Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Vidámabb téma: Egy barátom idén nősül (szegény, ha tudná, hogy mit vállal :D ) így engem kért meg tanúnak meg násznagynak, mert 2 éve tetszett ahogy közös barátunknál voltam ugyanilyen szerepben.

Jajaj, de rossz lesz ez nekem :lol: az előző is életem egyik legjobb napja volt :D

Csak hát idén készülök is majd rá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos mentsd meg a barátod :D A vesztébe rohan a szerencsétlen :D

Aki nem képes felfogni a helyzet súlyosságát és nem húz valamit valamire, és emiatt a barátnője bruttósítva lesz, az viselje a következményeket még vagy 18 évig :lol:

 

Amúgy is hülye lennék lebeszélni, ha már felkért tanúnak :) Csak az a gond, hogy legnagyobb haverom Pista bá' már elhunyt 110 éves korában, na ő nagy ember volt Isten nyugosztalja, nélküle már az esküvők már nem olyanok, mint eddig. De sebaj, tanultam a mestertől :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Telefonáltam anycinak hogy mi van, azt mondta semmi, kb ugyanúgy van és a doki ma nem is volt és esélyes hogy holnap sem lesz, addig se egy Röntgen, se semmi. Nesze neked Honvéd kórház.

Jobbulást anyukádnak! Ha már kórházban van, akkor legalább szem előtt van, talán jobban, mint otthon, legalább is ebben lehet reménykedni. Előbb-utóbb meg csak megvizsgálják, ha már ott van, főleg, mert a OEP finanszírozás is csak meghatározott feltételek esetén jár a betegek után a kórháznak, és ezek között a kezelések is ott vannak, úgy tudom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyci tegnap este végre elérte hogy egy másik orvos is megnézze. "Nem nyúlunk más betegéhez" aki fölvette az meg szabadságon van. Újabb ultrahang, Röntgen, CT. Két vesekő, meg egy ér ami miatt a húgyvezető meghajlik. Laparoszkópia a következő, kérdés mit tudnak kezdeni egy "kulcslyukon" át egy heges vesével (mert hát 26 éve műtve volt már az a vese).

 

Köszöni szépen a jókívánságokat. átadtam őket.

 

 

 

EDIT Beszéltek az orvossal, lehet hogy egy ideiglenes megoldással elnapolják a tanév végéig, aztán műtét.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden kedves kórházban gyógyulónak jobbulást kívánok!

Gondoltam hírt adok magam felől, hisz úgy eltüntem. Hiányom oka a szakdoga és a védés és a vizsgák voltak. Eddig, kopp-kopp-kopp, mind a birálataim és a védésem is 5s lett és a vizsgáim is. A többieknek is nagy hajrát hozzá.

 

Ody és Oldi, köszi, hogy mindig akkor szóltatok pár kedves szót msn-en, mikor épp el voltam anyátlanodva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden kedves kórházban gyógyulónak jobbulást kívánok!

Gondoltam hírt adok magam felől, hisz úgy eltüntem. Hiányom oka a szakdoga és a védés és a vizsgák voltak. Eddig, kopp-kopp-kopp, mind a birálataim és a védésem is 5s lett és a vizsgáim is. A többieknek is nagy hajrát hozzá.

 

Ody és Oldi, köszi, hogy mindig akkor szóltatok pár kedves szót msn-en, mikor épp el voltam anyátlanodva.

Gratula kedves Kinga! Tudod, a kisdobos ahol tud segít. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.