :)

Én anno így tettem le a kémia érettségit, szóval tudom, hogy milyen érzés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ilyen más országban? Nem is tudtam.

Úgy tudom, hogy igen, csak már arra nem emlékszem, hogy hol.

 

Holnap megyek osztályozóvizsgára latinból, hogy év végén érettségizhessek majd belőle. Szurkoljatok! :D

Drukkolás megy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.