Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fantasztikus tavasz közepén a szobában ülni mert kint esik az a r*hadt eső. :angry:

 

És az is fantasztikus, hogy elkezdődött a kullancsszezon. Tegnap este három vérszívótól szabadítottam meg a blökit. Holnap mehetek megint valami riasztószerért meg valami normális kullancskiszedőért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Füled érjen Yodáig!

 

Na a szombati fesztiválról jelentem, nagyon jó volt, szépen fogyott a Deveraux, de sajnos nem az enyém lett az év képregénye, viszont azt hiszem az első 5be bekerülni sem rossz így elsőre! :) Phobossal lekaptuk Vadert is. :D A szó szebbik értelmében. XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Meghalt a cselszövő, nem dúl a rút viszály"

Nem mintha mostanság olyan sok vizet zavart volna, de a megölése inkább szimbolikus értékű, "bosszú" 9.11-ért.

Rosszul csinálták, szeptember 11-én kellett volna elkapniuk. Na az lenne aztán szimbolikus. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az lenne aztán szimbolikus. :)

Hát az is elégm szimbolikus, hogy 9,5 év után kapnak el valakit. A lustaság és a hozzá nem értést szimbolizálja :D

Már ha igaz a hír. Majd akkor elhiszem, ha élő adásban mutatják a hulláját :)

Addig csak az USA hazugságának tartom :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, szépen összeollózták a hullájáról készült fényképet :lol:

De ha "most már" halott akkor ugye semmi szükség az amcsik afganisztáni megszállásának. Lehet szépen hazamenni kéremszépen :)

Amúgy ez a Kadhafi dolog engem jobban érdekel. Aztán ott van a Fatah és a Hamasz "kibékülése"......érdekes dolgok kezdődtek az arab-perzsa világban. Jó lesz odafigyelni, hogy erre mit lép Izrael meg a csókos Amerikaország. "Pánikhangulat" esetén még képesek lesznek atommal megoldani a kérdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kamu lenne, nem hiszem, hogy az amerikai elnök hivatalos közleményt tett volna róla közzé, ráadásul a külképviseleteknél is fokozott biztonságot rendeltek el.

A szimbolikust úgy értettem, hogy bin Laden tudtommal már évek óta csak bujkált, nem töltött be vezető szerepet semmilyen terrorista akcióban, így a halálának nem sok gyakorlati hatása lesz a terrorizmus elleni harcban, csupán ideológiai győzelem ez, mivel bin Laden neve sokak számára egyet jelentett a terrorizmussal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szimbolikus dolgot teljesen megértem, ő már nem igen foglalkozott az Al Kaidával. Abba meg ne menjünk bele, hogy amit kiad az amerikai elnök annak igaznak kell e lennie. Volt már úgy Iraknak biológiai tömegpusztító fegyvere, hogy még a lerohanása után se találták meg, pedig esküdöztek az amcsik, hogy van rá bizonyítékuk ;)

Bin Ladent meg lehet, hogy már évek óta megölték vagy simán meghalt valami másban. Lesni kell a fejleményeket, hogy ezzel párhuzamosan mik történnek. Amennyire jelentéktelen volt már Laden, a Tőzsdén pl máris változások álltak be. Valami mindig összefügg valamivel csak az a biztos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, a magyar írásbeli érettségi letudva... :) Holnap matek! :P

Ó! Nem is tudtam, hogy van idén érettségiző köztünk. Akkor nagy kalappal az érettségihez.

Matektól nem félni, nem szokott nehéz lenni. A magyar a legnehezebb, azon már túl vagy, szóval innen már sima az út :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó! Nem is tudtam, hogy van idén érettségiző köztünk. Akkor nagy kalappal az érettségihez.

Matektól nem félni, nem szokott nehéz lenni. A magyar a legnehezebb, azon már túl vagy, szóval innen már sima az út :)

 

Köszi szépen. Amúgy én is a legjobban a magyartól féltem, de a tavalyihoz képest pl. nem volt nehéz egyáltalán. A matekra pedig szétkészültem az életemet, úgyhogy bizakodok, hogy jó eredményt érek el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor biztos én vagyok csak ilyen naiv, de nem értem, hogy egy ilyen esetet miért kéne megkérdőjelezni. Meg nem is látok semmi logikát az általad felvázolt eshetőségekben. Szerintem fölösleges mindenhol összeesküvést látni.

Ott ahol már a fényképet hamisítják, te mit feltételeznél? Valami nagyon gázos a dolog körül, annyi biztos. A többit meg sem megerősíteni sem megcáfolni nem tudom. :)

 

osamamanipulal.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen. Amúgy én is a legjobban a magyartól féltem, de a tavalyihoz képest pl. nem volt nehéz egyáltalán. A matekra pedig szétkészültem az életemet, úgyhogy bizakodok, hogy jó eredményt érek el. :)

A régi szép idők amikor ment a para itt is :D Egy kalappal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott ahol már a fényképet hamisítják, te mit feltételeznél? Valami nagyon gázos a dolog körül, annyi biztos. A többit meg sem megerősíteni sem megcáfolni nem tudom. :)

Csakhogy ezt a képet nem az amerikai kormány, hanem egy pakisztáni újság szerkesztője rakta fel a honlapjára, (aki hozzátette, hogy nem tudja, hogy eredeti e a kép vagy sem) és erre csapott le a sok amerikai lap és rakták ki a saját honlapjaikra.

De persze, emögött is az aljas amerikai kormány áll...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol! Senki nem mondta, hogy hivatalos. Az amerikai kormány meg aztán pláne nem adott ki ilyet (Lok Durd megelőzött) Az amerikai kormány egyébként ha csakugyan ilyen lenne, mint mondod, akkor most az lenne a hivatalos álláspont, hogy találtak tömegpusztitó fegyvereket Irakban méghozzá itt és itt... de nincs ilyen. Nem csináltak hamis bizonyitékokat inkább bevállalták azt, hogy nem jött be. Egyébként nem akarom fényezni magam, de amikor az iraki háború elött bemutatták, hogy pontosan mire alapozzák a feltételezést miszerint Irakban tömegpusztitó fegyverek vannak, én már ott levágtam, hogy fogalmuk sincs (és nagyon meglepődtem mikor valami szakértő mukso a Hiradóban azt fejtegette, hogy az USA láthatóan nagyon jól alátámasztott bizonyitékokkal rendelkezik.... lol). Ilyen googlemap szintű műholdas képeket mutattak, hogy ott ni megy egy nagy teherautó és hát valószinüleg ott abban van valami ami tömeget pusztit. Annyiból nem volt hülyeség, hogy az USA csakugyan adott el tömegpusztitó fegyvereket Iraknak még az Irak-Iráni háborúban csak nem tudhatták, hogy Hussein azt majdnem mind ellötte, hogy saját népét (pontosabban a kurdokat akiket ő annyira nem tekintett sajátjainak) irtsa vele.

 

Osama halála egyébként mostmár pont nem oszt nem szoroz. Az elmúlt hat évben kb. jól látszik hogy az összes terrorista sejtnek ha nem is annyi, de nyugaton semmit nem tudnak csinálni. Mára ez az egész terrorista téma kicsit old-school lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osama, mint ártatlan civil? Vagy ez most hogy jött ide? :?

Az iraki eseményekre reagáltam főleg, illetve, hogy amerika gyakran félrevezeti a népet és tények helyet csak találgatásba merítkezik, hogy támadhasson, likvidálhasson.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.